• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2021

KASIM 2021


KASIM 2021

22-28 KASIM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Pazartesi günü saat  05:33’te Güneş’in Yay burcuna girmesi ile başlıyoruz. Sevgili Yaylar, Zodyak’ın en iyimser ve maceraperest  kişileri doğum gününüz  kutlu olsun. Yaklaşık 1 ay boyunca Güneş Yay burcunda seyahat ederken yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatleri, yabancı kültürleri merak etme arzumuz daha çok artabilir. Neşeli, iyimser, maceraperest bir ruh halinde olacağız. Hayata bakış açımızda vizyon kazanmamıza sebep olacak tanışıklıklar yaşayabiliriz.
23 Kasım Salı günü ise sabah saatlerinde güzel sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz, aynı zamanda her türlü ilişkilerimiz konusunda daha dikkatli olmamız gerekiyor  zira dengeyi sağlamakta zorlanabiliriz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha güzel bir akış söz konusu olacak, kendimize olan güvenimizle hedeflerimize daha kolay yönelebiliriz. Spor yapmak veya yürüyüş ,egzersiz yapmak için öğle vakitlerini kullanabilirsiniz.
24 Kasım Çarşamba günü öğretmenler günü kutlu olsun, sevgili öğretmenlerimizi sevgi ve minnetle anıyoruz. Sabah saatlerinde Ay Yengeç burcunda  boşlukta  08:46-18:58  arası neredeyse tüm gün boşlukta olacağından  yarım kalan işleriniz bitirmek için bu saatleri kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde 18:36’da Merkür zararda olduğu Yay burcuna giriyor olacak ve  Güneş ve Güney Ay düğümü ile kavuşumda olacak bu da kadersel gelişmelere açık olacağımız bir haftada olacağımızı anlatıyor. Hem kişiliğimiz hem de sözlerimiz bu hafta teste tabi olacak geçmişte yaptığımız talihsiz konuşmaları, hatalarımızı kendimizle yüzleşerek telafi etmeye çalışacağız. Akşam saatlerinde Ay Aslan burcunda seyahatine başlıyor.
25 Kasım Perşembe Ay Aslan günündeyiz kendimizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyebiliriz, bugün ayrıca saçlarınız için bakım ,boya ,kesim yaptırmak için çok iyidir, farkında olalım.
26 Kasım Cuma günü sabah saatlerinde duygularımızda bir karmaşa söz konusu olabilir, inatçı ve agresyona açık olabiliriz akşam saatlerinde abartılı durumlar söz konusu olabilir, yeme-içme konularında, dini ve felsefi konularda aşırı abartılı tavırlar sergileyebiliriz. 19:23 Ay boşlukta olacak, günün sert açılarını dinlenerek, keyif alacağınız uğraşılarla geçiştirebilirsiniz. Satürn ve Kiron arasındaki uyumlu enerji ile sorumluluklarımıza ve  sağlığımıza  özen göstereceğimiz bu konularda başkalarını da  şifalandıracağımız  , otorite figürleri tarafından da  destekleneceğimiz dertlerimize derman bulacağımız birkaç gün bizi bekliyor.
27 Kasım Cumartesi güne Ay Başak enerjisi ile başlıyoruz, düzenleme, analitik düşünme, sağlık ve hijyen konularının gündemimizde olacağı bir hafta sonuna başlıyoruz. Eleştirel ve huzursuz bir yapıda olabiliriz  karşımızdakileri kırmamaya özen gösterelim. Ayrıca derece çalışkan planlı olacağımız bir gündeyiz başlayacak yeni hafta için plan ve düzenlemeleri kolaylıkla yapabiliriz.
28 Kasım Pazar günü 18:49’a kadar  rahat ve güzel bir akışta olacağız, her türlü ilişkilerde kolaylık , sosyalleşme , sürpriz haberler, gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde ise yanılgılara, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek enerjiler olacağından daha dikkatli olmamızda fayda vardır.
KOÇ
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile din ve felsefe, akademik konularla ilgilenebilir, bazılarınız yabancı ülkelere seyahat edebilir , bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için de güzel bir süreçtir. İşinizi  büyütmek isterseniz uluslararası piyasalara da açılmak için iyi bir dönemdir. Kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından da olumludur. Çarşamba günü  Merkür’ün de Yay burcuna geçmesi ile  parasal konuları konuşabilir, planlamalar yapabilirsiniz. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir, genel anlamda projelerinize destek alma şansınız bu dönemde yüksek olabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır.
BOĞA
Pazartesi  günü Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü  Merkür de Yay burcuna girecek  parasal konuları konuşabilir, planlamalar yapabilirsiniz. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir, genel anlamda projelerinize destek alma şansınız yüksek olacaktır. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır.   
