• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2021

KASIM 2021


KASIM 2021

8-14 KASIM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR

Merhabalar, bu haftaya Oğlak enerjisi ile başlıyoruz, hedef odaklı, sorumluluklarımızın bilincinde ve karamsar  olarak.
8.Kasım Pazartesi günü akşam saatlerine kadar Ay’ın Venüs ile kavuşumu, Merkür ve Mars ile uyumu ile kişisel bakım, estetik dokunuşlar yaptırmak ev ile ilgili dekorasyon işleri , kılık kıyafet alışverişleri açısından kullanılabilir, yapılacak iş görüşmeleri veya toplantılarınız için, önemli girişimleriniz için öğle ve sonrasını kullanabilirsiniz. Akşam Ay Kiron ile gergin bir konumda olacağı için duygusal anlamda eski acılarımız gün yüzüne çıkabilir, duygusal bağlamda sıkıntılı bir zaman dilimi olabilir.
9.Kasım Salı günü akşam saatlerine kadar Ay’ın Güneş ve Neptün ile uyumlu enerjisi alacağımız kararlar ve karşı cinsle ilişkilerimizde ahenk ve uyum söz konusu olacak. Neptün ile uyumlu enerjileri sanatsal anlamda yaratıcı yönlerimizi tetikleyebilir aynı zamanda da başkalarına daha şefkatle ve yardımsever olacağımız zamanlar. Akşam 20:00 den sonra ise Ay Plüton ile kavuşuyor, önemli duygusal değişimler,  baskı yaratan, ruhsal anlamda sıkıntılı , duygusal olarak derinden etkileyen durumlar olabilir , kadınlar ile ilgili konulara odaklanma, ev hayatıyla ilgili değişimler olabilir. Ayı zamanda  bir takım alışkanlıklarımız değişime uğrayabilir. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor yarım kalan işleri tamamlama zamanı.
10 Kasım Çarşamba günü Ulu önder Atatürk’ün ölüm yıldönümü kendisini saygı ve minnetle anıyoruz, ruhu şad olsun. Sabah erken saatlerde Ay Kova burcuna giriyor, daha fazla sosyalleşme arzusunda olabilir, teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenebiliriz. Merkür Mars kavuşumunun Satürn’e olumsuz kontağının olduğu bir gündeyiz bu etki birkaç gün devam edecek iletişimde sert ve tartışmacı, engelleyici, zorlu bir enerji akışı olacak bu günlerde önemli işlerimizde sıkıntılar, gecikmeler olabilir.
11 Kasım Perşembe günü , Çarşamba gününün sert etkisi devam ediyor , sabah saatlerinde beklenmedik hoş olmayan durumlar olabilir, fikir ve yön değişikliğine gidebiliriz.  Günün sert etkisinden dolayı  yapılacak herhangi bir toplantı, iş görüşmesi sıkıntılı , bloke edici olabilir bu yüzden ertelenebiliyorsa iyi olabilir. Hava koşulların da değişiklikler , aniden oluşan sert doğa olayları olabilir. Akşam  22:00’den itibaren Ay Jüpiter kavuşumu ile günün sert etkilerinden sonra rahatlayacağımız,  duygusal anlamda iyimser ve  manevi anlamda güçlü  olacağımız süre başlıyor. Sağlıkla ilgili konularda da olumlu gelişmeler yaşanabilir, sorunlar rahatça aşılabilir.
12 Kasım Cuma günü Ay Balık burcu enerjisi hakim , hassas, duygusal, empati gücümüz yüksek ve akışta olacağımız bir günde olacağız. Bugün Güneş ve Neptün uyumlu enerjisi başkaları üzerinde ilham verici bir etkiye sahip olacağımız  bir zamandır ve  pazarlama, satış, reklamcılık gibi  sunmanız gereken  herhangi bir yaratıcı alanla ilgileniyorsanız özellikle işler her zamankinden daha kolay olabilir. Herhangi bir yaratıcı, sanatsal veya manevi anlamda güçlü  bir kişi size bir şekilde ilham verebilir. Aynı zamanda  diğerleri ile , doğayla, hayvanlarla bağlantınız derinleştirebilir ve tüm canlılara karşı şefkat ve empatinizi artabilir. Evren ile bir bağlantı hissi yaşayabilir, inancınız güçlenebilir.
