• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

11 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Başak burcu seyahatine devam ediyor günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:55 Merkür Akrep burcuna giriyor bununla ilgili ayrı bir post hazırladık .
06:54 Ay Jüpiter uyumlu enerjisi  ile bizlere gerçek saadet, refah, şans verir. İşlerinizin kolaylaşacağı, mutluluğun artacağı bir zaman dilimidir. Hayatın farklı yönlerine eğilebilir, yaşamın gerçeklerini araştırmaya ilgi duyarsınız. Finansal yatırımlar açısından da iyidir.
07:20 Ay Plüton uyumlu enerjisi duygusallığı canlandırıcı, her şeyi daha güçlü hissettirici bir transittir. Bir fikri kafaya takıp onun esiri olabilir ve duygularınızın kontrolü altına girebilirsiniz.  
13:58 Ay ve Satürn uyumlu enerjisi kalıcı adımlar atma şansımız olabilir çünkü duygularınızı kontrol edebilir, hayata daha akılcı ve ölçülü bir yaklaşım içine girebilirsiniz. Zorluklara daha rahat göğüs gerebilirsiniz çünkü  sabretme ve tahammül gösterebilme gücü verir. Aynı zamanda kimseye ihtiyaç uymadan tek başınıza tüm değerlendirmeleri aşabilir, işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.
13:58-19:09 arası günün çoğunluğunda Ay Başak burcunda ama boşlukta ilerleyecek bu süreçte yarım kalan işlerimizi  kolaylıkla tamamlayabiliriz. Yeni girişimler ve başlangıçlar açısından uygun bir zaman dilimi değildir önemli toplantılar ve işler bu zaman diliminde yapılmamalıdır.
19:09’da Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. Arabuluculuk yapmak, adil bir anlaşma yapmak, bir arkadaş veya aile üyesiyle dengeyi sağlamak, işleri  kolaylaştırmak, ev alanınızı güzelleştirmek, meditasyon yapmak, dekorasyon yapmak, dağınıklığı gidermek, bir akşam yemeği düzenlemek, alışveriş yapmak için iyi bir süreçte olacağız. İlişkilerde huzur ve denge sağlamak önemli olacak. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.