• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2021

KASIM 2021


KASIM 2021

15 -21 KASIM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Dolunay’ın zor etkilerini yaşayacağımız bir hafta ve  Ay Koç enerjisi ile bu haftaya başlıyoruz; dinamik, acele kararlar alma potansiyelinde olacağımız, risk içeren konularda inisiyatif almaktan korkmayacağımız cesur ve girişimci bir moddla hareket edeceğimiz bir hafta olacak, arkadaşlar.
15 Kasım Pazartesi günü aşk, ilişkiler, kendi değerimiz ve paraya ait konuları anlatan Venüs Kiron karesi ile ilişkilerimizde eski yaralar ve acılarımız karşımıza çıkabilir sevilmediğimizi hissedebiliriz, Duygularımızı ifade etmekte sıkıntı olabilir. Parasal konularda, kişisel bakım ve estetikle ilgili  konularda  sıkıntılar, zorluklar olabilir.
16 Kasım Salı günü sağlıkla ilgili yıpranma, alışık olduğumuz davranış kalıplarını değişmek zorunluluğu gibi konular gündemde olabilir. Kendimizi duygusal ve fiziksel olarak güvende hissetmek zor olabilir. Duygusal anlamda baskı hissedeceğimiz bir günde olacağız. Akşam saatlerinde Ay Boşlukta olacak (18:50’den itibaren ) bu süreçte yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve kendinizi dinlendirici aktivitelerde bulunmak en iyisidir.
17 Kasım Çarşamba Ay Boğa burcunun huzurlu ve dingin  enerjisi ile güne başlıyoruz. Bu hafta etkisini hissedeceğimiz Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu  enerji ;  güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destek almamıza yardımcı olabilir. Bu süreçte gücümüzü ve etkinliğimizi , kendimizi  kabul ettirebilmek, hayatımızda istediğimiz değişimleri rahatça yapabilmek daha kolay olacaktır. Açık sözlü olmak ve cesaretimiz sayesinde imkânsız denilecek kadar zor işleri bile başarılabilir, başkaları üzerinde güçlü etkiler bırakabiliriz bu yüzden Çarşamba gündüz saatlerini önemli işleriniz ve girişimleriniz için kullanabilirsiniz, canlar.  Saat 20:22 ise Mars ve Uranüs karşıtlığını yaşayacağız bu sert enerji ile yeni bir şeylere girişmek açısından aşırı gözü kara tavır sergileyebilir. Kazalara ve sakarlıklara açık olunan, dikkat edilmesi gereken birkaç gün yaşayacağız, araba kullanırken, evde iş yaparken dikkatli olmalısınız .
18 Kasım Perşembe günü Merkür ve Neptün arasında çok güzel bir akış var, iletişimde naif ve hassas olacağımız, yaratıcılığımızı daha rahat sözlere ve kelimelere dökeceğimiz birkaç gün bizi bekliyor. Ruhsal ve metafizik konulara ilgi ve eğilim bu birkaç gün artabilir, hayal gücümüzün artacağı , ilham perilerinin bizimle olacağı ,aklımızda  tasarladığımız şeyleri daha rahat ifade edilebileceğimiz bir süreçte olacağız. Geleceğe dönük düşünebilme, yaratıcılığımızı sezgilerimizle birlikte kullanabilme , daha kolay olacaktır. Ayrıca başkalarına daha merhametli  ve yardım etmek arzusunda olacağız.  Rasyonel ve irrasyonel yönlerimiz uyum içerisinde olacağından ruhsal konularda öğrenmek, öğrendiklerimizi başkalarına da öğretmek açısından için ideal birkaç gün bizi bekliyor, canlar
19 Kasım Cuma günü şok edici, sarsıcı bir Dolunay yaşayacağız, öz değerimiz, mali durumumuzla ilgili değişimlerin yaşanacağı 6 aylık bir etkinin içine giriyoruz. Boğa Dolunay’ talihsizlik, şiddet ve hastalığa neden olan sabit yıldız Algol ile kavuşumda; aşırı hastalıklara, kazalara ve ciddi yaralanmalara sebep olur. Algol ayrıca mutasyon, genetik ve evrim ile de ilişkilidir. Bu yüzden korona virüsün  farklı çeşitleri  gelişmeye devam edebilir özellikle de Jüpiter’in Dolunay ile kare açısı var Algol’ün tehlikeli özellikleri abartılı bir şekilde ortaya çıkabilir. Dolunay zamanı Ay ve Plüton arasındaki rahat akış derin duygularımızla derin bir şekilde  yoğunlaşarak değişim ve dönüşüm yaşayacağımızı anlatıyor. Cuma akşamı Ay İkizler burcu seyahati başlıyor, iletişimi bol bir hafta sonuna giriyoruz.
