• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇALAR 
8 Kasım 2022  14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 2.eviniz Güneş 8.evinizde)  Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve Boğa burcu sağlam adımlar atmak ister. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz sevgili Koçlar için bu tutulma parasal kaynaklarınızı, gelir gider dengenizi, alacak ve borçlarınızı gündemde tutacaktır. Maddi güvence asıl hedefiniz olurken ani ve sürpriz, olumlu ya da olumsuz parasal gelişmelere hazırlıklı olmanız gerekir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 9. evinizde seyahatine başlayacak, : Venüs yay burcuna geçtiğinde genel olarak İlişkilerimizde acelecilik ve yüzeysellik olur bu yüzden de bu süreçte ilişkileri sağlam temellere oturtmamız zor olabilir. İlişkiler de özgürlük teması vurgulanır. Daha arkadaş canlısı ve daha sosyal olacağımız bir dönem olacaktır. Farklı kültürden arkadaşlar edinebiliriz. Sevdiğimiz kişilerin eksiklerine ve hatalarına karşı daha toleranssız oluruz. Venüs’ün 9. evinize geçişi ile işinizi tanıtmak, dış ticaret yapmak, yabancılarla irtibata geçmek, uzak akrabalarınızla iletişim kurmak, seyahatler, eğitimler, yazmak ve yayımlamak gibi konularda olumlu etkiler alırsınız ve bu konular da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uyumlu ve uzlaşmacı olmak size bu konularda fayda sağlayabilir. Uzak yerlerde olmaktan zevk alırsınız. Seyahati de içeren bir tatil için iyi bir zaman. Yabancılarla ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız artabilir, yabancı biriyle aşk yaşayabilirsiniz.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; Ayın 22 ‘sinden sonra odak noktanız; seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konuların  gündeminizde önemli yer tutacağını gösterir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bazılarınızın işini büyütmek istediği bir dönem olabilir ve uluslararası piyasalara açılmak için de uygun olabilir. Hedefleri geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Bazılarınız bu dönemde  hayatın daha ziyade felsefi yönlerine  kayabilir, alışılmışın dışında konulara odaklanabilirsiniz. Bazılarınız ise  kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler içinde bulunabilir, bu alanlarda kendini tanıtmak dikkat çekmek söz konusu olabilir. Ya da gerek bu saydığımız alanlardan, gerekse yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler  hayatınızda önemli rol oynayabilirler.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 9.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek yeniay da; seyahatler, eğitim/öğretim, akademik alanlar, din, hukuk, uluslararası faaliyetler, yurtdışı bağlantılı işler, medya, yayıncılık, politika, ticaret, yeni vizyonlar ve kültürel faaliyetler konularında yenilik ve olumlu gelişmelere açık olabileceğiniz bir süreç olacaktır. Yeniay’a Merkür ve Venüs’ün de aynı alanda eşlik ediyor olmasından dolayı bu konularda yeni başlangıçlar, yeni adımlar, yeni anlaşmalar, konuşmalar, yazışmalar şans getirebilir sizlere.
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 12.evinizde ileri harekete geçiyor. Jüpiter’in direkt harekete geçmesiyle, Retro döneminin tecrübelerini içselleştirebilir, kendi hakkınızda daha fazla şey öğrenebilirsiniz, kendinizle ilgili  henüz keşfetmediğiniz  yetenekleriniz bu dönemde açığa çıkabilir. İç bilgeliğinizden istifade etmek, geleceğe yönelik amaçlarınızı saptamak, bunlara yönelik kendinizi hazırlamak için iyi bir  döneme tekrar girmiş olacaksınız. Jüpiter’in burada hareket ediyor olması, sağlık ve şifa kazanmak adına da olumlu bir göstergedir. Astrolojik danışmanlıklar, okült konular için, manevi çalışmalar için de ideal bir dönemdir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR 
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 1.eviniz Güneş 7.evinizde)  Sizlerin yükseleninizde gerçekleşecek bu ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik ve sağlam adımlar bu tutulmanın ana teması olacaktır. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Burcunuzun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Bu nedenle de tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz sevgili Boğalar bu tutulmanın burcunuzda gerçekleşiyor olması nedeni ile en fazla etkilenecek burçsunuz. Kendinizi, kişiliğinizi, kimliğinizi, yeteneklerinizi sorgulayacağınız bir dönem olacaktır. Dış görünüşünüz, sağlığınız ve ilişkileriniz, ortaklıklarınız, gündeme gelirken, bu süreç diğerlerinden daha çok etkileneceğiniz bir dönem olacaktır.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 8. evinizde seyahatine başlayacak, başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemde olacağınızı ve olumlu etkiler alacağınızı anlatır. Bazılarınız  bu zamana kadar tahsil edemediğiniz alacaklarınızı  tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev partnerin finansal durumunu da gösterdiği için, partnerinizin  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğu maddi değerler artış gösterebilir. Miras beklentiniz varsa olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alınacak bir dönemdir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygun bir zaman dilimi olacaktır.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanmaya başlar. Bu dönem süresince, başkalarına bağlı hareket etmek ya da başkalarından gelecek şeyleri beklemek mecburiyeti öne çıkabilir. Sekizinci ev geleneksel olarak, ölüm, miraslar ve başkalarından intikal eden şeylerle ilişkilendirilmiştir. Güneş’in bu alandan geçişi sürecinde bu temalar dikkat çekici hale gelebilir. Tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar  etrafınızda her zamankine nazaran daha fazla yer alabilir. 8. ev ödemelerle de ilişkilidir. Güneş’in bu alandan geçişi vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemelere ilişkin konulara dikkat etmek gerekliliğine işaret eder.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 8.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor, ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular zaten yeterince gündeminizdeyken bu konularda yenilenme, yeni adımlar atma, yeni başlangıçlar yapma güdünüz de yüksek olacaktır. Yeniaydan birkaç gün sonra bu konular da yeni girişimler yapabilirsiniz.
