• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

25 KASIM 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor ,Koç burcundaki Ay içgüdüsel tepkileri hızlandırır ve bizi  enerjik bir havaya sokabilir. Yeni bir şeylere başlamak için güçlü bir arzu ile motive oluruz ama   huzursuz  hissedebiliriz. Öncü dürtülerimiz güçlüdür ve kendimizi enerjik, spontane ve coşkulu hissederiz.. Fazla enerji bizleri en iyi şekilde fiziksel aktiviteler yapmaya  yönlendirebilir, spor , yürüyüş yapmak için iyi zamanlardır.
Koç burcundaki Ay, aynı zamanda bize hedeflerimize ulaşma cesareti  ve hiçbir zorluğun bizi yıldırmayacağı hissini verir. Engelleri itme dürtüsü, onları aşma hızı ve gerekirse üstünden atlama gücü verir. Yeni bir projeye başlamanın tam zamanı. Alternatif olarak, ertelediğiniz veya gözünüzü korkutan her şeye cesaret etmek için harika bir gün!
Koç burcu baş bölgesini yönettiği için baş ağrılarımız olabilir özellikle migreni olanlar daha dikkatli olsun canlar, fazla kahve içmemeye özen göstersinler.
18:48 Ay ve Mars kavuşmaya başlayacaklar bu saatten sonra tepkisel davranışlar, ilişkide gerginlikler, sakarlıklar ve kazalar olabilir, dikkatli olmakta fayda vardır.Sevgiler