İKİZLER
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile 1 aylık süreçte ikili ilişkiler  dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli,  kişiler bu dönemde bazılarınızın  hayatına girebilir ve bu kişiler Güneş haritalarınızda olumlu açılar alıyorsa  destekçi , olumsuz açılar varsa  köstekçi olabilirler. Ayrıca başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlayıp, güç elde edebilir, önemli iş bağlantıları yapabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına  eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde yer değişikliği yapılabilir. Çarşamba günü Merkür’ün da aynı alanda olması  her türlü ilişkilerinizin  zihninizi meşgul edeceğini anlatıyor.  Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir, bu anlaşmalar veya sözleşmeler, ortaklıklarla , evlilikle veya davalarla ilgili olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak sizlerin lehine olabilir. Bu ev müşteri ilişkilerini de anlattığından, yeni satış stratejileri geliştirilebilir, önemli mülakatlar veya bilgilendirmeler yapılabilir.
YENGEÇ
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcu seyahati ile  hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in 6.evden geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü Merkür’ün de Yay burcunda olması ; hastalıklarınız, astlarınız, işiniz ve günlük rutinlerinizle ilgili konularda konuşmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Tüm bu konularda bilgi paylaşımları artacaktır. İş ortamınızı daha iyi düzenleyebilir ve iyi organize edebilirsiniz. Bu süreçte günlük rutin işlerinizi de derleyip toparlayabilirsiniz, rutinlerinizle ilgili eksikliklerinizi ve hatalarınızı tespit edebilirsiniz. Bu süreçte bazılarınızın sağlığı ile ilgili konuları gözden geçirmeleri gerekebilir ve geçirdiğiniz yüksek tempolu günler sinirlerinizi gerebilir.
ASLAN
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle çocuklar, aşklar, hobiler, sportif alanlar hareketlenmeye . Bu dönemde  hayatın zevkli alanlarına eğlenceli aktivitelere , kendinize ve keyfinize vakit ayırma zamanıdır. Oturup çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. En sevdiğiniz hobilerle meşgul olun, arkadaşlarınızla dışarı çıkın, partilere katılın ,hayata karşı biraz daha cüretkar ve çok daha hevesli olun. Daha samimi ve cana yakın  ve daha  eğlenceli olabileceğiniz bir zamanda olacaksınız, hayatınızı  dolu dolu yaşama zamanı keyfini çıkarın sevgili Aslanlar. Çarşamba günü  Merkür de Yay burcunda olacak  aklınız fikriniz  çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetlerde olacaktır.  Kimileriniz bu dönemde  çocuk sahibi olmak isteyebilir,bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneği artabilir bu dönemde. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Daha fazla iletişim olabilir. Bazılarınız  sevdiğiniz  kişiden haber ya da teklif alabilir, bazılarınız söz, nişan yapabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz birisi var ve kendisine henüz açılmadıysanız bu dönemde aşkınızı ilan edebilirsiniz. Aynı zamanda  zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için çok uygun bir zamandır.
BAŞAK
Pazartesi günü Güneş Yay burcu seyahati ile birlikte ,  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir veya ailenizin  size çok  gereksinim duyduğu bir dönem başlayabilir.. Aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz. Ayrıca aile ilişkilerinizin güçlendiği bir dönem olabilir. Bazılarınız bu dönemi  kendinizi  yeniden yapılandırmak ve kendiniz için  gerekli kararları almak adına  değerlendirebilirsiniz, odak noktanız eviniz ve aileniz olabilir, bu süreçte kimileriniz  evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak  için uğraşabilirsiniz. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilir, aile gezileri veya aile bireyleri ile buluşmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür de Yay burcuna geçiyor ailevi konularda ve evle ilgili konularda planlar yapma, aile arasında önemli konuşmalar yapma, geçmişte yaşanmış konuların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bazılarınız ev değiştirme veya evde yapılacak işlerle ilgili planlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğe yönelik planlarınız gözden geçirip, gelecekle ilgili iyi planlar yapmalı ve akıllı adımlar atmalısınız.
TERAZİ
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile  odak noktanız; merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek, fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek ,etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak konularında olabilir.  Başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz. Bu durum, özellikle de Güneş’in bu alandan geçişi süresinde daha fazla olabilir.  Bu dönem ayrıca  bazı kısa geziler ve kısa eğitimler için  iyi bir zaman olabilir. Yine bu dönemde yakın çevre, kardeşler, akrabalar ve kuzenlerle daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür de   Yay burcundaki seyahatine başlayacak ; zihinsel ya da iletişimsel becerileri geliştirme konusunda fırsatlar yakalama  söz konusudur. Bu dönemde  fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından da avantajlı zamanlardır. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak açısından en ideal dönemlerden biridir.
