• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

Sevgili Akrepler, 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin yükseleninizde seyahat edecek, 11 Kasımda da Merkür de Güneş’e eşlik edecek.
21 Kasıma kadar sahne sizin. Kendinize olan güvenin son derece yerinde olacağı, otoritenizi ortaya koymak açısından çok daha başarılı olacağınız, kendinizi daha güçlü ve etkili bir şekilde ifade edebileceğiniz, dikkatleri üzerinizde toplarken takdir göreceğiniz bir dönem olacaktır. Hatta abartılı özgüvenli ve kibirli olabilirsiniz. Daha çok kendinizi düşüneceğiniz ve dominant tavırlar sergileyebileceğiniz bir dönem olacaktır. Otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinden destek görebilirsiniz.
Merkür’ün 1. evinize geçişi ile İkna yeteneğiniz son derece artarken, sözleriniz ve fikirleriniz insanların dikkatlerini çekecektir. Bu transitle birlikte akıllıca davranırsanız olayları ve durumları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Zekanızı da son derece aktif kullanabileceğiniz bu dönem de zekanız ve iletişim gücünüz sayesinde ilişkilerinizle ilgili konulara çözümler üretebilir, yeni bir işe ya da ortaklığa başlayabilirsiniz.
Ayın 9’ unda her türlü ilişkilerinizde ama özellikle iş alanınızdaki çalışma arkadaşlarınız, astlarınız veya ekip arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. İlişkiler gezegeni Venüs ile agresyon, hareket ve enerji gezegeni Mars arasında bir karşıt açısı söz konusu olacak ve bu karşıt açı inatlaşmalara ve gerginliklere sebebiyet verecektir.
10 Kasım tarihinde ise Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu olumlu enerji gelecek için yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarmakta, aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili konularda hedeflerinizi belirlemeye yardımcı olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin 3.evinizde Jüpiter, Plüton ile kavuşacak,
Jüpiter Plüton kavuşumlarının gücü genişleten, arttıran ve bazen de aşırılıklara götüren bir tarafı vardır. Büyük bir başarıya ulaşmak için motivasyon kazanabileceğiniz bu kavuşum sürecinde etik ve ahlaki anlayışınızda veya hayata bakışınızda, kardeşlerinize ve yakınlarınızla ilişkilerinizde köklü değişimler ya da yeniden yapılandırma veya güç çekişmeleri söz konusu olacaktır. Özellikle yakınlarınızdan ve güçlü kişilerden alacağınız destekle başarıya ulaşmanız kolay olacaktır. Kendinize fazla güvenmek veya aşırıya kaçmak ise size parasal kayıplar veya hukuksal zorlanmalar getirebilir.
14 Kasım’da 6.evininizde Mars Koç burcunda ileri hareketine başlıyor.
Marsın 6.evinizdeki ileri hareketteki transiti ile birlikte enerjinizi ve eforunuzu işinize ve günlük rutinlerinize aktarmakta yaşadığınız zorluklar ve enerji düşüklüğü ortadan kalkacaktır. İş ve temponuz yükselecektir. İşle ilgili konularda enerjiniz yükseleceği için aceleci kararlar alma motivasyonunda olabilirsiniz, bu konuda dikkat etmelisiniz aceleci kararlar size olumsuz sonuçlar getirebilir.
15 Kasım ‘da sizlerin yükseleninizde, Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız.
Yükselen burcunuzda gerçekleşecek bu yeniayla kişisel ihtiyaçlarınızı ve aidiyet ihtiyacınızı karşılamak üzere yeni başlangıçlar, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Başkalarını anlamak, ilişkilerinizi daha başarılı bir konuma getirebilmek için yeni  kişisel girişimlerde bulunmak için de iyi bir zaman olacaktır.
21 Kasımda da Venüs Akrep burcuna sizlerin yükseleninizde yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek;
Zaten Güneşin yükseleninize geçmesiyle parlayacağınız ve dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir döneme girmiştiniz Venüs’ün de yükseleninize geçmesiyle daha da çekici, cazibeli ve sempatik görüneceğiniz, dış görünüşünüze, giyim kuşamınıza değişiklik yapmak açısından uygun bir zaman dilimi başlamış olacaktır. Bu dönem sosyalleşme arzunuz da artacaktır. Başkalarına ayak uydurmak, birlikte hareket edebilmek kolaylaşacaktır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilmek için harika bir zaman dilimidir.
21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 2.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak;
Güneşin 2. Evinizde transit etmesiyle birlikte; gündeminizde birinci sırayı finansal konular alacaktır. Bütçenizi iyi ve doğru bir şekilde idare etmek, parasal konularda doğru kararlar verebilmek ve paranızı doğru yönlendirebilmek için iyi bir zaman dilimi olacaktır. Tanınırlığınız, idari becerileriniz ve doğru seçimleriniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için önemli kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki güçlü erkeklerden destekler alabilirsiniz. Bu süreçte başkalarından gelecek gelirler yerine kendi kazançlarınıza odaklanmalısınız. Diğer taraftan kendinize verdiğinize ve yeteneklerinize vereceğiniz değerin de artacağı, özgüveninizin yükseleceği bir dönem olacaktır.
29 Kasım’da Neptün Balık burcunda 5. Evinizde ileri harekete geçiyor.
Bu transitle romantik ilişkilerde hassasiyetler ve duygusal türbülanslar, hayal kırıklıkları, aldatılmalar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilişkilerinizde ya da onların hayatında önem taşıyan durumlarla ilgili bir takım sorunlar olabilir. Aşk ve ilişkilerde kararsızlık ve belirsizlikler yaşanabilir.
30 Kasım 2020 de İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması sizlerin 8.evinizde;
Ay tutulmaları duygusal konuları öne çıkarır. Tutulma zamanları, kendimiz üzerinde çalışmanın, kendi hakkımızda bilgi edinmenin, elimizdeki işleri tamamlamanın zamanıdır. Parasal konulara ve paylaşımlara yönelik durumlar, kazanç veya kayıplar yaşanabilir. Kendi kazançlarınız veya başkalarından gelen kazançlarınızla ilgili durumlar, kredi, borç alacak durumları, miras konuları veya kaynaklarda kısıtlanma veya ani fırsatlar söz konusu olabilir.