• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin 3.evinizde olacak ve merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun günlerde olacaksınız. Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanabilir.  Bu konuda  kendinize güveniniz yükselebilir. Bazılarınız  etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yalnız bu dönemde  başkalarının görüşlerine açık olmayabilir, esneklikten yoksun olabilirsiniz ve  kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizle kaynaştığınız, sürekli yazar, çizer, konuşur olduğunuz bir zaman dilimi olabilir. Kısa, yakın yolculuklar, iletişim ön plandadır. Komşular ya da kardeşlerle ilişkileriniz dikkat çekici olabilir bu dönemde..
11 Kasım’da  Merkür Akrep burcuna sizlerin 3.evinizde seyahatine başlayacak ,zihinsel ya da iletişimsel becerilerinizi geliştirme konusunda fırsatlar yakalama  söz konusu olabilir. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından da avantajlı bir süreçtir. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmak ve iyi iletişim sayesinde çevre ilişkilerini geliştirmek mümkündür. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak açısından en ideal transitlerden biridir, görüşlerinizi en etkin bir şekilde ifade edebilirsiniz
12 Kasım’da Jüpiter ve  Plüton Oğlak burcunda  sizlerin 5. evinizde kavuşacaklar. Aşk, hobiler, çocuklar ve hayattan keyif alınan konularla ilgili  başarıya ulaşmak ve daha çok sayıda insana ya da varlıklı, sosyal çevresi geniş, eğitimli ve saygın kişilere, dini veya inançlarla ilgili alanlardan önemli ve etkin pozisyondaki kişilere ulaşmak adına imkân ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.
14 Kasım ‘da Mars ileri hareketine başlıyor sizlerin 8.evinizde olacak, ortaklaşa sahip olunan değerlerde, başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda,  imkânları dışında gelişen ve başkalarına bağımlı olan imkânlarla alakalı alanlarda hareketlenme olabilir. 8. ev, geleneksel olarak, ölümle de  ilişkilendirilir. Bu anlamda, vasiyetnameler ve miraslar da bu evin konusudur. Mars’ın bu alandan geçişi bu konuları da bazılarınızın hayatına getirebilir. Bazılarınızın ilgisi ölüm ve ötesi, metafizik, okült konulara yönelebilir. 8. ev ödemeler ve harcamalarla ilişkilidir. Mars da doğası gereği bu temalarla ilişkilidir. Mars’ın bu evden geçişi sürecinde  bazılarınızın da  ödemeleri ve harcamaları artabilir. Ortaklaşa kazanmalarında veya başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz kaynaklarla ilgili konularda stresler yaşanabilir. Ayrıca 8. ev, korkular, zorluklar, acı ve kederler, tehlikeler, ameliyatlarla alakalıdır. Bu konular, 8. evde hareket etmekte olan Mars ile benzer doğadadır. Mars’ın zararlı etkilerinden dolayı, tehlikeye açık şeylerden uzak durmak, kışkırtmalara, sertliklere ve tartışmalara dikkat etmek gerekir.
15 Kasım’da  3.evinizde  Akrep burcunda Yeniay yaşayacaksınız. Üçüncü ev, iletişim becerilerini, öğrenme yöntemlerini, günlük etkileşimleri ve temasları anlatır. Bu, yeni bir şeyler öğrenmek, sosyal durumlarda rahat hissetmek, günlük yaşamın ayrıntılarına bakmak ve başkalarıyla zihinsel bir ilişki geliştirmek için uygun bir zamandır. Çevreniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağınız ve daha fazla yakın çevreniz, kardeşler, komşularla birlikte olacağınız Testlere girmek, formları doldurmak, yeni bir kursa başlamak, mektup yazmak, telefon görüşmeleri yapmak ve günlük işlere enerji vermek için iyi bir zaman.Şans noktası da Akrep Yeniay’ına yakın olduğu için tüm bu konularla ilgili şanslar, fırsatlar olabilir. 
21 Kasım Venüs Akrep burcunda sizlerin 3.evinizde bir ay boyunca kalacak Venüs'ün üçüncü evden transiti, yakın çevrenizle uyum sağlayabilme anlamında olumlu bir etkidir. Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmanız size fırsatlar getirebilir. Bu süreçte  etrafınızda huzur ve denge olabileceğinden , arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz.  Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir, reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmak sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Bazılarınız   önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
1 Kasım’da Güneş Yay burcunda sizlerin 4.evinizde 1 ay boyunca seyahat edecek bu süreçte odak noktanız, eviniz, yuvanız ve aileniz olacak sevgili Başaklar. Bazılarınız  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilir. Bazılarınızın ailesi  size daha fazla  gereksinim duyabilir ve aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz, aile ilişkilerinizin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız yeni bir eve taşınabilir. Bazılarınız için  kendinizi yeniden yapılandırmak ve gerekli kararları almak için güzel bir dönemdir.
29 Kasım ‘da Neptün sizlerin 7.evinizde ileri hareketine başlıyor, ikili ilişkiler temasına vurgu yapıyor olacak. Neptün bu alandan geçiş yaparken kişisel haritalarınızda Venüs’e uyumsuz açılar yapıyorsa, bire bir ilişkilerinizde hayal kırıklıkları, aldanmalar, yanlış kararlar riski fazladır, egonuz yönünde hareket etmekten uzaklaşabilir, fedakârlığa veya vazgeçmeye eğilim gösterebilirsiniz. İlişkilerde karşı tarafı gereğinden fazla idealize edebilir, gerçeklerden uzaklaşabilir, yanlış kararlar alabilir.. Neptün bu alandan geçerken kişisel haritalarınızda Venüs'e ve Ay’a uyumlu açılar yapıyorsa, aşk ve ilişkilerde mutluluk, uyum ve huzur söz konusudur.
30 Kasım İkizler burcunda Ay tutulmasını 10.evinizde yaşayacaksınız. İş yerinizde  patronların ve otoritelerin sizi daha fazla fark ettiğini fark edebilirsiniz. Bazılarınız bu Dolunay ile bir iş projesine veya kariyerinize son verebilirsiniz. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, Ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda bir tür yardım, söz konusu olabilir. Bu aynı zamanda sorumluluk almanızı ve sorumlu tarafınızı göstermenizi gerektiren bir etkinlik yaratabilir.