• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   (Ay 16° Boğa, Güneş 16° Akrep) (Boğa 8.eviniz Güneş 2.evinizde)  Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve Boğa burcu sağlam adımları ister. Boğa burcu parayla son derece ilgilidir ve genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Teraziler  için bu tutulma  vergi, sigorta, kredi , bütçe dengeleme ,ortaklıklardan gelen kazanımlar, miras ve nafakalar  alanında  olacağından bu süreçte bu konularda beklenmedik  durumlar ortaya çıkabilir. Maddi güvence asıl hedefiniz olurken ani ve sürpriz olumlu ya da olumsuz parasal gelişmelere hazırlıklı olmanız gerekir. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir onlar için para harcama potansiyeli olabilir ,aşk  ve ilişkilerde beklenmedik zarar görme ve bazen de parasal kayıp yaşama, borçlanma, fazla açılma riski  olabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 3. evinizde seyahatine başlayacak, : Venüs Yay burcuna geçtiğinde genel olarak İlişkilerimizde acelecilik ve yüzeysellik olur bu yüzden de bu süreçte ilişkileri sağlam temellere oturtmamız zor olabilir. İlişkiler de özgürlük teması vurgulanır. Daha arkadaş canlısı ve daha sosyal olacağımız bir dönem olacaktır. Farklı kültürden arkadaşlar edinebilirsiniz.  Yakın çevreniz, çocukluk arkadaşlarınız, komşular , akrabalar ve kardeşlerinizin eksiklerine ve hatalarına karşı daha toleranssız olabilirsiniz. Venüs’ün 3. evinize geçişi ile yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme daha kolay olur.  Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak  size güzel kapılar  açabilir.  Bazılarınız reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmak sayesinde başarı elde edebilir, bazılarınız önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilir seyahatlere çıkabilir, eğitim almaya başlayabilir, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; Ayın 22 ‘sinden sonra odak noktanız; sosyalleşme  ve yakın çevrenizle, kardeşlerinizle  biraz daha fazla zaman  geçirme ve bağlantılarınızı güçlendirme olabilir.  Her zamankinden daha meraklısınız ve  evrak işleri, telefon görüşmeleri ve kısa geziler, kısa eğitimler gibi konularla daha fazla meşgul olabilirsiniz.  Yakın çevrenizi anlamak ve uyum sağlamak için çok fazla enerji harcayabilir, kardeşler, komşular, yakın akrabalar, arkadaşlar ve iş arkadaşları bu döngü boyunca hayatınızda normalden daha fazla bir rol oynayabilir. Fikirlerinizi ifade etme ve iletme yeteneği bu döngüde  sizin için son derece önemlidir. Bilimsel veya teknik olsun, yeni şeyleri araştırmaya hevesli olabilirsiniz.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 3.evinizde bir Yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay’a Merkür ve Venüs’ün de  eşlik ediyor olmasından dolayı  ticari konularda başlangıçlar yapabilir , işinizle ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz , seyahatler , reklam , pazarlama tanıtım alanlarında  yeni başlangıçlar, yeni adımlar, yeni anlaşmalar, konuşmalar, yazışmalar olabilir, bazılarınız yurt dışı seyahati de yapabilir..
Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında Balık burcunda  6.evinizde ileri harekete geçiyor. Bu döngü sırasında, günlük rutinler, iş ve sağlık alanlarında  şans ve fırsatlar sizinle olacaktır. İşinizden, kişisel gelişim çabalarınızdan ve sağlığınıza dikkat etmekten çok keyif alacağınız bir zaman dilimidir.  Bu dönemde   ayrıntıları anlama yeteneğiniz artacağından iyi  işler  çıkarabilirsiniz.  Ayrıca  iş arkadaşlarınız veya çalışanlardan  fayda sağlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda, günlük rutinlerinizde  iyileştirmeler yapabilirsiniz . Yaptığınız işten bu süreçte daha fazla keyif alabilirsiniz. Eğer bazılarınız işsiz ise bu dönemde iş bulmak her zamankinden daha kolay olabilir , mevcut işi olanlar ise işlerinde önemli derecede  iyileştirme yapabilir hatta Jüpiter’in tüm şans ve fırsatlarından  yararlanabilirsiniz. Ayrıca, hizmetlerinize ne kadar çok dürüst olursanız  o kadar çok “ödeme” alırsınız. Bununla birlikte,  biraz kilo alma eğilimi olabilir dikkatli olun sevgili Teraziler. Bazılarınız  da bu döngü sırasında yeni bir evcil hayvan edinebilir.