AKREP
Pazartesi günü Güneş Yay seyahati ile1 ay boyunca finansla ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bu süreçte  bütçenizi iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Kendi idari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  başkalarından beklenti yerine  kendi bütçenize, yeteneklerinize elde edeceğiniz gelire güvenmenizde  fayda vardır. Çarşamba günü  Merkür de  Yay burcunda  olacak ; bu süreçte finansal kaynaklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Bu dönemde para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Fikirlerinizi konuşarak ya da yazarak başkalarına iletmek size avantajlar sağlayabilir ve özellikle de parasal sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Gelirinizi arttırabileceğiniz yeni yollar bulabilirsiniz. Tabi ki parasal konuları iyi analiz etmeli, iyi organize olmalı ve planlı hareket etmelisiniz. Harcamalarınızda dikkatli ve akıllıca davranmalısınız.
YAY
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile 1 ay boyunca  odak noktanız; kendinizsiniz sevgili Yaylar , fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz. Güneş'in 1. evden geçişiyle  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Bazılarınız  kişisel yetenekleri iyi kullanabilme, koşullarınızı yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyetlerini bu dönemde daha rahat kullanabilirler. Bazılarınız  fiziksel görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz çünkü her zamankinden daha fazla dikkat çekmek , spot ışığında olmak istersiniz. Çarşamba günü Merkür de  Yay burcunda olacak , kendinizi daha iyi ifade edebileceğinizi, ikna yeteneğinizi iyi kullanabileceğinizi , sözleriniz  ve fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olduğunuzu gösterir. Akıllıca davranır, şartları kendi lehinize çekebilmesiniz mümkündür. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından Merkür’ün bu alandan geçiş yaptığı zamanlar uygun zamanlardır. Önemli konuşmalar, toplantılar da bu döneme denk getirilebilir.
OĞLAK
Pazartesi Güneş'in Yay  burcuna geçmesi ile geçmiş bir senenin değerlendirmesini yapabileceğiniz ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmemeniz çok önemli çünkü acele kararlar, kayıplara sebebiyet verebilir. Bu dönem sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan bu dönemi dinlenerek geçirmeniz uygun olacaktır. Çarşamba günü Merkür de aynı alanda olacağından kalabalıktan biraz uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmanın, zihinsel yeteneklerinizi geliştirmenin, fikirlerinizi hayata geçirmek için araştırmalar yaparak gerekli materyalleri toplamanın zamanı gelmiş olacaktır. Bu dönem kendi içinize dönerek iç gözlem yapabilir ve bu konularda çalışabilirsiniz. Diğer taraftan geçmişle ilgili unutmak istediğiniz konular tekrar karşınıza çıkarak canınızı sıkabilir. Merkür 12. Evdeyken dolandırıcılıklara, kurnazlıklara ve yalancılara dikkat etmeniz gerekir. Arkanızdan yapılan dedikodular ya da gizli iş birliklerinde de artış olabilir.

KOVA
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcunda olması ile  odak noktanız; sosyal alanlar, arkadaşlar, hayaller ve umutlarınız olabilir. Bazılarınızın  etrafında güçlü ve etkin kimseler artar. Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir transittir. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edilmelidir. Bu dönemde  tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz.  Yalnız kalmak için uygun bir zaman değildir; tam tersine mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olunmalıdır. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir, grup içerisinde liderlik yeteneklerinizi sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Çarşamba günü  Merkür’ün de  Yay burcunda olması  ile  ortalama bir ay boyunca  sosyal çevre ile iletişiminiz hareketlenir, her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak isteyebilirsiniz. Bu günlerde, dostlar arasında iletişim sağlamak size düşebilir, sizinle aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelebilir, ileride yapacağınız şeyleri tartışabilirsiniz. Geleceğinizi  formüle etmek, plan yapmak için uygun bir süreçtir. Eskiden beri gelen dostlukların gözden geçirileceği bu günlerde, çevrenizde değişiklikler olabilir. Bu dönemde etrafınızda zeki, bilgili, becerikli, iletişimi yüksek kişilerle  daha fazla beraber olabilirsiniz.
BALIK
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcunda olması ile odak noktanız; iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür de aynı alana geleceğinden işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar ve anlaşmalar yapabileceğiniz bir dönem başlamış olacak. İşinizle ilgili seyahatler yapabilir, kariyer konularında eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişilerle konuşabilir, kariyerinizle ilgili tavsiyeler alabilirsiniz. İş başvuruları ve iş sözleşmeleri için de çok uygun bir transittir. Güzel bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.