• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020


Sevgili Teraziler, 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda seyahat edecek, 11 Kasım’da da Merkür Akrep burcuna geçerek güneşe eşlik edecek, sizlerin 2.evinizde.
Güneşin 2. evinizde transit etmesiyle birlikte; gündeminizde birinci sırayı finansal konular alacaktır. Bütçenizi iyi ve doğru bir şekilde idare etmek, parasal konularda doğru kararlar verebilmek ve paranızı doğru yönlendirebilmek için iyi bir zaman dilimi olacaktır. Tanınırlığınız, idari becerileriniz ve doğru seçimleriniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için önemli kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki güçlü erkeklerden destekler alabilirsiniz. Bu süreçte başkalarından gelecek gelirler yerine kendi kazançlarınıza odaklanmalısınız. Diğer taraftan kendinize verdiğinize ve yeteneklerinize vereceğiniz değerin de artacağı, özgüveninizin yükseleceği bir dönem olacaktır. Siz sevgili yükselen Teraziler, sizler için ilişkiler her şeyden önce gelir bu nedenle özellikle ayın 9 unda her türlü ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız çünkü yönetici gezegeniniz Venüs ile agresyon, hareket ve enerji gezegeni Mars arasında bir karşıt açısı söz konusu olacak ve bu karşıt açı inatlaşmalara ve gerginliklere sebebiyet verecektir. 10 Kasım tarihinde ise Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu olumlu enerji gelecek için, maddi konularla işiniz ve iş alanınızla ile ilgili konularda hedeflerinizi belirlemeye yardımcı olabilir.
11 Kasımda Merkür’ün para evine geçmesiyle de tüm maddi konularda pratik çözümler, yeni yollar bulabilirsiniz. Parasal konuları iyi organize etmeniz, planlı ve programlı davranmanız gereken bir süreç olacaktır. Diğer taraftan paranızı harcamak konusunda akıllıca davranmalısınız. Maddi konularla ilgili sözleşmeler, anlaşmalar söz konusu olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin 4.evinizde Jüpiter, Plüton ile kavuşacak, bu kavuşumun etkisiyle,  ailevi ilişkilerinizle ilgili göstermiş olduğunuz çabalarınızın, iyimserliğiniz, coşkunuz ve güveninizden dolayı başarılı olabilirsiniz, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ailenize kabul ettirmekte zorluk yaşamazsınız. Ebeveynlerinizin hayatlarında, sağlıklarında ya da evinizle ilgili konularda büyük, radikal ve köklü değişimler söz konusu olabilir. Uzun süredir mücadelesini verdiğiniz bazı işlerin sonu gelmiş olabileceği gibi bazı yeni işler de başlayabilir
14 Kasım’da 7.evininizde Mars Koç burcunda ileri hareketine başlıyor.
İlişkilerinizde yaşadığınız sorunlar, ani enerji ve motivasyon değişiklikleri yerini güçlü bir enerjiye bırakacaktır. İkili ilişkilerle ilgili motivasyonlarınız yükselecektir. Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik olabilir. Ortaklık kurmak girişimde bulunma güdüsünüz tetiklenebilir. Diğer taraftan enerjiniz yerine gelmişken aceleci ve riskli kararlar alabilirsiniz ve bu aceleci kararlar ilişkilerinize zarar verebilir, düşman kazanmanıza sebep olabilir.
15 Kasım ‘da sizlerin 2. evinizde Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız.
15 Kasımda gerçekleşecek yeniayla birlikte maddi kazanç elde etmekle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun bir süreç olacaktır. Parasal güvence ihtiyacınızın son derece baskın olacağı bu günlerde sahip olduğunuz değerleri korumak için ve yeni kazanımlar elde etmek için girişimler yapabilirsiniz.
 
 
21 Kasımda da Venüs Akrep burcuna sizlerin 2.ev alanınızda yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek;
Kasım ayı sizler için maddi konular açısından şanslı bir ay olacaktır. Parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreci yatırım ve alışveriş yapmak açısından kullanabilirsiniz. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya satışlarından kazanç elde edebilirsiniz. Diğer taraftan güzellikle ilgili konulara, giyim kuşama, takılara, sanatsal objelere  ve dekorasyon objelerine para harcayabilirsiniz.
21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 3.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak;
21 Kasım’dan itibaren Güneş’in 3. Evinize geçmesiyle birlikte, merak ettiğiniz konuları öğrenmek, fikirlerinizi anlatmak, yazmak yoluyla başkalarınıza iletebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseleceği, ifade tarzınızın etkili ve daha dikkat çekici olacağı bir süreç olacaktır. Bol bol seyahat etmek isteyeceğiniz, kardeşlerinizle ve yakınlarınızla ilişkilerinizde daha iyimser olacağınız aynı zamanda yeni bir eğitime başlayabileceğiniz bir dönem olacaktır.
29 Kasım’da Neptün Balık burcunda 6. evinizde ileri harekete geçiyor.
Neptün 6. Evinizdeyken iş alanınızda, astlar ve çalışanlarınız yönünden aldanmalar yaşanabilir ve iş konularında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan günlük çalışma ortamında ruhsal tatmin, başkalarının iyiliği için çalışma, hizmet ve yardımlaşma ön plana çıkabilir. Ruhsal ve manevi temalara ağırlık vermeye başlayabilirsiniz. İş hayatında yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü ve sezgilerinizi daha doğru ve aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.
30 Kasım 2020 de İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması sizlerin 9.evinizde;
Ay tutulmaları duygusal konuları öne çıkarır. Tutulma zamanları, kendimiz üzerinde çalışmanın, kendi hakkımızda bilgi edinmenin, elimizdeki işleri tamamlamanın zamanıdır. 3-9 ekseninizdeki bu tutulma ile eğitim, öğretim, zihinsel faaliyetler, kardeşleriniz, yakın ve uzak akrabalarınız, kısa ve uzun yolculuklar, yazmak, seminer düzenlemek, akademik ve hukuksal konularla ilgili durumlar ön plana çıkacaktır. Tüm bu konularda ortaya çıkan şeyler ne kadar karışık ve zorlayıcı oluşa olsun, her şeyin bir nedeni olduğunu ve bütün bu sürecin sonunda iyi şeylerin başlayacağını hatırlamak gerekir.