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 11.evinizde ileri harekete geçiyor ve sizlere bolluk ve bereketini kariyer getirilerinizde ve sosyal alanınızda vermeye devam edecek. Jüpiter’in en verimli burç olan Balık burcundaki ileri hareketi Jüpiter’in verimliliğini maksimuma çıkartacaktır. Özellikle sosyal çevrenizden, kariyer alanınızdan insanlarla ve arkadaşlarınızla iyi geçinirsiniz ve kendinizi hayatın akışına bırakabilirsiniz. Sosyal çevreniz son derece genişleyebilir. İnsanların hayatlarını, kendi hayatınızın üzerinde tutabilirsiniz. Kendinizi arkadaşlarınız için ya da sosyal olarak sorumlu hissettiğiniz insanlar için feda edebilirsiniz. Başkalarına yardım unsuru hayatınızın amacı haline gelebilir. Klüpler, dernekler, vakıflar, partiler gibi başkalarına yardım amaçlı organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızdan yana şanslı olursunuz. Arkadaşlarınız özgüveninizin artmasına neden olacaktır. Önemli şans ve fırsatlar yakalayacağınız bu dönemde geleceğe yönelik umutlarınız ve idealleriniz de artacaktır. Dostlarınız vesilesiyle iş alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Kısacası işinizin gelirleri artacaktır. Diğer taraftan yatırımlar da yapabileceğiniz bir dönem olacaktır.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER 
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 12.eviniz Güneş 6.evinizde Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve boğa burcu sağlam adımları ister. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz sevgili İkizler, bu tutulmada en çok sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir süreç. Bu süreçte kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz, gerek duygu durumunuz gerekse fiziksel sağlığınızla ilgili aniden değişen durumlar söz konusu olabilir. Arkanızdan çevrilen işler, yapılan dedikodular, günlük rutinleriniz, işiniz ve ekip arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olacaktır. Bazılarınız bu dönemde işini bırakabilir, bazılarınız yeni bir işe girebilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 7. evinizde seyahatine başlayacak,   Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs’ün ilişkileri anlatan 7. evinize geçmesi ile eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bazılarınız bu transit sürecinde taşınabilir. Dava süreci olanlar, bu davalarında önemli gelişmeler yaşayabilirler veya uzlaşma sağlayabilirler.
22 Kasım 2022’ de Güneş de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; Güneş’in de bu alana transit etmesiyle birlikte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Bazılarınızın hayatına tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler girebilir. Güneş’in kişisel haritanızdaki  gezegenlere  uyumlu ya da uyumsuz  açılarına bağlı olarak bu kişiler destekçi veya tersine köstekçi olabilirler. Eğer Güneş’in kişisel gezegenlerinize uyumlu açıları ağırlıkta ise,  başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlar, güç elde eder önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde işle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışabilirsiniz.  Bu transit sürecinde bazılarınız yer değişikliği yapılabilir, taşınabilirsiniz. Bazılarınız ilişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebileceğiniz bir süreçte olacaksınız.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 7.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor 7.evinizde gerçekleşecek yeniayla birlikte her türlü ikili ilişkilerinizde müzakereler ve diplomasi  vurgulanır  çünkü yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşma ve ortaklık sorunları ön plana çıkmaktadır. Karşılıklı destekleyici ilişkiler üzerinde çalışmak  için bu zamanda iyi çözümler üretebilirsiniz. Yeni ortaklıklar, iş birlikleri veya eşinizle ilgili konularda adım atabilirsiniz.