AKREP VE  YÜKSELEN AKREPLER
8 Kasım 2022 saat 14:02’de  Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   yaşayacağız , Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır  Boğa burcu sağlam adımlar atmak ister  ve  parayla son derece ilgilidir genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Akrepler  için bu  tutulma her türlü ilişkiler ; evlilik, ortaklık, kankalar, davalar   alanında  olacağından bu süreçte bu konularda beklenmedik  durumlar ortaya çıkabilir. Bir sürüncemede olan ilişki varsa  bitebilir, kötü giden evlilikler, ticari ilişkilerde sonlanmalar olabilir.  Maddi güvence asıl hedefiniz olurken ani ve sürpriz olumlu ya da olumsuz ilişkilerdeki her türlü durumlara  hazırlıklı olmanız gerekir. Süregelen davalarınızda da ,kariyer ve iş konularıyla ilgili de bazılarınızın bir takım kararlar vermesi gerekebilir, bir takım bitişler olabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 2. evinizde seyahatine başlayacak, : Venüs Yay burcuna geçiyor yatırım konuları, finansal konularda biraz destek alabileceğiniz bir süreç olabilir. Venüs’ün 2.evinizde seyahat etmesi güzeldir, ancak konu para ve harcama olduğunda biraz huzursuzluk olabilir daha fazla şeyler almak ister geziler ve güzellik için para harcamaya meyilli olabilirsiniz, finansal güvence ve hayattaki güzel şeylerden keyif almak bu dönemde sizin için önemlidir. Başkalarıyla iyi ilişkiler kurma yeteneği, bu dönemde kendi kişisel mali durumunuzu iyileştirebilir. Kendinizi mali konuların sosyal veya kamusal meselelerle harmanlandığı bir konumda bulabilirsiniz.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; Ayın 22 ‘sinden sonra odak noktanız; parasal konular olacaktır, bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz artabilir. İdari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişilerin ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinin desteği sayesinde  de gelir elde edebilirsiniz.  Ama bu dönemde  başkalarından beklenti yerine, kendi bütçenize, kendi yeteneklerinizden elde edeceğiniz gelire güvenirseniz daha iyi olabilir. Bazılarınızın bu dönemde geliri artabilir bu da kendinize olan  güveninizi  artırır.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 2.evinizde bir Yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay’a Merkür ve Venüs’ün de  eşlik ediyor olması parasal konularda bir takım yeni başlangıçlar, girişimlerde bulunabileceğinizi bunun için belki yeni yatırım alanları , yabancılarla yeni bir takım ticari ilişkiler içine girerek maddi kazanımlar elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Bazılarınız evlilik veya ortaklıkları sayesinde bir takım gelirler elde edebilirler , bazılarınızın miras, nafaka , kredi yoluyla gelirlerinde artış olabilir , bazılarınızın da kariyerden gelen getirilerinde yeni gelişmeler söz konusu olabilir.