20 Kasım Cumartesi rahat bir akış söz konusu bizden yaşça büyük ya da deneyimi fazla kişilerden , ailemizden destek alacağımız, yakın çevremiz ile iletişimimizin daha fazla olacağı, kısa seyahatler ve eğitimle ilgili konuların gündemimizde olacağı bir günde olacağız.
21 Kasım Pazar günü Merkür Jüpiter arasındaki kare açı ile  çeşitli fikirler  ve çok yönlü bakabilme özelliği olacağından  dağılma riski olabilir. Birçok konuyla aynı anda ilgilenmeye çalışmak, zihinsel anlamda yorabilir. Bu süreçte yabancılarla yapılan işler, eğitim, uzak yerlere seyahat ile ilgili  birkaç farklı teklif veya durum  kararsızlığa sebep olabilir. Abartılı konuşmalar, konudan konuya atlamalar, konsantrasyon eksikliğine sebep olabilir. Yoğun bir bilgi akışı  sinirsel anlamda gergin hissetmemize sebep olabilir ayrıca sözlerimize  dikkat etmemizde fayda vardır. Merkür ve Plüton arasındaki uyumlu enerji ile yazma ve kendimizi ifadede daha güçlü olabilir, yenilikçi düşünebilir; zihinsel kalıplarımızı kırabilir, kendimizi  dönüştürebiliriz.
KOÇ
Bu hafta kendinizle ilgili kararlar alabilir , daha enerjik ve girişimci bir ruh hali ile haftaya başlayabilirsiniz sevgili Koçlar. Boğa Dolunay ‘ı  2.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu  parasal konularda azimli  bir şekilde çalışarak maddi kazançlar sağlamayı anlatıyor. Öncesinde aksilikler, sıkıntılar  yaşasanız da parasal konularda rakiplerinize karşı başarı sağlayabilirsiniz.  Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılarınız  varsa  maddi anlamda kazanç elde etmeniz söz konusu olabilir, olumsuz açılar varsa tam tersi maddi kazanç elde etmede  zorlanma  gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.
BOĞA
Bu hafta kendinizle kalmak, içsel olarak ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz, sevgili Boğalar .Boğa Dolunay’ı  1.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizdeki  kızgınlık ve öfke özellikle de ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa toplum önünde tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi toplum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler haftaya hareketli başlıyorsunuz, sosyal gruplar, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Boğa Dolunay’ı 12.evinizde gerçekleşecek, geçmişiniz, hatıralarınız, kalıplarınız, inançlarınız bu süreçte ortaya çıkabilir ve  sizi geride tutan şeylerin farkına varabilirsiniz. İçinizdeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir, bunlarla yüzleşebilirsiniz. Bu zamanda rüyalarınız çok canlı olabilir. Birtakım elinizde olmayan koşullar yüzünden  yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gizli veya özel bir konu açığa çıkabilir veya bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir ya da yaptığınız  bir iş projesi doruğa ulaşabilir.
YENGEÇ
Bu hafta kariyer konuları ile harekete geçeceğiniz bir süreçte olacaksınız sevgili Yengeçler, bazılarınız da sözlenme, nişanlanma, evlilik kararı alabilir, Boğa Dolunay’ı 11.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizdeki kızgınlık ve öfke özellikle de arkadaşlarımızla ve sosyal çevremizdeki ve iş alanımızdaki ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa toplum önünde özellikle de sosyal alanınızda tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.
