• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

KASIM AYI YÜKSELEN KOÇ
Sevgili Koçlar ; 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin 8.evinizde seyahat edecek , gündeminiz ve odak noktanız başkalarından , eşten gelen kaynaklar, vergi, sigorta , pirim, kredi, mali konular olacak. 9 kasım tarihinde her türlü ilişkilerinizde daha temkinli olmanızı öneririz çünkü ilişkiler gezegeni Venüs Mars ile karşıt bir açıda  bu da her türlü ilişkilerinizde gerginliğe, inatlaşmaya yol açabilir. 10 Kasım tarihinde  Güneş  Neptün uyumlu enerjisi  gelecek için hedeflerinizi belirlemenize  yardımcı olabilir. Bu süreçte daha manevi olabilir ve başarıya ulaşmak için daha çok çalışmak isteyebilirsiniz. Başkalarına yardımcı olmak, onların gereksinimlerini karşılamak için de  iyi bir zamandır. Bu süre zarfında psişik yeteneklerine inanmanız  ve işlerin kendi yararınıza olması için elinizden  geleni yaparsanız daha iyi olur ayrıca sanatsal olanlarınız  varsa onlar kendilerini daha yaratıcı hissedecek ve yeni projelere başlamaya hazır olacak, farkında olun sevgili Koçlar.
11 Kasım  Merkür Akrep burcuna, sizlerin 8. evinize giriş yapacak ve bu süreçte başkalarından gelen kaynakları , mali durumunuzu-gelir giderlerinizi daha derin sorgulayacaksınız. Parasal konuları konuşmak, planlamak adına uygun zamanlardır. İş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir eğer bazılarınızın projeleri varsa çevrenizden  destek alma şansınız yüksektir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Bu dönem, kendinizden çok başkalarının işleriyle uğraşmayı gerektirecek bir dönem olabilir. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular söz konusu olabilir. Okült, metafizik konularla ilgilenmek, bu konularla ilgili konuşmak, yazmak açısından da ideal transitlerden biridir. Ölüm ve miras konuları  da gündemin önemli konularından olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin kariyer, statü, meslek, anneyi anlatan alanınızda 10.evinizde  Jüpiter , Plüton ile kavuşacak bu kavuşum  sizleri büyük başarıya ulaşmak ve daha çok sayıda insana ya da varlıklı, sosyal çevresi geniş, eğitimli ve saygın kişilere, dini veya inançlarla ilgili alanlardan önemli ve etkin pozisyondaki kişilere ulaşmak adına imkân ve fırsatlar yakalayabilir. Başarı için mücadeleye gerek vardır, ama mücadeleden galip çıkma şansı da yüksektir. Öte yandan, kişinin etik ve ahlaki anlayışında, inançlarında, hayata yaklaşımında ve bakışında köklü değişimler ve yeniden yapılanma söz konusu olabilir. Kişi metafizik konulara veya kişisel gelişime yönelik alanlara eğilebilir. Kişi daha önce olmadığı kadar mücadele ve uğraş içerisine girebilir. Kaderini gerçekleştirmesi yönünde köklü değişimlere gidebilirsiniz, kendini gerçekleştirme adına tüm gücünü ortaya koyma zamanında olunduğunu gösterir. Kişi toplumsal olaylara derinlemesine odaklanabilir.
14 Kasım’da  yükseleninizde Mars ileri hareketine başlıyor. Bundan sonra harekete geçme ,kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma güdüsünüz tetiklenebilir. Kendinizi  aktif, enerjik hissetme zamanıdır .Enerji yüksek olduğu için sakarlık,  kazalar ve yaralanmalara açık olunabilir. Ego ,kendine güven yüksektir, dominant davranışlar,  agresyon ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu transitin olumsuz tarafı ,kendinize fazla güvenden kaynaklanan düşüncesizce alacağınız  kararlardır, dikkat edin sonradan pişman olmayın sevgili Koçlar.
15 Kasım ‘da sizlerin 8. evinizde  Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız. Bu bir güçlenme zamanı. Kendi ustalık becerilerinizi  geliştirmenin yanı sıra, başkalarından elde edilen konulara odaklanmak için iyi bir zaman. Bu süre zarfında kendi iç motivasyonlarınızı deneyimleyebilirsiniz. Okült konularla ilgili konulara merak duyabilirsiniz. Ayrıca bir finansal plan, tasarruf planı, kredi almak veya birleştirmek ve muhasebe işlerinde çalışmak için uygun bir zamandır. Ayrıca yeni kredi başvuruları, başkalarından gelen yeni bir gelir söz konusu olabilir. Bu Yeniay şans noktası ile kavuşumda olacağı için tüm bahsettiğimiz konularda şanslar ve fırsatlar sizinle olabilir özellikle de kişisel haritalarınızda 23 derecede olan gezegenleriniz varsa ve olumlu açılar alıyorsa yeni başlangıçlar ve girişimler için iyi bir süreçtir.
21 Kasım Venüs Akrep’te sizlerin 8.ev alanınızda yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek, başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir döneme işaret eder. Kimileriniz  bu zamana kadar tahsil edemediği alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev eşin, ortağın finansal durumunu da gösterdiği için, eş ve ortağın  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde artış görülebilir. Eğer  miras beklentiniz  olduğu bir dönemde iseniz, olumlu gelişmeler olabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alınacak bir dönemdir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur. Kimileriniz ise eğer kişisel haritalarınız vaad ediyorsa ediyorsa,  Venüs bölgeleriyle ilgili operasyon geçirebilirsiniz. (genital bölgeler, yumurtalıklar, böbrekler vs)
 21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 9.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak. Bu süreçte seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Kimileriniz işlerinizi  büyütmek ve uluslararası piyasalara açılmak istiyorsanız bu dönemi kullanabilirsiniz. Bazılarınız içinse  hedefleri geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Kimileriniz bu  süreçte alışılmışın dışında konulara odaklanabilir belki kitap yazabilir, yayımlayabilirsiniz. Bazılarınız  yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler içinde olabilir. Kimileriniz için yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler hayatınızda önemli rol oynayabilir. Bu dönem bazılarınızın ruhsal gelişim sürecine ve hayatı anlamasına katkıda bulunabilecek önemli kişileri de etrafına çekeceği bir dönemdir. Diğer taraftan, seyahat etmek, biraz günlük rutinin dışına çıkmak, değişik konularla ilgilenmek açısından da gayet güzel bir transittir.
29 Kasım’da Neptün ileri gidiyor  ve sizlerin 12. evinizde  doğal olarak Neptün tarafından yönetilen bir ev olduğundan  burada kendinizi evinizde hissedebilir ve bu enerji ile daha çok ruhsal benliğinize ve sezgisel yönünüze yönelirsiniz. Yaratıcı ve hayalperest olmanız ve hayallerinizin aktif olmasına izin vermeniz daha kolay olabilir.
30 Kasım 2020 İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Bu tutulma sizlerin 3-9 aksınızda gelişecek. Bu alanda  Dolunay gerçekleştiğinde  bu ev konuları ile ilgili  bir şey tamamlanmış veya geliştirilmiş olabilir, başlattığınız bir konu tamamlanabilir.  3. ev bir iletişim odasıdır; sosyal medya, internet, arkadaşlarınız, çalışma arkadaşlarınız ve  yakın çevre, komşular, akrabalar ile ilgili bazı konular aydınlığa kavuşabilir.  Önemli bir belgenin imzalanması veya bir işin oluşturulması için adım atabilirsiniz. İş yaşamı içinde bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Ani bir karar ile yeni bir faaliyete katılabilirsiniz.