• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

10 KASIM 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, birkaç gündür Merkür geri hareketinin gölge yönü talihsizliğine uğradığım için yazılarımızı yayınlayamadık, neyse ki telefondaki  sorun çözüldü ve artık yazılarımızı yayınlamaya devam edebiliriz. Bugün ulu önderimiz  Atatürk’ün 82. ölüm yıldönümü, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu, sevgili Ata’mızın mekanı cennet olsun.  Ay, günü Başak burcunda geçiriyor olacak ve enerjimizin bir kısmını detaylı çalışmalara harcamamız söz konusu olabilir. Bir bütünü oluşturan parçalara odaklanma eğiliminde de olabiliriz.
05:07-08:32 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ile sürpriz beklenmedik olaylar olabilir. Ev, yerleşim, aile konularında hızlı ve olumlu değişiklikler yapılabilir. Duygular hareketlenebilir ,günlük hayatınıza değişim enerjisini daha rahat adapte edebilirsiniz.
08:11 de kesinleşen Güneş ve Neptün uyumlu enerjisi gün boyu devam ediyor olacak, çevrenize karşı duyarlılığınız ve başkalarına karşı empatiniz artabilir ve ihtiyacı olanlara yardım etme isteğiniz olabilir. Bu transit, gelecek için umutlarınızı ve hayallerinizi tezahür ettirmek için hedefler belirlemenize yardımcıdır. Egonuz daha manevi bir bakış açısına sahip olur ve başarıya ulaşmak için daha çok çalışmanızı sağlar.  Sanatsal ve yaratıcı yetenekler vurgulanır ve bu tür projelere başlamak için, din veya diğer manevi inançlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için  de iyi bir zaman olacaktır.
22:01-23:42 Ay ve Neptün arasındaki karşıtlık ailevi temalarda ve kadınlarla özel olarak anne ve eş ile ilişkilerde duygusal huzursuzluklar yaşanabilir. Hayal kırıklıkları, çözülmeler, sağlık sorunları söz konusu olabilir. Zayıflık, güvensizlik, karışık duygular vererek tuhaf bir ruh hali içine çeken bir etkidir. Belirsiz hissedişler ve çok aşırı hassasiyet kafa karıştırır. Bu süreçte manevi yönde çalışmalar yapmak rahatlık verebilir. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.