• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

Sevgili Oğlaklar, 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin 11.evinizde seyahat edecek, 11 Kasımda da Merkür de Güneş’e eşlik edecek.
21 Kasım’a kadar sosyal alanda son derece hareketli bir döneme girmiş olacaksınız. Güçlü ve etkin kişilerle tanışabilirsiniz. Güç kazanacağınız, dışa açılacağınız, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edebileceğiniz bir dönem olmalıdır. Gelecekle ilgili planlarınızla ilgili hiç ummadığınız destekler görebilirsiniz. Liderliğinizi gruplar içerisinde gösterebilirsiniz ve gruplara kendinizi çok daha kolay kabul ettirebilirsiniz. Ekipçe yapılacak işlerden fayda görebilirsiniz.
Merkür’ün 11.eve geçmesiyle de sosyal çevrenizle iletişim hareketlenecektir. Bu transitte her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmanız faydanıza olacaktır. Arkadaşlarınız arasında iletişimi sağlamak size düşebilir. Geleceğinizle ilgili planlar yapmak, eski dostluklarınızı gözden geçirmek için iyi bir transittir. Fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz platformlara, kulüp ve derneklere katılabilirsiniz.
Ayın 9 unda her türlü ilişkilerinizde ama özellikle aileniz ve kariyer alanınızdaki kişilerle ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. İlişkiler gezegeni Venüs ile agresyon, hareket ve enerji gezegeni Mars arasında bir karşıt açısı söz konusu olacak ve bu karşıt açı özellikle aile bireyleri ve çalışma arkadaşlarınızla, patronlarınızla inatlaşmalara, sorunlara ve gerginliklere sebebiyet verecektir.
10 Kasım tarihinde ise Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu olumlu enerji gelecek için, kariyeriniz, sosyal çevreniz, kardeşleriniz, yakınlarınız ve eğitim konularında, hedeflerinizi belirlemeye yardımcı olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin yükseleninizde Jüpiter, Plüton ile kavuşacak,
Jüpiter Plüton kavuşumlarının gücü genişleten, arttıran ve bazen de aşırılıklara götüren bir tarafı vardır. Büyük bir başarıya ulaşmak için, büyük bir başarı ve kazanç için motivasyon kazanabileceğiniz bu kavuşum sürecinde, etik ve ahlaki anlayışınızda veya hayata bakışınızda, köklü değişimler ya da yeniden yapılandırma söz konusu olabilir. Kişiliğinizin yeniden yapılandırılması, gücünüzü ve etkinliğinizi ortaya koyma arzunuz, çevrenizi kontrol veya değiştirme arzunuz, mücadeleciliğinizin tetiklenmesi söz konusu olacaktır.
14 Kasım’da 4.evininizde Mars Koç burcunda ileri hareketine başlıyor.
Ailevi ilişkiler için ve ebeveynlerinizle ilgili konular için yeterince güç ve enerji hissedemediğiniz, motivasyonunuzun düştüğü süreci geride bırakıyorsunuz. Sağduyulu davranmak şartı ile ailevi konulara yönelebilir, ailevi ilişkiler için gerekli eforu gösterebilirsiniz. Diğer taraftan güvenlik ile ilgili konulara ve ev kazalarına dikkat etmelisiniz.
15 Kasım ‘da sizlerin 11.evinizde, Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız.
Sosyalleşme ihtiyacınızın çok fazla olacağı Kasım ayında, yeniayla birlikte, yeni bir arkadaş çevresine girebilir yeni bir sosyal platforma katılabilir ya da yeni bir dernek veya vakıf için çalışmaya başlayabilirsiniz. Aynı ideal paylaşan kişilerden destekler alabilirsiniz. Yaşamınızdaki genel hedefleriniz için de yeni girişimler ve yeni başlangıçlar için de kullanabileceğiniz bir yeniay olacaktır.
 
 
21 Kasımda da Venüs Akrep burcuna sizlerin 11.evinizde yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek;
Venüs’ün 11.evinize geçmesiyle de organizasyon ve aktivitelere ya da partilere katılmak, pek çok yeni insanla bir araya gelmek size son derece keyif verecektir. Sosyal çevrenizden, özellikle kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. Çevreniz genişlerken daha uzlaşmacı ve uyumlu olacağınız bir süreç olacaktır.
21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 12.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak;
21 Kasım’dan sonra Güneş 12.evinizde seyahat ederken, geçtiğimiz senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun bir süreç olacaktır. Bu dönem hayatınızı değerlendirmek, neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı anlamak, durumunuzu ortaya koymak için kullanmalısınız. Bu dönem gizlide kalan, arkanızdan çevrilen işleri, fark edemediğiniz konuları ve arkanızdan yapılan dedikoduları öğrenme zamanı olabilir. Bu dönem yeni bir girişimde bulunmadan önce, üzerinde uğraşılan konuları pekiştirmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulara özen göstermeniz gereken bir dönem. Ayrıca meditasyon yapmak ve içe çekilmek için de uygun bir zaman dilimidir.
29 Kasım’da Neptün Balık burcunda 3. Evinizde ileri harekete geçiyor.
Neptün’ün ileri harekete geçmesiyle yakınlarınızla olan ilişkilerinizde fedakarlık, şefkat, merhamet ve yardımlaşma ön plana çıkacaktır. Diğer taraftan yakınlarınızın hayatında belirsizlikler, yanlış anlamalar, anlaşmalarda problemler çıkabilir. Düşüncelerinizde kargaşa ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz.
30 Kasım 2020 de İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması sizlerin 6.evinizde;
Ay tutulmaları duygusal konuları öne çıkarır. Tutulma zamanları, kendimiz üzerinde çalışmanın, kendi hakkımızda bilgi edinmenin, elimizdeki işleri tamamlamanın zamanıdır. Hastalıklar, zayıflıklar, hayatın sıkıntı veren ve kontrol edilemeyen yüzü, görmediğiniz, fark edemediğiniz, gizli ve arkanızdan çevrilen işler, kayıplar ile ilgili konular ortaya çıkabilir ve gündeminizi meşgul edebilir.