Jüpiter Balık burcunda  24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında  Balık burcunda ileri hareketine  geçiyor  5 evinizde bu döngü sırasında, aşk hayatınız, yaratıcı fikirleriniz  ve sanatsal yaratıcılığınız, eğlenceli aktiviteler ve kaçamak tatiller gündeminizde olabilir .  Bazılarınız çocuk sahibi olmayı denemek isteyebilir , çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde  geliştirici rol oynayacaktır. Onlarla gurur duyulacak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Çocuklardan destek alınan, onlar için yatırımlar yapılabilecek güzel bir transittir. Sanatsal konularda yeteneği olan bir yükselen Akrepseniz yaratıcılığınız artabilir; daha fazla şey üretebilirsiniz, artistik ve sanatsal işlerde kendinizi gösterme şansı ve potansiyeli olabilir.  Bazılarınız bu süreçte hobilerine, sportif aktivitelere daha çok vakit ayırabilir, bazılarınız aşk hayatınız la ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, yaşayacağınız aşk ve cinsellik deneyimleri hayatınıza renk katabilir. Kimileriniz de  farklı kültürden veya daha fazla hayat deneyimine sahip kişilerle aşk yaşayabilir. Mevcut beraberliğiniz var ise ilişkinizde bir  canlanma olabilir, aşk hayatınıza renk gelebilir. Bazılarınızın eğlence hayatında da renklenme, hareketlenme olabilir. Buna paralel olarak sosyalliğiniz de artabilir, sosyal organizasyonlara, kulüplere, arkadaş partilerine katılabilirsiniz. Fakat eğlenceli aktiviteleri fazla abartma ve bundan zarar görme riski de vardır.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
8 Kasım 2022     14:02 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması  yaşayacağız, bu tutulma bir anlamda  sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır ve Boğa burcu sağlam adımlar atmak  ister ve parayla son derece ilgilidir genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelebilir. Boğa burcunun diğer  önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündeme getirebilir. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Yaylar  için bu tutulma 6.evinizde gerçekleşecek ; çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz, koşuşturmalarınız ve sağlığınızla ilgili konular bu tutulmada gündeminizde olacaktır. Zaten ayın 22’sine kadar Güneş, Venüs ve Merkür 12.evinizde biraz inzivaya çekilmiş olabilirsiniz, biraz endişe ve takıntılarınız olabilir. Sağlık sorunlarınız olabilir, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Maddi güvence asıl hedefiniz olurken  çalışma hayatınızda , günlük rutinlerinizde ve sağlıkla ilgili konularda ani  olumlu ya da olumsuz sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz . Genel anlamıyla baktığımızda iş hayatınızla ilgili bir takım sıkıntılar sonlanabilir, bazılarınız işini bırakabilir, kariyerinizde beklenmedik değişimler olabilir , bazılarınızın iş arkadaşlarınız değişebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir, bazılarınız yeme-içme düzenini değiştirebilir, spor yapmaya başlayabilir. Evcil hayvan besleyenleriniz varsa onların da sağlıkları konusunda daha ihtiyatlı davranmalısınız.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin yükseleninizde  seyahatine başlayacak, : Venüs yay burcuna geçtiğinde genel olarak İlişkilerimizde acelecilik ve yüzeysellik olur bu yüzden de bu süreçte ilişkileri sağlam temellere oturtmamız zor olabilir. İlişkiler de özgürlük teması vurgulanır. Daha arkadaş canlısı ve daha sosyal olacağımız bir dönem olacaktır. Farklı kültürden arkadaşlar edinebiliriz. Sevdiğimiz kişilerin eksiklerine ve hatalarına karşı daha toleranssız oluruz. Yükseleninizde olan Venüs sizin daha fazla dikkat çekmenize sebep olabilir. Venüs’ün yükseleninizde olması ile aynı zamanda çalışma hayatınız ile ilgili konular ,ailevi konular ve arkadaşlarınızla ilgili konular da gündeminizde olacak.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; Ayın 22 ‘sinden sonra odak noktanız kendinizsiniz sevgili Yaylar hayata daha pozitif ve neşeli bir modda bakacak, fikirleriniz ve aldığınız kararlarla daha fazla dikkat çekeceksiniz. Bu süreçte kendinize odaklanabilir sorun yaşadığınız kusurlarınızı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Güneş burçtaki tüm enerjinin kaynağı olduğundan ve yükselen kişiliğinizin yansıması olduğundan, bu geçiş kendinizi normalden daha güçlü bir şekilde yansıtabileceğiniz bir zamanı gösterir. Aynı zamanda  fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz,  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Bazılarınız  kişisel yeteneklerinizi iyi kullanabilme, koşullarınızı yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyetlerini bu dönemde daha rahat kullanabilirler.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda yani yükseleninizde  bir yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek yeniay da; Seyahatler, eğitim/öğretim, akademik alanlar, din, hukuk, uluslararası faaliyetler, yurtdışı bağlantılı işler, medya, yayıncılık, politika, ticaret, yeni vizyonlar ve kültürel faaliyetler konularında yenilik ve olumlu gelişmelere açık olabileceğiniz bir süreç olacaktır. Yeniaya Merkür ve Venüs’ün de aynı alanda eşlik ediyor olmasından dolayı bu konularda alacağınız kararlar olabilir  yeni başlangıçlar, yeni adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı seyahati veya yabancılarla yapılacak işlerle ilgili bazılarınız  yeni anlaşmalar  yapabilir.
