• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

Sevgili Kovalar 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin 10.evinizde seyahat edecek, 11 Kasımda da Merkür de Güneş’e eşlik edecek.
21 Kasıma kadar iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları sizler için öncelikli olacaktır. Başkalarının ilgisini toplayabileceğiniz, başarı kazanma potansiyelinizin olacağı bir dönem olacaktır. Önemli insanlarda, güç sahibi kişilerden iş ve kariyerinizle ilgili, geleceğe yönelik girişimleriniz için destekler alabilirsiniz. Geçmiş aylarda gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını alma zamanı geldi. Bu yüzden övgüler ve beğeni alabilirsiniz. Terfi alabilir ve güçlü bir pozisyona geçebilirsiniz. Hedefleriniz için de olumlu gelişmeler olacaktır.
Merkür’ün de bu eve geçmesiyle birlikte işinizle ve kariyer alanınızla ilgili önemli görüşmeler, konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili eğitimler alabilirsiniz ya da eğitim verebilirsiniz. Bu süreçte işinizle ilgili kısa seyahatler de söz konusu olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda yetkin kişilerden tavsiyeler ve destek alabilirsiniz.
Ayın 9 unda her türlü ilişkilerinizde ama özellikle kardeşleriniz, yakınlarınız, komşularınız, uzak ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. İlişkiler gezegeni Venüs ile agresyon, hareket ve enerji gezegeni Mars arasında bir karşıt açısı söz konusu olacak ve bu karşıt açı özellikle kardeşlerinizle, uzak ve yakın akrabalarınızla, ticari müşterilerinizle inatlaşmalara, sorunlara ve gerginliklere sebebiyet verecektir.
10 Kasım tarihinde ise Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu olumlu enerji gelecek için, kariyeriniz, işiniz, kariyer getirileriniz için, hedeflerinizi belirlemeye yardımcı olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin 12.evinizde Jüpiter, Plüton ile kavuşacak,
Jüpiter Plüton kavuşumlarının gücü genişleten, arttıran ve bazen de aşırılıklara götüren bir tarafı vardır. Bu dönem, içe çekilme ihtiyacınız artabilir. Kendinizi izole edip, kendinizi dönüştürmek üzere hazırlıklar yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir hastalığınız varsa bu kavuşum hastalığınızı büyütebilir ve ameliyat olmanız gerekebilir. Gizli ilişkiler size kayıplar verebilir. Diğer taraftan doğaüstü ve metafizik konularına merak duyabilirsiniz.
14 Kasım’da 3.evininizde Mars Koç burcunda ileri hareketine başlıyor.
Yakınlarınızla, kardeşlerinizle ilgili konularda eğitim ve iletişim ile ilgili konularda kaybettiğiniz enerjiniz size geri verilmiş gibi hissedebilirsiniz. Çabanızı, eforunuzu, enerjinizi tamamen yakınlarınızla ilgili konulara verirken, yeni şeyler öğrenmek amacıyla pek çok şeye birden ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. Etrafınızda gelişen olayların temposu hızlandıkça, daha hızlı kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Eğitim, seyahatler, yakınlarla yapılan işler alanlarında da daha aktif bir tavır sergileyebilirsiniz. Diğer taraftan trafikte kazalara dikkat etmelisiniz.
15 Kasım ‘da sizlerin 10.evinizde, Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız.
Kasım ayı kariyer alanınızda, çok hareketli ve başarılı bir ay olacağından 15 Kasımdaki bu yeniayla birlikte yeni girişimler yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlamak, müracaat etmek ya da terfi almak için girişimde bulunmak için çok uygun bir zaman dilimi olacaktır. Otorite figürleri ile görüşmeler yapabilir, gelecek planlarınıza destek alabilirsiniz.
 
21 Kasımda da Venüs Akrep burcuna sizlerin 10.evinizde yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek;
Venüs’ün de Akrep burcuna geçmesiyle iş ve kariyeriniz, prestij ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, önemli kişilerle ilişkilerinizde iyi gelişmeler yaşanacaktır. İşinizle ilgili kişilerle uyumlu olacağınız, iyi geçinebileceğiniz ve bu sayede de işlerinizin daha iyi gideceği bir dönem olacaktır. Yöneticilerinizden iyilik ve fayda görebilirsiniz.
21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 11.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak;
21 Kasım’dan itibaren sosyal alanda son derece hareketli bir döneme girmiş olacaksınız. Güçlü ve etkin kişilerle tanışabilirsiniz. Güç kazanacağınız, dışa açılacağınız, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edebileceğiniz bir dönem olmalıdır. Gelecekle ilgili planlarınızla ilgili hiç ummadığınız destekler görebilirsiniz. Liderliğinizi gruplar içerisinde gösterebilirsiniz ve gruplara kendinizi çok daha kolay kabul ettirebilirsiniz. Ekipçe yapılacak işlerden fayda görebilirsiniz.
29 Kasım’da Neptün Balık burcunda 2. Evinizde ileri harekete geçiyor.
Neptün’ün 2.evinizde ileri harekete geçmesiyle maddi konulara her zamankinden farklı yaklaşmaya başlayabilirsiniz ve maddenin aslında önemli olmadığını düşünebilirsiniz. Manevi değerler ve idealist amaçlar uğrunda paranızı harcayabilirsiniz. Parasal konularda vazgeçmeler ve feda etmeler söz konusu olacaktır.
30 Kasım 2020 de İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması sizlerin 5.evinizde;
Ay tutulmaları duygusal konuları öne çıkarır. Tutulma zamanları, kendimiz üzerinde çalışmanın, kendi hakkımızda bilgi edinmenin, elimizdeki işleri tamamlamanın zamanıdır. Bu tutulma döneminde Eğlence tarzınız, sosyal hayatınız, arkadaşlarınız, çocuklarınız, aşklar, ümit ve beklentilerinizle ilgili konular vurgu kazanacaktır.