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 10.evinizde ileri harekete geçiyor ve direkt harekete geçen Jüpiter, kariyer, meslek veya uğraşılar, amaçlar, statü, dış dünya ile iletişim, talih, üstler, patronlar, güçlü kişiler, gelecek hedefleriniz konularında pozitif yönde önemli gelişmelere sebep olabilir. Kendinizi daha iyi tanıtabilir, topluma gösterebilirsiniz. Sosyal statünüzü  yükseltebilirsiniz. Mevki, itibar, saygınlık, şöhret kazanabilir, işle ilgili becerileriniz ve yönetme kabiliyetiniz artabilir. Yurt dışı bağlantılı tecrübeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız çocuk sahibi olabilir.  
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 11.eviniz Güneş 5.evinizde) Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve boğa burcu sağlam adımları ister. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz sevgili Yengeçler, bu tutulmanın etkisini en fazla sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, sosyal platformlar, çocuklarınız, aşk hayatınız ve yaratıcı yönlerinizle ilgili hissedeceksiniz. Tüm bu konular gündeminize gelirken arkadaş çevreniz değişebilir, yeni arkadaş gruplarına dahil olabilirsiniz. Kariyer getirileriniz de artış ya da azalış söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın sağlık durumları ile ilgili ani değişimler de söz konusu olabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 6. evinizde seyahatine başlayacak, Bu dönemde çalışma hayatınızda; astlarınızdan, size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Günlük rutin işlerinizde daha tembel davranabilir, bazı işlerinizi daha sonraya bırakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımını üstlenmek için de uygun bir zamandır.
22 Kasım 2022’ de Güneş de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere 6.evinize geçiyor ve bu süreçte hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in 6.evden geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 6.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor. 6.evinizdeki bu yeniayla hayatınızdaki iş ve mecburiyetler, sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz, iş alanınız, iş arkadaşlarınız ve hepsinden daha önemlisi sağlığınızla ilgili konular vurgu kazanacaktır. Yeniaydan birkaç gün sonra yeni bir işe başlamak ya da müracaat etmek, ekibe yeni birini dahil etmek gibi yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza son derece özen göstermeniz gereken bir dönem olacağından sağlık kontrollerinizi yapabilirsiniz. Yeni rutinler için de uygun bir zaman dilimi olacaktır.
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 9.evinizde ileri harekete geçiyor ve Jüpiter’in direkt hareketi ile bolluk ve bereketini,  yurt dışı ile irtibatlı işlerde, uzak seyahatlerde, yabancılarla ilgili konularda, eğitim ve öğretim konularında, dini ve akademik konularda ve devam eden davalarınızla ilgili konularda göstermeye devam edecektir. Tüm bu konularda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu dönemde size yeni olan konulara ilgi duyabilirsiniz. Kariyeriniz için eğitimler alabilir ve kendinizi kariyer alanınızda ve sosyal platformlarda tanıtabilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız seyahatler size fayda sağlayacaktır. Hayata bakış açınız genişleyecektir. Diğer taraftan uzak akrabalarınızla ilgili olumlu ve iyi gelişmeler yaşanabilir. Seminer düzenlemek, eğitim almak, vermek, kitap yayımlamak açılarından da olumlu gelişmeler olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR 
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 10.eviniz Güneş 4.evinizde) Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve boğa burcu sağlam adımları ister. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz sevgili Aslanlar ’ın kariyer alanınızda gerçekleşecek bu tutulma ile ani bir kariyer değişikliği, kariyerinizde sıçrama ya da tam dersi kayıp söz konusu olabilir. Patronlarınızla ilişkileriniz değişebilir ve gündeminize gelebilir. Bazılarınız için evlilik konuları gündeme gelirken bazılarınız için anne ya da babalarının sağlık konuları gündeme gelebilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 5. evinizde seyahatine başlayacak. Venüs’ün bu evden geçişi ile aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, biraz çapkın olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir ve çocuklarınızla güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte yaratıcı yönlerinizi ve sanatsal becerilerinizi daha etkin kullanabilirsiniz ve diğer insanlara sergileyebilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir ve kısa tatillere çıkabilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir transit olacaktır.
22 Kasım 2022’ de Güneş de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere 5. evinize geçiyor ve  odak noktanız; çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlarda olacaktır. Bu dönemde  hayatın zevkli alanlarına, eğlenceli aktivitelerine ve kendinize daha fazla  vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  Güneş’in bu alanda olması kendinizi çocuklarla, aşkınızla veya yaratıcılığınız ile ortaya koymak istersiniz, en sevdiğiniz hobilerle meşgul olmak, sosyal organizasyonlarda sorumluluk almak isteyebilirsiniz.   Bazılarınız süre gelen bir aşk ilişkisi bu dönemde daha romantik olabilir, kendinizi aşkınıza adayabilirsiniz. Bazılarınız  bu dönemde kendilerini çocuklara ya da hobilerine adayabilirler.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 5.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor ve bu yeniayda çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlar, hayatın zevkli alanları, eğlenceli aktiviteler veya riskli yatırımlar konuları aktif olurken bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ya da yeni adımlar atabilirsiniz. Bu konularda değişen durumlar olabilir. Enerjisi biten aşklar sona ererken yeni aşk da kapınızı çalabilir. Yeniaydan sonra dolunaya giderken büyütmek, geliştirmek istediğiniz konular için girişimlerde bulunmak doğru olacaktır.