 Jüpiter ileri gidiyor 24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında  Balık burcunda 4.evinizde ileri harekete geçiyor. Jüpiter’in direkt harekete geçmesiyle,  ev sahibi olmak veya gayrimenkul alışverişlerine girişmek, taşınmak, yer değiştirmek konuları gündeminize gelebilir. Bu süreç aynı zamanda  aile içerisindeki gerginliklerin üstesinden gelmek, kırgınlıkları ortadan kaldırmak açısından olumlu etkiler yaratabilir, ailede genişleme ya da ailevi şartların ve imkanların genişlemesini de getirebilir. Kişi ailesinden destek alabilir, aile içerisinde karşılıklı olarak cömertçe destek alışverişi olabilir. Yuvada huzur ve güvenliği sağlamak daha mümkündür. Bazılarınız ileriye  dönük önemli kararların temelini rahatlıkla bu dönemde atabilir. Bazılarınız geleceğe yönelik hedefleriniz konusunda ailenizden destek bulabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde evlenmeye karar verebilir, bazılarınızın çocuğu olabilir. Ayrıca bu dönem ailede ebeveynlerle olan ilişkilerinizde daha toleranslı ve pozitif enerjilerin hakim olduğu zamanlar olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
8 Kasım 2022 saat 14:02’de  Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   yaşayacağız , Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır  Boğa burcu sağlam adımlar atmak ister  ve  parayla son derece ilgilidir genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Oğlaklar   için bu  tutulma 5.evinizde gerçekleşecek ve size hayatınızda neleri kaçırdığınızı  gözler önüne serebilir, 5. ev bir eğlence evidir; bu  yaratıcılık  içeren  kalp merkezli bir ev, bu yüzden buradaki  Dolunay gerçekten arzuladığınız şeylere  ışık tutuyor nitelikte olabilir. Aşk hayatınızın sonlandığı veya  yeni bir aşka yelken açtığınız bir süreç olabilir. Bazılarınız eğer daha önce üzerinde çalışmış olduğu yaratıcı bir projenin ödüllerini toplayabilir. Çocuklarınız ile ilgili tamamlanması gereken sürpriz  durumlar olabilir,   bazılarınız aniden çocuk sahibi olacağını öğrenebilir, bazılarınız aniden aşık olabilir . Kimileriniz bu süreçte yeni bir hobiye başlayabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 12. evinizde seyahatine başlayacak, şimdi, bu aşk hayatınızın durgun olduğu anlamına gelmez, ancak sevginizin kapalı kapılar ardında ifade edildiği anlamına gelir. Sırların ve fısıltıların cazibesi bu dönemi karakterize eder, ancak bazıları için bitiş, ilişki endişeleri ve özlem zamanı da olabilir. Kişisel ve sosyal temaslar gizli olabilir ve gizli aşk ilişkileri veya en azından çok özel aşk duyguları ve özlemleri olabilir. Utangaçlık biraz yalnızlığa veya romantik hayal kırıklığına yol açabilir.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere geçiyor; ayın 22 ‘sinden sonra  senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygundur. Burası gizlide olanı anlatan bir alandır ve Güneş’in bu alandaki hareketiyle ve daha önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınızın bu dönemde  arkasından iş çevirenler , gizli düşmanlıklar  olabilir. 12. ev, kayıp ve üzüntü getiren durumları da temsil eder bu yüzden endişe ve korkularınız biraz artabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermeniz gereken bir dönemdir. İçe çekilmek, meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından da ideal bir transittir çünkü bu alandaki Güneş ile  odak noktanız bilinçaltınıza yönelir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir , tüm bunlardan kurtulmak  ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Özellikle insanların yanında kendinizi bitkin hissedebilirsiniz ve yeniden şarj olmak için yalnız başına daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Spot ışığında olmak istemiyorsunuz ve arka planda kalmayı ve insanların dikkatini çekmemeyi tercih ediyorsunuz.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 12.evinizde bir Yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay’a Merkür ve Venüs’ün de  eşlik ediyor. Bu dönemde  gözden geçirme, bırakma , ruhsal ve uzatma yoluyla fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Odak, şimdi, hizmet, empati ve başkalarının ihtiyaçlarının farkındalığı yoluyla gerçekleşmeye; ancak kişisel ve doğal yatkınlığınıza bağlı olarak, sosyal anlamda bir geri çekilme ve bir tür geri çekilme zamanı da olabilir. Bir tür ruh arayışı  ve bir miktar zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkacaktır.
