• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

14- 20 KASIM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
“ŞANSLI BİR HAFTA”
Merhabalar, Ay Yengeç enerjisi ile haftaya başlıyoruz. Ailevi konular, emlak-alım satımı, eve ve yuvaya ait konular, ulusal ve milli temalar, yiyecek –içecek , çevre düzenlemeleri gibi konular, mide ve sindirim sistemi şikayetleri  bu hafta gündemimizde daha çok olacak, canlar. Bu hafta önemli gezegen hareketleri var; Venüs ve Merkür Yay burcuna geçiyor,  ardından önümüzdeki hafta da Güneş Yay burcuna girecek ve  Yay sezonu başlayacak, daha rahatlayacak Akrep burcunun krizli enerjilerinden barınmış olacağız. Bakalım bu hafta bize neler getiriyor;
14 Kasım Pazartesi; güne Ay Yengeçte başlıyoruz ve Ay Neptün olumlu enerjisi devrede olacağından sezgilerimiz ve hayal gücümüz de artış söz konusu yaratıcı çalışmalar için bize ilham verici nitelikte Merkür ile de olan uyumlu açısı da bu yaratıcılığımızı yazıya dökmemizde bize yardımcı olacak nitelikte. Sabahın ilerleyen saatlerinde ise Ay’ın Plüton ile karşıtlığı aile içinde güç ve çekişmelerine sebep olabilir. Öğleden önceki saatlerde Ay Venüs arasındaki güzel kontak her türlü ilişkilerimizde güzel ve rahat bir akışta olacağımızı anlatıyor ve kendimize kişisel bakım yapma, güzelleştirme, evimiz e küçük dokunuşlar yapma, süsleme ,sanatsal aktivitelere katılma gibi durumlar açısından değerlendirebiliriz. Öğleden sonra Ay’ın Jüpiter’le uyumu yabancılarla yapılan işler, akademik çalışmalar, seyahatler, hukuksal konularla ilgili şans ve fırsatlar veriyor olacak. 13:40-15:47 arası Ay boşlukta olacak bu süreçte yarım kalan işlerimiz tamamlayabiliriz.  15:47’ de Ay Aslan burcuna geçiş yapacak , yetkinliğimizi kullanmak, kendimizi göstermek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız.
15 Kasım Salı; Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor , bugün saçlarımıza bakım yaptırabilir, kestirebilir, boyatabiliriz canlar. Bugün haftanın bence en güzel günü çok güzel enerjiler barındırıyor Merkür ve  Plüton  ile düşüncelerimizi  yeniden yapılandırma , öğrenmek istediğimiz konulara yoğunlaşabiliriz, arkadaşlar. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak , ticari girişimlerde bulunmak için kullanabiliriz. Güneş ve Neptün uyumu ile sezgilerimizi  doğru kullanma ,etrafımızdaki kişilere karşı daha duygusal ve şefkatli olma, onlara yardımcı olma, dini ve ruhsal konularla ilgilenme, hayatın sonsuz manasını anlamaya çalışma söz konusu olabilir, hayal gücü ve yaratıcılık artar. Otorite figürlerinden destek alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Astrolojinin iki iyicili Venüs ve Jüpiter arasındaki güzel enerjilerle de aşk ve sevgi alışverişlerinde artış, şans ve fırsatlar söz konusudur. Sanatsal çalışmalar yapan kişiler açısından iyi değerlendirilebilir bu süreçte  yaratıcılıkta artış söz konusudur. Aynı zamanda zevkimize  ve keyfimize pek bir önem verir ,  lüks ve kaliteye düşkünlük gösterebiliriz. Ortaklaşa projeler açısından da durum böyledir. Estetik ve güzellikle ilgili girişimler yapılabilir, ev dekorasyonunda da değişiklikler ve düzenlemeler yapmak için de kullanabiliriz. Finansal konular açısından da güzel fırsatlarımız olabilir. Her türlü sosyal ortama girmek açısından da olumlu birkaç gün bizi bekliyor.