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 8. evinizde ileri harekete geçiyor . Ortaklaşa işlerden edinilen kazançlarla, miraslar,  okült  konularla ilgili şans ve fırsatlar söz konusu olabilir.  Eşinizin  ve ortağınızın  finans anlamında, başkalarından gelen maddi kaynaklardan yana şans ve  fırsatlar ortaya çıkabilir. Bazılarınız yatırım yapmak için kredi çekmek isteyebilirsiniz, bir ortaklık yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde parapsikoloji, astroloji gibi konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.  8. ev aynı zamanda  tehlikeler, ameliyatlar evi olduğu için Jüpiter’in bu alandan geçişi ile bu konularda eğer problemler yaşarsanız korunuyor olacaksınız sevgili Aslanlar.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR 
8 Kasım 2022 14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 9.eviniz Güneş 3.evinizde) Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve boğa burcu sağlam adımları ister. Boğa burcu
parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Siz Sevgili Başak’lar, özellikle yabancılarla irtibatlar, yurtdışına yapılan işler, seyahatler, kardeşler, yakın ve uzak akrabalar, eğitimler, yazmak ve yayımlamak, hukuki ve akademik süreçler, işinizi ve
kendinizi tanıtmak ile ilgili konularda attığınız sağlam ve kalıcı adımların sonuçlarını alabilirsiniz. Ay tutulmaları dolunaylarla gerçekleşir ve hayatınızda aktif olabilecek bu konularda netleşen ve tamamlanan, sonuca varan durumları yaratır.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 4. evinizde seyahatine başlayacak. Venüs’ün bu transiti, ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde  yuvanızda, ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, bu dönemde evinizi yeniden dekore etmek, evinize estetik dokunuşlar
vermek isteyebilirsiniz. Evinizde yolunda gitmeyen bir şey varsa, bunu düzeltmek ve ev ortamınızda istikrar yaratmak için her şeyi yapabilirsiniz.  Bazılarınız belki bir aile üyesi sayesinde  yeni biriyle tanışabilir,  bazılarınız ev dekorasyonu için  mimar, emlakçı, tasarımcı ile  tanışabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa istikrarlı ve sıcak bir yuva yaratmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınız evlenmeye karar verebilir. 
22 Kasım 2022’ de Güneş de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor ve ayın 22 sinden sonra,  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz bu süreçte  size daha fazla gereksinim duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.  Aile arası sorunların çözümlenmesi konularında da danışılan birisi olabilirsiniz. Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız  evinde önemli, prestijli misafirler ağırlayabilir. Bu süreçte kimileriniz kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararlar alabilirsiniz. Kimileriniz de evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak, taşınmak veya evinizi tadilat yapabilirsiniz.  Ev ve aileye ait konularla ilgili uzun vadeli projeler planlamak için de
iyidir.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 4.evinizde bir yeniay gerçekleşiyor ve bu yeniay ile aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkulleriniz, yaşadığınız yer, eviniz ve topraklarınızla ilgili konular gündeminize gelirken bu konularda bazı başlangıçlar ya da girişimler ya da planlamalar yapabilirsiniz. Gayrimenkul satışından kar elde etmek için yeniaydan birkaç gün sonrası iyi bir zaman olacaktır. Evinizde estetik
tadilatlar ya da değişiklikler yapabilirsiniz. Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım 2022’de 7.evinizde ileri harekete geçiyor. Gökyüzünün en iyicil,
bolluk ve bereket ve iyi şans gezegeni Jüpiter’in 7. Evinizde direkt harekete geçmesi ile yakın ilişkileriniz, ortaklıklarınız, davalarınız ve taşınma ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha şanslı ve kısmetli hissedeceğiniz bu dönemde ortaklık teklifleri alabilir,
ortaklıklar kurabilirsiniz. Evlilik söz konusu olabilir, yabancı bir eş olabilir. Önemli, saygın, kültürlü kişiler özel veya profesyonel anlamda hayatınıza girebilir ve size yardımcı olabilirler. Sosyal anlamda destek görebilirsiniz. Herhangi bir konuda birebir danışmalık almanız söz konusu olabilir.
Hepimiz için hayırlı, bereketli bir ay olması dileği ile sevgiler.