• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM

KASIM


KASIM

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa’lar,31 Ekim’de Merkür gerilemesi sizlerin her türlü ilişkilerinizi anlatan 7.ev alanında oluyor ve 31 Ekim - 21 Kasım arası  bu süreç devam edecek. Evlilik ya da iş ortağı olsun, buradaki Merkür'ün geçişi, şartların yeniden müzakere edilmesini gerektirebilir. İlişkilerle ilişkili unuttuğunuzu düşündüğünüz eski konular yeniden ortaya çıkabilir . Geleneksel olarak, Merkür retrolarında evlenme veya bir düğün tarihi ayarlama önerilmemektedir. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa ve mümkünse , Merkür düz harekete geçene kadar bekleyin. 20 Kasım’da  Merkür ileri hareketi ile her türlü ilişkiler, anlaşmalar konusunda rahat olacağınız zamanlar başlıyor bu tarihten sonra evlilik, nişan ya da iş  ortaklığı konularında harekete geçebilirsiniz.
1 Kasım -27 Kasım arası Venüs Yay burcunda sizin 8.evinize olacak. Bu yerleşimde yükselen yöneticiniz 8.evde olduğu için sağlığınız için bu süre zarfında kendinize, diyetinize ve formunuza dikkat etmeniz gerekebilir. Ekonomik açıdan bakıldığında, bu geçiş sizin için yararlı sonuçlar getirecektir. Ancak, gereksiz şeylere para harcamaya meyilli olabileceğinizden bir bütçe oluşturun ve gelir giderler konusunda bir denge kurmaya çalışın. Bu dönemde eski bir borcunuzu da ödeyebilirsiniz. İş konusunda herkes performansınızı takdir edecektir ve sonuç olarak terfi şansı olabilir. Diğer bir açıdan, iş alanında ilerlemek istiyorsanız, bu geçiş sizin için özellikle verimli olabilir.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16:34 ‘te bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay  yükseleninizde olduğu için “Peki ya ben?”  hissi vardır, kendi ayaklarınızın üstüne durmak ,kendi gereksinimlerinize yönelmek duygusu hakim olabilir. Dolunay zamanı , Merkür geri harekette, bu durumda her türlü ilişkiler; eş, sevgili ,ortaklarla ilişkimizi gözden geçirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bize kendimizi keşfetmemiz, anlamamız, tanımamız gerektiğini de söylemekte
19 Kasım Mars Akrep burcuna giriyor sizin 7.ev ilişkiler alanınıza. Ortaklıklar ego çatışmaları olabilir ve her türlü ikili  ilişkilerinizde  zorlayıcı unsurlar olabilir. İlişkilerle ilgili aceleci ve riskli kararlar alabilirsiniz, kopuşlar yaşanabilir .Bu dönemde ilişkilerde  şimdiye kadar açıkça konuşulmamış şeyleri tüm açıklığı ile konuşmak için iyi zamanlardır. Bu dönem boyunca  daha agresif, enerjik ve aktif kişileri de etrafınıza çekebilirsiniz ya da sizi motive etmek isteyen, cesaretlendiren kişileri.
22 Kasım Güneş Yay burcuna geçiyor odak noktanız 8.ev konuları .Başkalarından gelen destekler, kendimizi maddi- manevi geliştirme söz konusu olabilir. Borç alacak dengesini kurmanız gereken zamanlardır. Risk almamalı, kumar oynamamalısınız. 8.ev ölüm, miras, ameliyatları da anlatır bu konular bu dönemde hayatınıza daha fazla girebilir.
26 Kasım’da Yay burcunun 3 derecesinde saat 18.05 de bir yeniay gerçekleşecek. Yeniay 8.evinizde oluşuyor, finansal kaynaklar, sigorta, pirim, ortaklıklardan gelen kazançlar veya eşinizden gelen kazançlar konusunda yeni girişimler ve başlangıçlar yapma zamanı. Kimileriniz bir kredi başvurusunda bulunabilir, kimileriniz sigorta konularıyla ilgili evinizi, işyerinizi veya arabanızı sigortalatmak için harekete geçebilirsiniz. Kimileriniz okült konularla ilgili yeni bir kursa başlayabilir veya bu konularla ilgili araştırmalara girebilir.
26 Kasım’da Venüs Oğlak burcuna geçiyor sizlerin 9.evinize, bu süreçte dış seyahatler, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından olumlu etkiler içinde olabilirsiniz. Uzun yolculuklar, yabancı kültürden insanlarla bir araya gelmek ,yeni şeyler öğrenmekten keyif alacağınız, alışılmışın dışına çıkmak, hayatınıza değişiklikler getirmek isteyeceğiniz bir dönem olabilir,sevgiler.