• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

AKREP BURCUNDA SÜPER YENİ AY
15 Kasım saat 08:07 ‘de Akrep burcunun 23 derece ve 17 dakikasında bir Yeniay yaşayacağız. Bu yeniay aslında bir Süperay  Astrolog Richard Nolle tarafından 1979'da tanımlanmış . Ay’ın yörüngesinde Dünya’ya en yakın pozisyonunda olduğu zaman oluşan  yeniay veya dolunaya verilen ad.Akrep burcunda gerçekleşen bu Süperay son derece duygusal ve şifa verici bir etki taşıyor. Tutkular, iyileştirme gücü, içe çekilme, sezgilerin artması  ,olayları derinlemesine anlama kabiliyeti, derin araştırmalara girişmek bu Süperay’ın temalarından. Akrep ayrıca ölüm ve ölüm ötesi ,metafizik konular, yeni deneyimler, cinsellik, finans konuları, ortaklaşa  paraları da anlatır. Dolayısı ile bu süreçte bu temalar hayatımızda olacak.
Bu güçlü Akrep enerjisi ile hayatımızda önemli değişiklikler yapma şansına sahibiz. Akrep'in "derslerinden" biri, her zaman statükodan memnun olmak yerine çevremizdeki gizemleri daha derine inmeyi öğrenmeyi içerir. Hayatımıza amaç ve derinlik katmaya yardımcı olacak özel bir proje veya ilişkiye odaklanmak ve geliştirmek için bu döngüyü kullanmak isteyebiliriz. Aynı zamanda, yüzleşme korkumuzu ve ağır duygusal durumları salıvermenin yollarını arama zamanı da olabilir. Rahatsız edici olsalar da, bu durumların bizi psikolojik iyileşmeye götürebileceğini , şifa bulabileceğimizi keşfedebiliriz. Hedeflerimize ulaşmak için başkalarının desteğini ve içten motivasyonu kolayca toplayabiliriz.
Akrep burcundaki Süperay  ile Oğlak burcundaki Jüpiter- Plüton kavuşumu arasında iyi bir enerji var. Jüpiter güven, iyimserlik ve başarı getirir. Bu, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır ve ayrıca hayatınızdaki herhangi bir zorluk veya engelle başa çıkmayı kolaylaştırır. İyi niyet, cömertlik ve ahlaklı davranışlar ile yeni hedefler belirlemek ve yeni projeler başlatmak için fırsatlar olabileceğini anlatıyor. Maddi ve manevi gelişim fırsatları, iş, finans, seyahat, eğitim ve hukuk yoluyla da gelebilir. Zenginliğin, refahın ve mutluluğun artması muhtemeldir. Süperay’ın  Plüton ile olan ilişkisi hedeflerinize ulaşmak ve hayatınızı iyileştirmek için neredeyse zorlayıcı bir arzu verir. Sizi tek fikirli kararlılık ve yoğun motivasyonla başarıya yönlendirebilir. Artan kişisel güç ve iç motivasyonlarınızın daha derin bir şekilde anlaşılması, bunu dönüştürmek ve yenilenmek için iyi bir zaman haline getirir. Kırık ilişkilerin ve kötü alışkanlıkların ardında bırakmak size yenilenmiş bir amaç duygusu ve hayata bakış açısı verecektir. Yoğun çaba ve iyi şansın karışımı, size hayatınızda büyük bir fark yaratma gücü ve etkisi verebilir. İş başarısı, zenginlik, seyahat, işte terfi veya daha iyi bir kariyer mümkündür, tabi bütün bunları etik değerlerle yapmanız ve sıkı çalışmanız sayesinde başarabilirsiniz.  
Bu Süper Ay’a Agena sabit yıldızı eşlik ediyor olacak. Agena bu süreçte zihinsel aktiviteleri, başarıyı ve arkadaşlıkları , güçlü tutkuları, tıpta önemli gelişmeleri anlatır, belki bu süreçte salgın hastalıkla mücadelede aşı çalışmaları önem kazanabilir.
Akrep burcunun 23 derece ve 18 dakikasında meydana gelen Süper Ay eğer kişisel haritalarınızda  sabit burçların (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) yaklaşık 19 ila 27 derecesinde gezegenleriniz varsa daha fazla etkilenebilirsiniz. Bu Süper Ay’ın yükselen burçlarınıza etkisini www.astrodanismanlik.com sitemizdeKİ aylık burç yorumlarından okuyabilirsiniz. Süper Ay’ın hepimize istediklerimizi gerçekleştirmemizde yardımcı olması dileği ile sevgiler.