• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

23 KASIM 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi haftalar, Ay Balık burcu seyahatinde, duygusal ve empatik enerjiler hakim. Daha merhametli  ve başkalarına yardım etme arzusunda olacağımız zamanlar, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
14:21-18:52 Ay Merkür uyumlu enerjisi sezgilerinizin güçlü olacağı, yaratıcılığınızın artacağı zamanlardır. İdeal bir eş hakkında hayal  hayal kurabilirsiniz,  özel biriyle tanışmanız  olası olabilir. Bu etki altında kurulan ilişkiler, sanki   ruh eşinizmiş gibi bir  his verebilir.
15:59 Merkür ve Neptün arasındaki üçgen açı etkisi +3/-3 gün sürecek hayal gücümüz oldukça aktif olabilir ve bu süreçte benzersiz ruhsal iç görüye sahip olabiliriz. Şiir ve müzik gibi yaratıcılık  içeren konular için ideal günlerdir, değerlendirin canlar, ancak konsantrasyon, mantık ve disiplin gerektiren ciddi konular için uygun değildir, dikkat edelim.
16:32-20:59 Ay ve Neptün Balık burcunda kavuşuyorlar. Duygusal duyarlılığımızı artıran ama  aynı zamanda kafa karışıklığı da yaratan bir etkidir. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını hissedebilirsiniz ve bu sizi çok huzursuz ve hatta hasta hissettirebilir. Mağdurlara ve dışlanmışlara çok yardımcı olabilirsiniz. Sunduğunuz duygusal rahatlığın iyileştirici bir niteliği vardır. Hayır işleri dışında sanat, moda veya eğlence alanında yaratıcı çalışmalar  için ilham olan bir süreçtir. Zehirlenmeler  veya bulaşıcı hastalıklara dikkat ,bağışıklığınız  sistemimiz düşük düşük olabileceği için dikkatli olalım. İyi bir hafta olsun , sevgiler.