Jüpiter Balık burcunda  24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında Balık burcunda  ileri hareketine  geçiyor  3 evinizde bu döngü sırasında, kardeşler, yakın çevre ilişkileri, zihinsel aktiviteler, iletişim, kısa seyahatler, fikirleri yazılı veya sözlü ortaya koyma, eğitim, yayıncılık gibi konularla ilgili  önemli gelişmeler ve şanslar yakalayabilirsiniz. Hayat görüşlerinizde genişleme ; eski kalıplar açılmaya başlar, önyargılar azalır. Geleceğe dönük planlarız da  daha genişler, fikir ve görüşlerinizi  daha çok sayıda insana ulaştırabilir, kitlenizi  genişletebilirsiniz. örneğin seminer verebilir, sosyal medyada daha fazla yer alabilir, yazabilir, yayınlayabilirsiniz. Ticari sözleşmeler konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilir, tecrübenizi iş veya kariyerinizde kullanabilirsiniz. Bu transit süresince yakın çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak bütün kapıları açabilir aynı zamanda  yakınlarınızdan aldığınız maddi ve manevi destek artar; bu kişiler sizin hayatınızla ilgili hayırlı şeylere vesile olabilirler. Jüpiter’in hareket etmekte olduğu alanda ılımlılık, huzur ve barış söz konusudur. Dolayısıyla bu transit kişinin yakınlarıyla dargınlığın ortadan kalkmasına, uzakta olan yakınları görebilme şansının artmasına katkıda bulunur. Sadece  kendi hayatınızda değil, kardeşlerinizin veya sevdiklerinizin hayatında da bir şeyler yolunda gitmeye başlayabilir. Seyahatlerinizde artış olabilir ya da seyahatlerde bazı şanslar yakalayabilirsiniz. Her koşulda önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir.
