• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2021

KASIM 2021


KASIM 2021

ROMANTİK TANRIÇA VENÜS OĞLAK BURCUNDA
5 KASIM –  6 MART 2022
Kendimize verdiğimiz değer, güzellik, aşk ve ilişkiler, sanatsal faaliyetler, para kazanma şeklimiz, tüm bunlar Olimpos’un dillere destan güzeller güzeli Venüs’ün hayatımıza kattıkları , Oğlak burcu kariyer hedefli, sorumlulukların bilincinde, ciddi ve ağırbaşlı özelliktedir. Aynı zamanda   zamanı yöneten gezegen Satürn’ ün etkisinde olduğu için, bu süreçte zamanı nasıl harcadığımızın  farkında olacağız ve eğer ilişkilerinizde  zamanınız boşa harcanıyorsa veya hak ettiğinizi bildiğiniz şekilde saygı görmüyorsanız, Oğlak burcundaki Venüs bu farkındalığı size gösterecek ve vurgulayacaktır. Fakat yaşamlarını birleştirmeye kararlı çiftler bu süreçte  evlenmek veya bir aile kurmak gibi bir sonraki adımı atmaya başlayabilirler. Her türlü ilişkiler ve ortaklıklarımızın temellerinin niteliği bu geçişte  daha bir dikkatle incelenir ve sallantıda bir durum varsa  o zaman bu süreç gerçekleri ortaya çıkaracak  hem de  hazır olsanız da olmasanız da !
Bu geçiş sırasında ilişkilerimizin niteliğini  incelerken, Oğlak burcundaki Venüs, geleceği hesaba katan   para alışkanlıkları hakkında ne tür bir yol  benimseyebileceğimizi düşünmek için de mükemmel bir zaman sunuyor olacak  .  Bu süreçte sağlam ve güvenli bir finansal gelecek için adımlar atmak eğer olmuyorsa da , gereksiz harcamaları azaltmakta fayda vardır.
Bu dönemde güzelleşmek, kişisel bakımlarınızı yapmak, evinizi dekore etmek, iş yerinizi güzelleştirmek, dişlerinizle veya kemiklerle , dizlerle ilgili sorunlarınızı halletmek çok iyi sonuçlar verebilir. Fakat Venüs 19 Aralık - 27 Ocak 2022  tarihleri arasında geri harekette olacak bu tarih aralığında yukarıda bahsettiğimiz konularda herhangi bir girişimde bulunmamakta fayda vardır. Aynı zamanda her türlü ilişkilerimize dikkat , sorunlar yaşayabiliriz. Finansal konularda da sorunlar yaşayabiliriz. Bu süreçte söz, nişan, evlilik, ortak işler yapmak , kredi çekmek, finansla ilgili yatırımlar yapmak sıkıntılı olabilir, farkında olalım. Aynı zamanda bu süreçte eski sevgililer ortaya çıkabilir, onlarla ilgili gündemleriniz olabilir ama exten, next olmaz!  Sevgiler.