• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2021

KASIM 2021


KASIM 2021

GÜNEŞ YAY BURCU SEYAHATİ 22 KASIM – 21 ARALIK 2021
Sevgili Yay burçları Zodyak’ın en neşeli, en cana yakın insanları doğum gününüz kutlu olsun! Güneş Yay burcuna girdiğinde iyimser, hevesli, maceracı, gerçeği arayan ,  neşeli,  felsefik, hoşgörülü,  geniş vizyonlu, ön yargılı olma temaları ön plana çıkar.  Ateş elementi Yay’da  olan Güneş  ateş gibi harekete geçmeyi ,  değişken bir burç olduğu için de değişen koşullara daha çabuk adapte olabilmeyi anlatıyor. Güneş Yay burcundayken, yabancı kültürleri merak ederiz bu amaçla  seyahat etmek isteriz. Eğlenmek, keşfetmek, yabancılarla birlikte olmak,  bilgi edinmek  isteriz . Sosyal olmayı, arkadaşlarla gezmeyi , eğlenmeyi çok arzulayacağımız bir ay bizi bekliyor. Bu aslında   ufkumuzu ve bununla birlikte kendi deneyimlerimizin kapsamını genişletmeye teşvik eden bir ay olacak.  Yılın bu bölümünün enerjisini akıllıca kullanmak için kendimize biraz zaman  ayırabilir ve içimizdeki yaratıcı enerji kaynağına bağlanarak içsel zenginliklerimizi keşfedebiliriz, Yaşamımızdaki sorulara yanıtlar arayacağımız bilginin peşinde koşabiliriz, daha cömert ve hoşgörülü olabiliriz.
Güneş Yay burcuna girer girmez Güney Ay düğümü ile kavuşacak takdir görme, yaptıklarımıza onay alma , kendimizi özgürce ifade edebilme konularında sorun yaşayabiliriz. Egoda sıkıntılar olabilir, bulunduğumuz  noktadan ileriye yol almakta zorlanabiliriz, problemler olabilir, kendimizi yetersiz hissedebiliriz. 24 Kasım’da Merkür de bu alanda olacağından yanlış anlaşılmalar, kararlarımızdan emin olamadığımız için değiştirmek zorunda kalabiliriz. Sözlerimizin  etkinliği kalmayabilir. Bu yüzden bu hafta herhangi bir sözleşme, anlaşma yapmamakta fayda vardır. Neyse ki birkaç gün sonra bu etkiler azalacak ve Yay enerjisinin olumlu etkilerini yaşamaya başlayacağız.  
Kişisel haritalarımızda bir ay boyunca Yay burcunu kesen ev konularına odaklanacağız ve dikkatimizi  o konulara vereceğiz. Bu konuların neler olduğunu www.astrodanismanlik.com sitemizdeki “Aylık burç Yorumları” bölümünden okuyabilirsiniz , sevgiler.