• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

9 KASIM 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:33 Güneş ve Neptün arasındaki olumlu açı kesinleşiyor , arkadaşlarınız dürüstlüğünüz ve yardım etme isteğiniz nedeniyle size saygı duyarlar. Hedeflerinizi yüksek tutmak isteyebilirsiniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve herhangi bir alanda başarıya ulaşmak için iyi bir enerji söz konusu. Başkalarının duygularına ve kötü durumlarına karşı duyarlılığınız artabilir, hatta hayır işleri  yapmak isteyeceğiniz birkaç günde olacağız. Müzikal, sanatsal ve yaratıcı yetenekler, ayrıca güçlü psişik yetenekleriniz ve aktif  rüya hayatınız olabilir. Bu enerji ile Astroloji ve Tarot gibi esrarengiz konuları kolayca anlayabilirsiniz. Her şeyden önce, eylemleriniz, tezahürleriniz ve gelecekle ilgili umutlarınız ve hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu birkaç günü iyi değerlendirin, canlar.
12:12-14:04 Ay ve Merkür arasındaki destek veren bir enerji söz konusu kendi duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyum içinde olacağınız bir süreç bu yüzden aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyidir. Arkadaşlar ve komşularla daha fazla etkileşim ve genel olarak daha fazla iletişim olabilir.  E-postaları göndermek ve faturaları ödemek gibi  zihinsel işleri halledebilirsiniz. Yazmak işinizin bir parçasıysa, bu çok verimli bir zaman olabilir.
14:04-16:29 saatleri arasında Ay boşlukta olacak bu saatler arası önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapmak için uygun değildir.
16:29 Ay Başak burcu seyahati başlıyor, daha analitik düşüneceğimiz, daha eleştirel olabileceğimiz, detaycı ve çalışkan olacağımız 2,5 gün bizi bekliyor. Bu günlerde ilişkilerde mesafe söz konusu olabilir çünkü eleştirel davranacağımız günlerdir bu yüzden herhangi bir kişi ile herhangi bir  sorunumuz varsa bugünlerde dile getirmesek daha iyi olabilir.
19:08 Venüs ve Mars karşıtlığı cinsel gerginliği ve fiziksel arzuları artırır. Gergin olan bir ilişkiniz varsa öfke ve gerginlik daha fazla söz konusu olabilir, dikkatli olun. İlişkilerde oluşabilecek bu gerginlik ve öfkeyi güçlü egzersiz, yürüyüş, dans veya heykel gibi fiziksel veya yaratıcı çalışmalar ile kontrol altına alabilirsiniz. Güçlü bir rekabet ruhu, takım arkadaşlarınıza karşı dostça davranmayı hatırladığınız sürece, sporda ve iş dünyasında zaferlere  de yol açabilir.