• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

14  KASIM CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Akrep yolculuğu devam eden  Ay huzursuz ve derin duygular yüzünden gereğinden fazla yıpratıcı enerjiler içeriyor. Aynı zamanda gizemli konulara meraklı ve araştırmacı bir ruh halinde olacağız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:35-09:44 Ay ve Uranüs karşıt açıda olacaklarından beklenmedik ve hoşumuza gitmeyen olaylarla karşılaşabiliriz. Duygusal anlamda karışıklık, en ufak şeylere sinirlenme hali, aile içi ilişkilerde gerginlik yaratabilir, en iyisi bu saatlerde uyumak, canlar.
22:30 Ay Neptün uyumlu enerjisi  ile hayal gücümüzün kuvvetli olduğu süreçte olacağız ayrıca manevi anlamda da iyi enerjiler söz konusu dua etmek, meditasyon, yoga yapmak için iyi bir zaman ayrıca ilham perileri de sizinle olacağı için hayal gücünüzün de yardımı ile yaratıcı çalışmalar da yapabilirsiniz. Bu enerji duygusal duyarlılığınızı ve aynı zamanda kafa karışıklığı seviyenizi artırır. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını hissedebilirsiniz ve bu sizi çok huzursuz ve hatta hasta hissettirebilir.  Zehirlenmelere  veya bulaşıcı hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Bağışıklığınız düşük olabileceği için  hijyen ve temizlik önemlidir, dikkatli olalım arkadaşlar.  Hepimiz için iyi bir hafta sonu olması dileği ile sevgiler.