• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2020

KASIM 2020


KASIM 2020

28 KASIM 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , hafta sonuna Ay Boğa kalitesinde giriyoruz. Keyifli bir  kahvaltı  ardından yasak saatlerine göre doğada yürüyüşler , kişisel bakım, yemek yapmak gibi aktiviteler yapabilirsiniz.
17:26-21:29 arasında Boğa burcundaki Ay ve Balık burcundaki Neptün arasında uyumlu bir iletişim var. Bu süreçte duyarlılık ve duygu seviyesi yükselir, etrafınızdaki  herhangi bir olumsuz enerjiyi güçlü  bir şekilde hissedilebiliriz. Sezgiler bu ikilinin etkisi ile birlikte her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olabilir,  hayal gücümüz  daha canlı ve yaratıcı olabilir. Bu, meditasyon, dua, ve ruhsal  çalışmalar için de iyi bir zamandır . İçsel olarak huzuru yakalamak açısından değerlendirilebilir, canlar.
Bu ikilinin enerjisi  özellikle sanatsal ve yaratıcı çalışmalar için de iyidir hayal gücünün zenginliği ve yaratıcı perilere birlikte resim, müzik, sinema, fotoğrafçılık  gibi alanlarla ilgilenen arkadaşlar bu süreyi iyi kullanabilirler.
Merhamet, güven ve sadakat gibi iyi nitelikler de bu enerji ile devreye girer. Yardıma gereksinimi olanlara maddi veya manevi  yardım etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca  Sevdiklerinizle, özellikle aile üyelerinizle, partnerlerinizle ve genel olarak kadınlarla daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz. İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile sevgiler.