 
 
ASLAN
Sevgili Aslanlar haftaya hayat amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz, seyahatler, medya, internet ile ilgili işler , yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Boğa Dolunay’ı ile  kariyer hayatınızda ve statünüzü etkileyen durumlarda aksilikler yaşamanıza sebep olabilir. Bazılarınız bu dönemde  bir iş projesine veya kariyerine son verebilir. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızda yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir. 10. Ev anneyi de anlattığından ve Algol sabit yıldızı Ay ile kavuşumda olduğundan daha önce fark etmediğiniz annenizle ilgili  sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Aynı zamanda iş yerinizde kazalara veya sakarlıklara maruz kalabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda vardır.
BAŞAK
Haftaya bütçe ayarlamaları, vergi, sigorta işleri ya da ameliyatlarla ilgili konular, miras konuları veya okült konularla ilgilenme gündemlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Boğa Dolunay’ı 9.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçimizde kızgınlık ve öfke özellikle de çevrenizdeki kişilerle ve yabancılarla veya eşinizin akrabaları ile ilgili olarak görünür hale gelebilir. Seyahatler konusunda dikkatli olmanız gerekebilir, kazalara açık bir süreçte olabilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Teraziler bu hafta gündeminizde her türlü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve davalarla ilgili konular gündeminizde olabilir, bazılarınızın  taşınma konuları gündeme gelebilir, bu konularla ilgili inisiyatif alma , harekete geçme söz konusu olabilir. Boğa Dolunay’ı  8.evinizde  gerçekleşiyor, bütçe ayarlaması yapmak  gerekebilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Ortaklıklardan gelen kazançlarla ilgili konularda, vergi, sigorta, kredi ile ilgili konularda   daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız ameliyat olabilirler. Bazılarınız psikolojik rahatsızlıklar çekebilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta günlük rutin işler , çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konularda hareketli olacağınız bu konularla ilgili harekete geçmeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. Boğa Dolunay’ı 7.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçimizde kızgınlık ve öfke özellikle de  yakın ilişkilerinizle, eşinizle, ortaklarınızla   ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa eşinizle, ortaklarınızla aranızda  beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi her türlü yakın ilişkilerinizde , davalarda , taşınma ile ilgili konularda  zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.
YAY
Sevgili Yaylar haftaya ; aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, yaratıcılık gerektiren çalışmalar ve hobilerinizle ilgili konularda harekete geçeceğiniz, girişimlerde bulunacağınız bir gündemle giriyorsunuz.  Boğa burcundaki Dolunay  6.evinizde  gerçekleşiyor, bu Dolunay tamamen vermek ve almakla ilgilidir. Çalışma hayatınız , günlük rutin işleriniz ve sağlıkla ilgili konularda   daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız ameliyat olabilirler. Bazılarınız psikolojik rahatsızlıklar çekebilirsiniz.
OĞLAK
Bu hafta gündeminiz, ev, aile ,kariyer ve ebeveynlerinizle olacak sevgili Oğlaklar bu konularla ilgili harekete geçeceğiniz , girişimlerde bulunacağınız bir süreçte olacaksınız. Boğa Dolunay’ı 5.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizde kızgınlık ve öfke, özellikle de arkadaşlarınızla, çocuklarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa yaratıcı yönleriniz ve yetenekleriniz sayesinde toplum önünde özellikle de sosyal alanınızda tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.
KOVA
Sevgili Kovalar haftaya yakın çevre ile ilgili ilişkiler, eğitim, kısa seyahatler konuları, kardeşler ve kuzenler akrabalar ile ilgili gündemi ile başlayacaksınız. Boğa Dolunay’ı 4.evinizde  gerçekleşiyor, bu Dolunay tamamen vermek ve almakla ilgilidir. Ailevi konularda ,ev ve yuvaya ait konularda ,ebeveynlerinizle ilgili konularda   daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz.
BALIK  
Sevgili Balıklar haftaya parasal konularla ilgili konularda harekete geçmek ,inisiyatif almak ile başlıyor olacaksınız. Boğa Dolunay’ı 3.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizde kızgınlık ve öfke, özellikle de yakınlarınızla, çocukluk arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa yaratıcı yönleriniz ve yetenekleriniz, yazarak kendinizi anlatma sayesinde  özellikle de toplum önünde, sosyal medyada tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir. Ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde, sosyal medyada zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir. Hepimiz için iyi bir hafta olsun sevgiler.