13 Kasım Cumartesi günü  Merkür Uranüs karşıtlığı ile  elektronik, telefonlar, tabletler  ve bilgisayarlarla ilgili sorunlar olabilir, Web / facebook veya e-ticaret ile ilgili konularda sıkıntılar olabilir. Yeni fikirler, geniş kapsamlı konular ve astroloji veya psişik yöntemler ile ilgili  konularda başkalarının fikirlerinize karşı çıkmasına rağmen zihniniz yüksek hızda çalışır. Sinirlilik, aşırı gerginlikten kaynaklanan sağlık sorunları riski vardır. İletişimsel konularda, anlaşmalarda ve taahhütlerde durumlar değişkendir. Sabitliği ve istikran yakalamak zordur.
14 Kasım Pazar günü, Ay günün büyük bir kısmında boşlukta olacak (08:39-18:48). Bu süreci kendinize güzel keyifli anlar sunarak, yarım kalan işlerinizi tamamlayarak ,meditasyon, dua gibi aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. 18:48 Ay Koç burcuna girecek, daha enerjik, aktif hissedeceğiz.
KOÇ
Sevgili Koçlar ,iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular haftanızın gündemi olacak, bu konularla ilgili sorumluluklar ve elinizi taşın altına koyma zamanı. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de ortaklaşa konularda sert etkiler söz konusu olabilir, engellerle karşılaşılabilir ,sosyal ortamlarda, arkadaşlarla olan ilişkilerde dikkatli olmakta fayda vardır. Cuma günü rahat bir akış var , spritüel konularda yaratıcı çalışmalar yapmak , ortaklaşa işlerde yardımlaşma söz konusu olabilir. Hafta sonu gelir giderler konusunda , finansla ilgili konularda değişken durumlar olabilir.
BOĞA
Sevgili Boğalar , bu hafta hayata bakış, eğitim, uzak yerlerdeki kişilerle iletişim gibi konularda hareketlilik olabilir   yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelinebilir. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de ilişkilerle ilgili anlaşmazlıklar, baskı yaratan durumlar, kariyerinizde üstlerinizle olan ilişkilerde engeller söz konusu olabilir, farkında olalım. Cuma günü rahat bir akış var, arkadaşlar, sosyal çevre ve her türlü ilişkilerde daha empatik , daha yardımsever olacağımız zamanlar. Hafta sonu ise ilişkilere dikkat siniler gerilebilir, beklenmedik laflar ,sözler ilişkilerde sorun yaratabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, haftaya başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları ,ölüm ve mirasla ilgili konularla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de çalışma hayatınız, uzak yerlerle olan bağlantılarınız ve bu konularla yapacağınız kontaklarda anlaşmazlıklar, engeller, blokajlar olabilir, farkında olmak gerekir. Cuma günü çalışma koşulları, çalışma hayatı ve yanınızda çalıştığınız kişilerle , iş yerinizdeki otorite sahipleri ile uyumlu bir akış var, sanatsal çalışmalar ve yaratıcılığınız ile de dikkat çekebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir, iş yerinizde elektronik aletlere dikkat bozulabilir. 
YENGEÇ
Bu hafta sevgili Yengeçler sorumluluklarınız iş ilişkileri ve birebir ilişkilerinizle ilgili olacak. Her türlü ilişkileri pekiştirmek ,önemli birebir toplantılar yapmak , ortaklıklarla ilgili mesuliyetler söz konusu olabilir. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de çocuklar, aşk ilişkileriniz konularındaki iletişimde engeller, sıkıntı verici durumlar yaşayabilir, ortaklaşa işlerde de sıkıntılar, baskı ve engeller  yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. Cuma günü rahat bir akış var, aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda daha şefkatli ve yardımsever duygular içinde olacağız, ayrıca yaratıcılığımızın ve sezgilerimizin artacağı bir gün. Hafta sonu ise çocuklarla iletişiminizde veya aşk ilişkilerinizde, sosyal çevre ve arkadaşlarla beklenmedik durumlar olabilir, birbirinizi kırıcı sözler söyleyebilirsiniz, sinirler gergin olabilir,
ASLAN
Sevgili Aslanlar ,günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular bu hafta önceliğiniz olacaktır. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de ailevi konular, emlak, arazi ev alım-satım işleri, ortaklıklardan ve evlilikten kaynaklanan konularda anlaşmazlık , engeller, blokaj yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü rahat bir akış var , ortaklaşa konular, miras, sigorta konularında aileden gelen destekler ve yardımlar söz konusu olabilir. Hafta sonu ise eve ait konular, ailevi konular ve kariyer konularıyla ilgili anlaşmazlıklar ,beklenmedik durumlar söz konusu olabilir, kopmalar yaşanabilir.
