• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

17 KASIM 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay burcundaki seyahatine devam ediyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:06 Ay ve Neptün arasında gergin bir enerji akışı söz konusu duygusal duyarlılığınız o kadar artar ki, başkalarını yanlış anlayabilir ve kendi duygularınız hakkında kafanız karışabilir. Sezginiz ve psişik izleniminiz, bilinçaltı korkularınızı olumsuz yönde etkileme ve yanlış olabilir. Garip duygular yaşayabilir veya kabuslar görebilirsiniz .
09:06-10:52 arasında Venüs ve Ay arasındaki uyumlu   enerji var ilişkilerde de uyum söz konusu olacak. Bu saatlerde güzellik operasyonları yapabilirsiniz sevgili bayanlar göreceksiniz kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Hayatınızdaki kadınlardan da destek alabileceğiniz  bir süreçtir.
10:54-19:34 arasında Ay boşlukta dikkatli olun alım-satım işleri, yeni başlangıçlar için uygun zamanlar değildir, yarım kalan işlerinizi tamamlayın canlar.
11:07  Merkür Uranüs karşıtlığı bugün kesinleşiyor bu enerji  zihninizi hızlandırır, telaşlı haller, kendinizi gergin ve dağınık hissetmenize neden olabilir. Ayrıca, sinirsel kaygınızı artıran bir dizi başka beklenmedik olay olma  olasılığı da vardır. Bu plan yapmak, iş anlaşmaları yapmak veya sabır ve öz disiplin gerektiren herhangi bir zihinsel görevi yerine getirmek için iyi bir zaman değil. Bu, zihninizi sorumluluktan kurtarmanız ve akışa devam etmeniz için daha iyi bir zamandır. Yeni keşifler yapabilir, içgörü flaşları yaşayabilir veya düşünce tarzınıza meydan okuyan heyecan verici yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Açık fikirli olmak önemlidir çünkü planların değiştirilmesi gerekebilir veya seyahatleriniz kesintiye uğrayabilir. Bir yolculuğa başlarsanız, rezervasyonunuzu iki kez kontrol edin veya önceden arabanıza bakım yaptırın. Ayrıca bilgisayar arızası veya elektronik cihazlarla ilgili başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün elektronik eşya almamaya bakın arkadaşlar.
19:37 2,5 günlük Ay Oğlak zamanı başlıyor canlar. Sorumluluk sahibi, ciddi ve disiplinle çalışmaya teşvik eden enerjiler devrede olacak. Aynı zamanda depresif, hayattan keyif almayan, melankolik bir tavır içine de girebiliriz , bence melankolik takılmayın, keyfinize bakın, sevgiler