KOVA  VE YÜKSELEN KOVALAR
8 Kasım 2022 saat 14:02’de  Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   yaşayacağız , Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır  Boğa burcu sağlam adımlar atmak ister  ve  parayla son derece ilgilidir genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Kovalar sizin   için bu  tutulma 4.evinizde gerçekleşecek  ev ve yuvaya ait konularla ilgili daha önce farkına varmadığınız  şeyleri aydınlatır ya da ailenizle ilgili bir şeyler yapar. Ev, aile veya ebeveynlerle  ilgili bir şeylerin farkına varma zamanıdır. Belki bu süre zarfında, ailenizin ihtiyaçları ile aydınlanırsınız, belki de hayatınızda kariyerinizle ilgili çok fazla zaman geçiriyorsunuzdur, ve şimdi ailenizle bağlantı kurmanın zamanı geldi. 4. ev  Karmik bir evdir ve bu nedenle bu süre zarfında geçmişle ilgili konular ortaya çıkabilir .  İşe harcanan enerji ile ailevi meselelere harcanan enerji arasında bir denge kurmak söz konusudur. Aynı zamanda Uranüsyen bir tutulma olduğu için tüm bu konularda olumlu veya olumsuz ani gelişen sürpriz durumlar ortaya çıkabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 11. evinizde seyahatine başlayacak, sıcak sosyal arkadaşlıklar kurabilir, bu tür grup etkinlikleri aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, aynı ideali paylaştığınız kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Geleceğe ve ideallere yönelik ümitleriniz artar.  Organizasyon ve aktivitelere ya da partilere katılmak, pek çok yeni insanla bir araya gelmek  söz konusu olabilir. Venüs’ün bu alandan geçişi, iş yatırımları ve kazanmaları alanlarında da olumlu gelişmelere işaret eder. Çalışma hayatı olmayan bir kişi açısından ele aldığımızda, arkadaşlarla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Dernekler, kulüpler gibi yardım amaçlı organizasyonlarda topluma fayda üretmek açısından ya da sosyalleşmek açısından da olumlu etkiler taşır. Bazılarınızın etrafında artistik ve sanatsal yönü gelişkin kişiler oluşabilir bu dönemde.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere 11.evinize geçiyor; ayın 22 ‘ sinden sonra  sosyal alanda hareketlilik devreye girer, etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artar. Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir transittir. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edilmelidir. Bu dönemde  tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz. Yalnız kalmak için uygun bir zaman değildir; tam tersine mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olunmalıdır, bazılarınızın  gelecekle ilgili planlarına hiç ummadığınız destekler gelebilir, grup içerisinde liderlik yeteneklerinizi  sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Ekipçe hareket etmekten istifade edebilir, arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kimseler  hayatınızda daha önemli ve öncelikli hale gelebilir.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 11. evinizde bir Yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay’a Merkür ve Venüs’ün de  eşlik ediyor. Bu dönemde   odaklanma, hem sosyal hem de profesyonel anlamda temas kurmaya ve başkalarına ulaşmaktır. Yeni Ay'ın bu konumu ,ağ kurma, başkalarıyla bağlantı kurma, bir grup projesinde / faaliyetinde bağları birleştirme veya güçlendirme ve iyi beslenmeyi içeren hedefler konusunda yeni adımlar atılabilir.
Jüpiter Balık burcunda  24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında Balık burcunda  2.evinizde  ileri hareketine  geçiyor  bu döngü sırasında, para kazanmak ve zenginleşmek söz konusu olabilir  Jüpiter’in bu alandan geçiş yapacağı sürece kazanımlarınızda artış yaşama olasılığı yüksektir. Parayı idare edebilme ve para kazanma beceriniz de gelişir, gelirinizi artırmak için yeni yollar, farklı yatırım araçları keşfedebilirsiniz. İş girişimleri ve ticari konularda da tekliflerle karşılaşabilirsiniz, sahip olduklarınızdan dolayı tatminkâr hissettiğinizi, tatmin edici kazanç edebileceğiniz, ekonomik anlamda bağımsızlaşabileceğiniz bir süreçtir . Aynı zamanda abartılı harcamalar ve müsriflik, sahip olunan kaynaklar sebebiyle oluşabilecek kibir de bu transitin problemli etkilerindendir. Bu transit  aynı zamanda yatırım için uygun zamanda olunduğunun önemli göstergelerinden biridir.
BALIK   VE YÜKSELEN  BALIKLAR
8 Kasım 2022 saat 14:02’de  Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması   yaşayacağız , Boğa burcundaki Ay tutulması bir anlamda bir sınav niteliğinde olacaktır. Gerçekçilik bu tutulmanın ana teması olacaktır  Boğa burcu sağlam adımlar atmak ister  ve  parayla son derece ilgilidir genel olarak parasal konular, gelir gider dengesi, sahip olduğunuz varlıklar gündeme gelecektir. Boğa burcunun diğer en önemli teması güvende olmaktır. Tutulma güvenlik konularını da gündemde tutacaktır. Tutulmada Ay’a eşlik eden Uranüs, olayların aniden ortaya çıkabileceğini, sürprizlere ve ani değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulayacak. Ayrıca  Ay tutulmalarında genel olarak bir takım sonlanmalar, bitişler olabilir ve  Akrep veya Boğa burcunda 16 derece veya bu dereceye +3/-3 derece yakınlıkta bir gezegeninizle kontağı var ise daha fazla etkileneceksiniz demektir.
