• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

5 KASIM 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, 00:45’te Ay Yengeç burcundaki seyahatine başladı arkadaşlar, hassas, duygusal, depresif duygular içerisinde olacağımız 2,5 gün bizi bekliyor. Ay, Yengeç burcunu yönetir, bu nedenle bu burçtan geçtiğinde enerjisi güçlüdür. Vurgu, ev ve aile, köklerimize ve bizi güvende hissettiren şeylerdedir.  Sosyalleşmekten uzaklaşmak ve evde yalnız veya ailenizle biraz zaman geçirmek için mükemmel bir zamandır. Yengeçteki Ay, duygusal duyguları tetikler. Kendinizi eski şarkıları dinlerken, çocuklukta sevdiğiniz yiyecekleri arzularken bulabilirsiniz.
Ay Yengeç’te Yapılabilecek Pratik Şeyler; sevdiğiniz insanlar için yemek  yapmak, çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek için uygun zamanlardır. Bu süreçte  annenizi arayın, duygusal bir film izleyin, eski bir yeri ziyaret edin, deniz veya nehir kenarında bir yürüyüş yapın, bir rüya günlüğü başlatın, canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00 Merkür Satürn karesinin etkisi devam ediyor ve 6 Kasım’a kadar sürecek muhtemelen kendi başınıza daha iyi yapılabileceğiniz, zorlu zihinsel çalışmalara katkısı olacak. Fakat negatif düşünce ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek zor olabilir. Evrak işlerinizi incelerken veya düzeltirken ayrıntılara dikkat edin. Sözleşmeler, iş veya hukuki konulara dahil olursanız önemli müzakerelerden kaçınmak ve güvenilir, profesyonel tavsiye almak daha akıllıca olacaktır. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendi sözlerinize dikkat edin. Yakın ilişkilerde biraz mesafe veya ayrılık olabilir. Bu, kasvetli düşünceler, kötü haberler veya yalnızlıkla birlikte, zihinsel sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.
09:52-13:45 Ay Kiron Karesi duygusal yaralanmalara açık zamanlar, özellikle de ailevi konularda  duygusal anlamda acıya açık bir süreçte olacağız.
15:22-19:14 Ay ve Uranüs sekstil açısı ile beklenmedik sürprizlere açık zaman aralığında olacağız.
19:13-23:30 Ay ve Venüs bize ilişkilerle ilgili biraz sıkıntılı olacağımız titreşimler gönderiyor olacak, dikkatli olalım, sevgiler.