• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

Sevgili  Balıklar, 21 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda sizlerin 9.evinizde seyahat edecek, 11 Kasımda da Merkür de Güneşe eşlik edecek.
21 Kasım’a kadar seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular, akademik ve hukuksal konular hayatınızda önemli yer tutacaktır. Bir şeyler öğrenmek için seyahat edebilirsiniz. İşinizi uluslararası platformlara taşımak, işinizi tanıtmak için de iyi bir süreç olacaktır. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni hedeflere yönelmekte ve yeni şanslar denemekte fayda olan bir transittir. Kitap yazmak, yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi faaliyetlerde başarı elde edebilirsiniz. Yurtdışından tanıdıklarınızdan ya da yabancılardan destek alabilirsiniz.
Merkür’ün de 9.evinize geçmesiyle özellikle yayıncılık, medya, yurtdışı ve yabancılarla ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar, anlaşmalar gündeminize gelebilir. Eğitim almak ya da vermek, seminerler düzenlemek, uluslararası konuşmalar yapmak için iyi bir dönem olacaktır.
Ayın 9 unda her türlü ilişkilerinizde ama özellikle ikili ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. İlişkiler gezegeni Venüs ile agresyon, hareket ve enerji gezegeni Mars arasında bir karşıt açısı söz konusu olacak ve bu karşıt açı ilişkide bulunduğunuz partneriniz, ortağınız gibi kişilerle inatlaşmalara, sorunlara ve gerginliklere ve para kayıplarına sebebiyet verecektir.
10 Kasım tarihinde ise Güneş Neptün ile üçgen açı yapacak ve bu olumlu enerji gelecek için,  hedeflerinizi belirlemeye yardımcı olabilir.
12 Kasım’da Oğlak burcunda yani sizlerin 11.evinizde Jüpiter, Plüton ile kavuşacak,
Jüpiter Plüton kavuşumlarının gücü genişleten, arttıran ve bazen de aşırılıklara götüren bir tarafı vardır. Hayattan beklentileriniz son derece geniş tutabileceğiniz, farklı ideallere yönelebileceğiniz, arkadaş çevrenizin ve sosyal çevrenizin değişikliğe uğrayabileceğiniz bir dönem olacaktır. Çevrenizde güçlü, karizmatik ve etkili kişiler artabilir. Toplumsal idealler uğruna mücadele verebilirsiniz.
14 Kasım’da 2.evininizde Mars Koç burcunda ileri hareketine başlıyor.
Mars’ın 2.evinizde ileri harekete geçmesi ile efor ve enerjinizi parasal konulara kolaylıkla yönlendirebileceksiniz. Para kazanma motivasyonunuz yükselecektir. Parasal konularda cesaret yükselecektir ve girişkenliğiniz artacaktır. Para kazanmak için yeterince çaba sarf etmeniz gerekebilir. Ancak aynı zamanda çok harcama yapabilirsiniz. Aceleci ve riskli yatırımlara dikkat etmelisiniz.
15 Kasım ‘da sizlerin 9.evinizde, Akrep burcunun 23 derecesinde bir Yeniay yaşayacağız.
9.evinizin son derece aktif olduğu Kasım ayında Akrep yeniayında, özellikle yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili, hukuksal konularla ilgili, yayıncılıkla ilgili, eğitim ve seminerler vermekle ilgili yeni başlangıçlar yeni girişimler yapabilirsiniz. Hayata bakış açınızla ilgili de yeni bir duruş da sergileyebilirsiniz.
21 Kasımda da Venüs Akrep burcuna sizlerin 9.evinizde yaklaşık 1 ay boyunca seyahat edecek;
Venüs’ün de 9.evinize geçmesi dış seyahatler yapmak, ,yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle alakalı konular açısında olumlu etkiler yaratacaktır. Uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir dönemdir. Tanıştığınız yabancı insanlar hayata bakışınızı değiştirecektir. Aşkı uzak yerlerde arayabilirsiniz, hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
 
21 Kasım’da Güneş Yay burcuna girecek sizlerin 10.evinize ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak;
21 Kasımdan sonra iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları sizler için öncelikli olacaktır. Başkalarının ilgisini toplayabileceğiniz, başarı kazanma potansiyelinizin olacağı bir dönem olacaktır. Önemli insanlarda, güç sahibi kişilerden iş ve kariyerinizle ilgili, geleceğe yönelik girişimleriniz için destekler alabilirsiniz. Geçmiş aylarda gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını alma zamanı geldi. Bu yüzden övgüler ve beğeni alabilirsiniz. Terfi alabilir ve güçlü bir pozisyona geçebilirsiniz. Hedefleriniz için de olumlu gelişmeler olacaktır.
29 Kasım’da Neptün Balık burcunda sizlerin yükseleninizde ileri harekete geçiyor.
Neptün’ün ileri harekete geçmesi ile birlikte maddi ve somut şeylerden iyice uzaklaşabilirsiniz ve manevi ve soyut olan şeylere daha da fazla ilgi duyabilirsiniz. Sezgileriniz son derece öne çıkacağı için daha da fazla mistik konulara ve ruhsallığa yönelebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla idealist, bütüncül, fedakar ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz her zamankinden daha aktif olacaktır.
30 Kasım 2020 de İkizler burcunda Ay tutulması yaşayacağız. Ay tutulması sizlerin 4.evinizde;
Ay tutulmaları duygusal konuları öne çıkarır. Tutulma zamanları, kendimiz üzerinde çalışmanın, kendi hakkımızda bilgi edinmenin, elimizdeki işleri tamamlamanın zamanıdır. Bu tutulma ile aile ve iş hayatı arasındaki denge ile ilgili durumlar, yerleşimle ve kariyerle ilgili konularla ilgili önemli iniş ve çıkışlar yaşanabilir.