BAŞAK
Aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, sevgili Başak ’ların bu hafta gündem konuları olacaktır. Çarşamba Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de yakın çevre, çalışma hayatı ile ilgili konular, kısa seyahatler, eğitim konularında engeller sıkıntılar ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü yakın çevre , kardeşler, akrabalar ve ortaklıklar, evlilik ilişkilerinde rahat bir akış söz konusu. Hafta sonu eğitim, kısa yolculuklar, ticaret , yakın çevre akrabalarla ilgili konularda anlaşmazlıklar, uzak akrabalar veya eşinizin akrabaları ile ilgili beklenmedik durumlar olabilir. Ticaret yapanlar internet , medya , pazarlama konularında teknolojik bozukluklara dikkat etmelerinde fayda vardır.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, evde yakınlarınızla ,evinizle ilgili sorumluluklar bu hafta gündeme gelebilir, taşınmak ,yer değiştirmek ,evde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de parasal konularda , çocuklar ve hobiler için gereken parasal konularda engeller, anlaşmazlıklar, sıkıntılar olabilir. Cuma günü çalışma hayatınızdan, hizmet aldığınız kişilerden, çalışma arkadaşlarınızla , maddi konularda, para kazanma ile ilgili rahat bir akış var. Hafta sonu ise finansal konularda sinirler gerginleşebilir, alma verme dengesinde zorluklar yaşanabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler bu haftaya iletişim  trafiği ile başlıyor ,yakın çevre, kardeşler, akrabalar ile ilgili sorumluluklar önem kazanabilir.  Çarşamba , Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de kendinizle ilgili alacağınız karalarda , yapacağınız ve harekete geçmek istediğiniz konularda aileden ,ebeveynlerle engeller ,sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.  Cuma günü aşk ve çocuklardan yana rahat bir akış var, hobileriniz ve yaratıcılığınızla kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Hafta sonu ise ilişkilerde anlaşmazlıklar olabilir, beklenmedik olaylar sinerleri gerebilir, kopuşlar yaşanabilir.
YAY
Sevgili Yaylar bu haftanın gündem konusu para ile ilgili konular bununla ilgili alınacak sorumluluklar olacaktır. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de yakın çevreden, akrabalardan, kardeşlerden kaynaklanan hastalıklar , yakın çevre ile ilgili konular bugünlerde sizi ruhsal anlamda sıkıntı çekmenize ,kısıtlanmanıza sebep olabilir. Cuma günü ailenizle, ebeveynlerinizle ilgili konularda rahat ve huzur duyacağınız bir akış söz konusu, hafta sonu ise sağlığınıza dikkat etmenizde ve her şeye sinirlenmemenizde fayda vardır.
OĞLAK
Kişisel konular , kendi sorumluluklarınız yapmanız gerekenler , kişisel ihtiyaçlar, hedefleriniz için alacağınız kararlar  bu hafta Sevgili Oğlak’ ların gündemini oluşturuyor. Çarşamba Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de maddi konular ve kariyerden gelen kazanımlarla ilgili engeller , blokajlar söz konusu olabilir. Cuma günü yakın çevre ve akrabalar, kardeşlerle , aynı idealler ve hayalleri paylaşabileceğiniz birlikte olmaktan keyif alacağınız bir gün olabilir. Hafta sonu çocuklar, aşk ilişkileri konusunda anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.
KOVA
Sevgili Kovalar bu haftaya  kendinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir süreçle başlıyorsunuz.  Kontrolünüzde olmayan dış faktörler de devrede olabilir. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de kariyer, statü alanınızla ilgili konularda üstlerinizle gerginlikler yaşayabilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. Annenizle ilgili sıkıntılar da söz konusu olabilir. Cuma günü kariyerden gelen güzel kazançlarınız olabilir, hafta sonu ailevi konularda, ebeveynlerinizle  ev ve emlak konularında anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları olabilir, evdeki elektronik aletler, internet vb. bozukluk olabilir.
BALIK
Bu hafta sosyalleşmek isteyeceğiniz, arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklar alacağınız bir süreçte olacaksınız, yaşamdaki genel hedeflerini gözden geçirmek, bunların tam olarak ideallerle örtüşüp örtüşmediğini değerlendirmek de gündeminizde olabilir. Çarşamba ,Perşembe sert etkiler söz konusu olabilir özellikle de yabancılarla yapılan işler, eğitim, hukuksal konular, uzak akrabalar ile ilgili , seyahatlerle ilgili konularda sıkıntılar, engeller söz konusu olabilir. Cuma günü ise hayat örüşlerimiz, uzak yerlere seyahatler, yabancılarla yapılan işler konularında hayallerinizi gerçekleştirme konusunda rahat bir akış söz konusu olabilir. Hafta sonu ise ise eğitim, seyahatler yakın çevre, uzak akrabalar, kardeşlerle ilgili konularda anlaşmazlıklar, ani gelişen olaylar, fikir değişiklikleri olabilir.