16 Kasım Çarşamba; Ay Aslan burcu seyahati devam ediyor, sabah erken saatlerde Ay Satürn arasındaki karşıtlık kendimizi engellenmiş , kısıtlanmış hissetmemize sebep olabilir. 09:08’ de  Venüs Yay burcuna geçi yapıyor yaklaşık 3 hafta boyunca her türlü ilişkilerimizde daha hoşgörülü, özgürlükçü ve toleranslı olacağız, daha maceraperest davranacağız, daha flörtöz ve yüzeysel  ilişkiler, ilk görüşte aşk söz konusudur. Yabancı kişilerle ilişkiler, yabancı yerlere seyahatler, uluslararası ticaret konuları gündemimizde olabilir. Öğleden sonra Ay ve Güneş arasındaki gergin enerjiler ile kadın erkek arasındaki ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir. Bu süreçte eğer önemli kişilerle görüşmeleriniz varsa zorlanabilirsiniz bu yüzden akşam saatlerini Merkür ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerjinin devreye girmesini bekleyin zira hukuki konular, önemli görüşmeler, akademik konular , ticari işler bu süreçte daha rahat bir akışta olacak.
17 Kasım Perşembe; 02:55-04:03 arasında Ay boşlukta olacak ve 04:03’te Ay Başak seyahati başlayacak, daha eleştirel ve seçici davranacağımız bir süreçte olacağız. Planlı ve organize olacağımız, hesap - kitap işleri ile uğraşacağımız , sağlık ve hijyen konularının  gündemimizde olacağı birkaç gün bizi bekliyor.   11:41’de Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor hayata daha geniş açıdan bakacağımız bir süreçte olacağız. Daha sosyal ve dışa dönük bir iletişim tarzında olacağız. Aklımız, fikrimiz uluslararası ticaret, yabancılarla ilişkiler, akademik çalışmalar, hukuksal konular yayıncılık, tanıtım, satış-pazarlama, sosyal medya , yurt dışı seyahatleri gibi konularda olacak ve bu konularla ilgili girişimlerde bulunabiliriz.
18 Kasım Cuma; Ay Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor ve Ay Ay düğümleri ile uyumlu bir enerji veriyor olacak birlikte hareket etmek ve işbirlikleri yapmak açısından sabahın  erken saatleri kullanabiliriz. 12:23’te Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu kontak beklenmedik güzel sürpriz gelişmeler olabileceğinin habercisi. Akşam saatlerinde ise Ay ve Neptün arasındaki karşıtlık yanılgılara, aldanmalara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Ay Mars karesi de akşam saatlerinde oluşuyor, sakarlıklara, kazalara karşı dikkati olalım, canlar.
19 Kasım Cumartesi, sabah saatlerinde Güneş ve Plüton arasında uyumlu bir akış var ve etkisi birkaç gün devam edecek, güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destek alabiliriz. Kendimizi kabul ettirebilmek ve gerekli  değişimleri rahatça yapabilmek için güzel bir enerji arkadaşlar. Aynı zamanda   grup organizasyonları için de başarı veren bir etki ; girişimci ,  açık sözlü ve cesaretli olmamız  sayesinde imkânsız denilecek kadar zor işleri bile başarılabilir, başkaları üzerinde güçlü etkiler bırakılabiliriz. Öğle saatlerinde ise Ay ve Jüpiter arasındaki karşıtlık duygusal  olarak   abartılı davranmamıza yol açabilir, yanlış yerde yanlış duygusal çıkışlar yapmamız söz konusu olabilir. 11:46-13:57 arasında boşlukta olacak ve 13:57’de Ay Terazi burcu seyahati başlayacak, her türlü ilişkilerimizin önem kazandığı, hak, adalet ,eşitlik konularının önemli olduğu etrafımızda huzur isteyeceğimiz ve güzellikler görmek isteyeceğimiz birkaç günlük süreçte olacağız.  Akşam saatlerinde kesinleşen Mars  Neptün arasındaki gergin enerji ise bağışıklık sistemimizi  zayıflatabilir; buna bağlı olarak alerjik sonuçlara yol açabilir. Dikkatsizlikten, dalgınlıktan kaynaklanan kazalar, sakarlıklar görülebilir. İş ve girişimlerde yanılgılar, yanlış yönlendirilmeler, aldanmalar olabilir  bu yüzden  riskli ve şüphe uyandıran kişilerden ve  girişimlerden uzak durmakta fayda vardır.
20 Kasım Pazar; Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor , kişisel bakım, sanatsal aktiviteler, evinizi dekore etme konuları gündeminizde olabilir. Ay ve Kiron arasında gergin bir enerji söz konusu huzurumuzu bozan konular söz konusu olabilir, aradığımız sakinliği ve huzuru bulamayabiliriz özellikle ailevi konularla ilgili yaralar kanayabilir farkında olalım . Bu şanslı haftayı iyi bir şekilde değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.