• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

22 KASIM -21 ARALIK  GÜNEŞ YAY BURCUNDA
Sevgili Yay burçları doğum gününüz kutlu olsun! Güneş Yay burcuna girdiğinde iyimser, hevesli, maceracı, gerçeği arayan , neşeli,  felsefik, hoşgörülü,  bazen patavatsız, ön yargılı olma temaları ön plana çıkar.  Ateş elementi Yay’da  olan Güneş  ateş gibi harekete geçmeyi ,değişken bir burç olduğu için de değişen koşullara daha çabuk adapte olabilmeyi anlatıyor. Güneş Yay burcundayken  başka dünyalara, yabancı kültürlere, uzak diyarlara seyahat etmek isteriz. Eğlenmek, keşfetmek, yabancılarla birlikte olmak, öğrenmek , bilgi edinmek  isteriz. Şu anki koşullarda mevcut seyahat fırsatlarının olmamasına rağmen, keşfetmek için kesinlikle evden çok uzaklara gitmemize gerek yok bu arzumuzu sanal ortamlarda , internette yabancı ülkeleri gezerek , kültürlerini tanıyabiliriz.
Huzursuz, neşeli ve arkadaş canlısı Yay burcundaki Güneş genellikle hareket halindedir. Sosyal olmayı, arkadaşlarla gezmeyi , eğlenmeyi çok arzulayacağımız bir ay bizi bekliyor fakat yasaklı saatlerde ve çok dikkatli olmak da gereken bir süreçteyiz , Güneş’in Yay burcunda olması pandemi sürecine aslında çok aykırı bir tablo çiziyor. Gezmek isteyeceğiz ama  kısıtlamalar bize engel olacak yine de bu süreci Güneş’in Yay burcundaki iyimser ,hoşgörü  ve esnek koşullara çabuk adapte olabilme özelliği ile daha kolay geçirebiliriz.
GÜNEŞ YAY ENERJİSİ İLE NELER OLABİLİR?

  • Bu aslında   ufkumuzu ve bununla birlikte kendi deneyimlerimizin kapsamını genişletmeye teşvik eden bir ay. Yılın bu bölümünün enerjisini akıllıca kullanmak için kendimize biraz zaman  ayırabilir ve içimizdeki yaratıcı enerji kaynağına bağlanarak içsel zenginliklerimizi keşfedebiliriz,
  • Yaşamımızdaki sorulara yanıtlar arayacağımız bilginin peşinde koşabiliriz,
  • Minnettarlık ve şükretmek içimizde olduğumuz  durumun duygusal enerjisini değiştirebilir ve yaratılış için güçlü bir temel oluşturur,
  • Ateş, "Harekete geçin" diyor. Vücudunuza ve işinize bolca hareketle enerji verin,
  • Daha cömert ve hoşgörülü olabiliriz.
Kişisel haritalarımızda bir ay boyunca Yay burcunu kesen ev konularına odaklanacağız ve dikkatimizi  o konulara vereceğiz. Bu konuların neler olduğunu www.astrodanismanlik.com sitemizdeki “Aylık burç Yorumları” bölümünden okuyabilirsiniz , sevgiler.