Siz sevgili Balıklar ,sizin   için bu  tutulma 3.evinizde gerçekleşecek,  sosyal medya, internet, arkadaşlarınız, komşularınız, akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde daha önce fark etmediğiniz konular , durumlar ortaya çıkabilir. Bir ticari faaliyet varsa bununla ilgili tamamlanmalar söz konusu olabilir. Aynı zamanda Uranüsyen bir tutulma olduğu için tüm bu konularda olumlu veya olumsuz ani gelişen sürpriz durumlar ortaya çıkabilir.
16 Kasım 2022 de Venüs Yay Burcunda sizlerin 10. evinizde seyahatine başlayacak, iş ve kariyeriniz prestij ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileriniz alanlarında kendini gösterebilir. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu transit iyi değerlendirilebilir. Venüs'ün onuncu evden transiti sürecinde işinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görmeniz muhtemeldir. Bir süre için bazılarınız artistik konularla ilgilenebilir. Eğer işiniz zaten sanatsal konularla ilgiliyse, o zaman bu transitin olumlu yönleri daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır. Artistik yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi toplum önünde görünür hale getirebilir.
22 Kasım 2022’ de Güneş  de Yay Burcuna Venüs’e eşlik etmek üzere 10.evinize geçiyor; ayın 22 ‘ sinden sonra  iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları öncelik kazanmaya başlar. Az veya çok, başkalarının ilgisini üzerine toplama, başarı ve ilerleme zamanıdır. Önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında destekler gelebilir. Geçmiş aylardaki performansların geri dönüşleri gelebilir. Kişi övgü ve beğeni alabilir. Kuvvetli olduğu yönleri başkalarına gösterebilir, başarı ve ödül kazanabilir. Terfi edebilir. Güçlü pozisyona geçebilir. Hedeflerine yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilir. Hayatınızın nasıl geliştiğine ve hayatta nereye gittiğinize bir göz atmak ve gitmek istediğiniz yöne doğru gidip gitmediğinizi belirlemek istediğiniz bir süreçte olabilirsiniz.
24 Kasım 2022 01:57 Yay Burcunda 10. evinizde bir Yeniay gerçekleşiyor. Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay’a Merkür ve Venüs de  eşlik ediyor. Bu dönemde   itibar, kariyer ve zamanınızı nerede geçirdiğiniz ile ilgili konular harekete geçer,  yaşam misyonunuza, toplumdaki konumunuza ve başarılarınıza işaret eder. Mesleki hikayenize, kariyerinize  yeni bir bölüm getiren nitelikte. Esasen sizi bir hedefe, başarıya yaklaştıran Yeni Ay'dır. Yaptığınız veya başardığınız bir şey üzerinde tanınma söz konusu olabilir. Bu süreçte  terfi almak, iş değiştirmek, yer değiştirmek, nişanlanmak, evlenmek veya boşanmak gibi yeni bir durumlar söz konusu olabilir.
Jüpiter Balık burcunda  24 Kasım -21 Aralık  2022  arasında 1.evinizde yani yükseleninizde   ileri hareketine  geçiyor Jüpiter’in bu alandan geçiş yapıyor olması, şanslı bir dönemden geçildiğinin göstergesidir. Bu süreçte isteklerinizin yerine gelmeye başladığı, gerçekten başarmak istediğinize emin olduğunuz  şeyleri elde etmeye çok yakın olabilir,  koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme şansınızın arttığı, kendine güveninin geliştiği bir dönemdir. Bu süreçte yakın çevrenizden destek alabilir, yakın çevrenizin güvenini kazanabilir  başkalarının kaynaklarını üzerinize çekebilir ve bunun yapıcı avantajlarını kullanabilirsiniz. Şans ve fırsatlar ayağınıza geliyor sevgili Balıklar kıymetini bilin ve iyi değerlendirin.Hepimiz için bereketli ve hayırlı bir ay olsun , sevgiler.