• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


27 KASIM 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi bir gün olsun , bugün gökyüzü mesajlarımıza bakacak olursak;
06:42’de  Ay Boğa burcuna en sevdiği alana giriş yapıyor. Ay Boğa burcundayken aradığımız şey huzur ve maddi güvencedir. Beş duyu organımız tüm güzellikleri tatmak ister, hayattan keyif almak isteriz, bir çiçek koklamak, doğada yürüyüş yapmak, müzik dinlemek, etrafımızdaki güzel şeylere odaklanmak damak tadımıza uyan yiyeceklerle beslenmek isteriz. Zihnimiz, hayatımızın kalitesine ve özgüvene odaklanır. Bugünlerde boyun ve boğaz ağrılarına karşı tedbirli olmanızda da fayda vardır.
13:38’de Merkür Plüton uyumlu açısı kesinleşiyor. Düşüncelerimizin yeniden yapılanması, eski düşüncelerimizin çöp olması ve dönüşümü söz konusudur. Zihinsel algı güçlü olacağından etkisi birkaç gün devam edecek bu enerji ile öğrenmek istediğiniz konulara yoğunlaşabilir, istediğiniz spesifik  alanlarda derinleşebilir hatta  yazma ve ifade becerilerinizi  güçlendirebilir,  yenilikçi düşünebilir; zihinsel kalıplarınızı kırarak kendinizi dönüştürebilirsiniz.
20:09- 22:10 Ay ve Uranüs Boğa burcunda kavuşuyorlar, duygusal dalgalanmalara, beklenmedik duygusal çıkışlara, istem dışı davranışlara sebep olabilir. Ailevi temalarda, geçmişle ilişkili konularda beklenmedik biçimde ortaya çıkan durumlar huzurumuzu kaçırabilir.
20:10 da kesinleşecek ve etkisi birkaç gün devam edecek Venüs Uranüs karşıtlığı 30 Kasım tarihinde yaşayacağımız İkizler Dolunay’ında da aktif bir rolde olacak. Bu karşıtlık aşk hayatınız ve ilişkilerinizdeki değişikliğe işaret eder. Zaten bir partneriniz varsa, beklenmedik bir olay çok fazla gerginliğe neden olabilir. Bekarsanız, birçok seçenek var;  yeni bir romantizm  söz konusu olabilir  fakat muhtemelen  kısa ömürlü bir ilişki olabilir. Ancak sıra dışı ve özgürlüğünüze düşkünseniz , benzer bir kişiyle yeni bir ilişki evliliğe bile yol açabilir. Uranüs interneti yönettiği için bu ilişki internet uygulamaları,facebook, instagram vb. yoluyla olabilir.  Eğer aşk sizin için mümkün değilse, değişim ve heyecan hayatın başka bir alanında tezahür edebilir. Finansal beklenmedik olaylar mümkündür, ancak paraya çok dikkat etmelisiniz, risk içeren herhangi bir harcama veya yatırım yapmamakta fayda vardır, canlar.
22:08-22:24 arası  Ay ve Venüs arasındaki karşıtlık , sonuçları ne olursa olsun sevgi ve şefkat ihtiyacınızı artırır. Duygusal ihtiyaçlarımız karşılanmazsa, o zaman  kendimizi yeme ve içmeye verebiliriz. Eşimizle  veya aile ile ilişkiler gergin olabilir, duygular agresifçe ve aceleci bir biçimde ortaya konulabilir. Ay sağlıkla da ilişkili olduğundan, bazı beklenmedik sağlık sorunları oluşabilir. Sevgiler.