• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

19 KASIM 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, ay Oğlak seyrine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak,
09:12-12:44 Ay Plüton kavuşumu duygularımız çok derin ve  dönüştürücü olabilir. Kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koymak ve fark edilmek isteyebiliriz.
10:55-14:29 Ay aynı zamanda Jüpiter ile de kavuşumda olacak cömert ve sempatik olacağımız saatler, aynı zamanda iştahımızın da açık olduğu zamanlar aman dikkat!
10:17 Güneş ve Satürn uyumlu enerjiler veriyor olacaklar etkisi 3 gün devam edecek canlar, sabır, azim ve güçlü bir çalışma içinde , hedeflerimize ulaşmak için mükemmel bir zaman ,bunu değerlendirin arkadaşlar. Pratik sonuçlar almaya ve hata yapmamaya kararlı ,liderlik niteliklerinizi gösterebilir veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. Daha genç insanlar bilgeliğinizi arayabilir ve   aynı zamanda profesyonel tavsiye veya büyüklerinizden tavsiye istemek için de  iyi bir zamandır.
14:28 Venüs ve Satürn karesi  3 gün boyunca  ilişki sorunları nedeniyle aşk hayatınıza stres verebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınızdan veya eleştirilerinizden kaynaklanabilir, ancak başkalarından da aynı şeyle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde uyumu sürdürmek için, biraz yalnız kalmak daha iyi olur, ancak başkalarının sevgisini  de görmezden gelmeyin.  Bu etki altında, yalnız ve depresif hissedebiliriz.  Bu geçişte parada da sıkıntı olabilir, bu nedenle para ve diğer kaynakları israf etme eğiliminden kaçının. Motivasyon eksik olsa ve tembel olmayı tercih etseniz de, bu etki ile  şu anki ilişkinizi, kariyerinizi veya yaşamın diğer değerli kısımlarını sürdürmek için sıkı çalışmanız gerekebilir.
17:03-19:29 Ay ve Satürn kavuşuyor kontrollü ve kendinizi bastıran duygularınızdan dolayı duygusal bağlar kurmakta zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki olaylara soğuk ve ketum tavırlar içinde olabilirsiniz.
19:29-23:24 arasındaki saatlerde Ay boşlukta olacak, bu saatler arası yeni işler ve girişimler yerine eksik işlerinizi tamamlamanız daha iyi olur.
23:24 Ay Kova seyahatine başlıyor olacak, sevgiler.