• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

Sevgili Aslanlar 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda 4.evinizde olacak , bazılarınızın  ebeveynlerinin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Bazılarınızın ailesinin size  gereksinim duyduğu bir dönem olabilir, aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz. Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız bu dönemde kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararlar alabilir.  Ev ve yuvaya ait konular önemli olabilir, Güneş aynı zamanda 9.evinizin yücelme yöneticisi olduğu için yabancılar, yurt dışı konuları gündeminizde olabilir. Bazılarınız yurtdışı ile ticaret yapabilir, bazılarınız medya konuları , internet konuları ile ilgilenebilir.
11 Kasımda Merkür Akrep burcu seyahatine başlıyor sizlerin 4.evinizde olacak , ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar Merkür’ün 4. evinizden geçerken ortaya çıkaracağı etkilerden bazılarıdır. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Bu dönemde özel hayatınızı yeniden organize etmeniz ve  yeniden yapılandırmanız  için gerekli kararları almanız  uygun olacaktır, sevgili Aslanlar .
 12 Kasım’da sizlerin 6.evinizde Oğlak burcunda  Jüpiter Plüton ile kavuşum yapıyor. Bu transitte gücü genişleten, sosyal alanda kullanmaya yönelik etkiler vardır bunun yanı sıra, aşırılıklara götüren bir tarafı da mevcuttur. Çalışma hayatınızda , günlük rutinleriniz hakkında  büyük başarıya ulaşmak ve daha çok sayıda insana ya da varlıklı, sosyal çevresi geniş, eğitimli ve saygın kişilere, dini veya inançlarla ilgili alanlardan önemli ve etkin pozisyondaki kişilere ulaşmak adına imkân ve fırsatlar yakalamak isteyebilirsiniz ama başarı için mücadeleye gerek vardır, mücadeleden galip çıkma şansınız olabilir . İş ve çalışma hayatınıza bakışınızda radikal değişimler olabilir. İş ortamında güç çekişmeleri yaşayabilir. Evcimen hayvanları varsa onların sağlık sorunları ile uğraşabilir, kendi sağlık sorunlarınız da olabilir.
 14 Kasım’da Mars  sizlerin 9.evinizde ileri gidiyor , seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularla ilgili hareketlenmeler söz konusu olabilir.  Mars bu evde, saydığımız konularda kişiye daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti getirir. Bu dönemde harita sahibi dışa dönük hedeflerini gözden geçirip, ne yapması gerektiğine karar verme eğilimi gösterebilir. Enerjisini ve eforunu bu alanlara koyabilir. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilir, öncülük edebilir.
15 Kasım’da sizlerin 4. Evinizde Akrep Yeniay’ı gerçekleşecek bu süreçte  ev ve aile bir odak noktası olabilir. Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak, her türlü yeniden düzenleme yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden modellemek ve aile ile ilgili faaliyetler için iyi bir zamandır.         
21 Kasım Venüs Akrep burcuna sizlerin 4. evinizde , Venüs’ün yaklaşık bir ay boyunca bu evde hareket edecek olması ev hayatı ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır. Bu  süreçte evinizde  veya ailenizin yanında kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.  Venüs estetik ve güzellikle de ilişkilidir. Bu dönemde evinizde dekorasyon değişikliği yapabilir, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.
21 Kasım Güneş Yay burcunda sizlerin 5.evinizde seyahatine başlıyor. Yaklaşık bir ay boyunca kendinizi daha özgür ve iyimser hissedeceğiniz  ve oturmak, çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemeyeceğiniz bir dönem olabilir.  En sevdiğiniz hobilerinizle meşgul olmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, seyahat etmek ,partilere katılmak ve çocuklarınızla eğlenceli vakitler geçirmek için uygun bir zaman aynı zamanda  daha cüretkar ve hayat konusunda çok daha hevesli olacağınız süreç. Daha arkadaş canlısı ve dışa dönük olacağınız hayatın tadını çıkarmak isteyeceğiniz 1 ay olabilir.
29 Kasım  Neptün  8.evinizdeki ileri hareketine başlıyor.  Bu transit ortaklaşa gelirler, giderler ve harcamalar, kredi ve borçlar, ölüm ve miraslar, okült ve gizemli temalar gibi konulara vurgu yapar. Neptün bu alandan geçiş yaparken  kişisel haritalarınızdaki gezegenlere sert açılar yapıyorsa, parasal konularda kayıplar, yanılgılar, hatalar, kandırılma veya yanlış yönlendirilme gibi durumlar görülebilir. Bu konum parasal konulan bağlayan anlaşmalar yapmak açısından pek de uygun zamanlarda olunmadığını anlatıyor. Neptün bu alandan geçiş yaparken Neptün bu alandan geçiş yaparken kişisel haritalarınızın gezegenlerine uyumlu açılar yapıyorsa ortaklaşa kazanımlarda, alacak-verecek konularında başkalarından destek bulabilirsiniz. Kimileriniz sezgileriniz  ve hayal gücünüz sayesinde kazanımlar elde edebilirsiniz.  Ezoterik ve metafizik konulara yoğunlaşmak açısından güzel bir dönemdir bu. Bu süreçte bazılarınız  hayatın sırlarını anlamaya her zamankinden fazla ilgi duyabilir.
30 Kasım’da İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacaksınız. Bu Dolunay gerçekleri ortaya çıkarır ve etrafınızı çevreleyen insanları daha net görürsünüz, bu süre zarfında duygular yükselir, bu nedenle daha önce birlikte çalıştığınız arkadaşlar ve sosyal çevrenizde tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Unutmayın, Dolunay sizi gizlenen, sizin bilmediğiniz veya geçmiş bir durumu yansıtan her şeyi aydınlatır. Bazılarınız bu süreçte bazı dostlarından kopabilir. Bu ev aynı zamanda işten elde edinilen kazanımları anlattığı için bu süreçte kazanımlarınızda net durumlar söz konusu olabilir.