• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

21 -27 KASIM HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, bu hafta bir hayli gündemi var gökyüzünün ve nihayet Akrep mevsiminin karanlık sularından , derin duygusallığından Yay enerjisinin olumlu, sımsıcacık, samimi ,eğlenceli enerjisine kavuşuyor gökyüzü tabi bizler de yeryüzünde bu olumlu enerjileri hissedeceğiz. Bu hafta neler mi var; Pazartesi Güneş Jüpiter üçgeni , şans veren ilahi bir enerji, Salı günü Güneş Yay burcuna girerek “Yay Sezonu”nu başlatıyor, yine Salı günü Merkür ve Venüs Yay burcunda kavuşuyorlar ,Perşembe günü Yay burcundaki “Yeniay” değişken bir burçta gerçekleştiği için  şartlar ve durumlar her an değişebilir tadında olacak . Yine Perşembe günü Jüpiter Balık burcunda ileri hareketine geçmek üzere durağanlaşıyor Cuma gününe girişte düz hareketi başlıyor, şans ve fırsatlar, bolluk bereket enerjilerini gönderiyor olacak. Haftanın günlerine göre bakacak olursak;
21 Kasım Pazartesi; Ay Terazi burcunda ilerlerken bu haftaya bir doz barış ve güzellik, bir doz  ilişkiler de uzlaşmalar söz konusu olabilir. Sabah erken saatlerde hem harekete geçirici enerjik bir etki var hem de sabah 07:07 de kesinleşecek Güneş Jüpiter üçgeni var Jüpiter Balık burcunda ve 28 derecede ve geri harekette genelde 28-29 derecedeki bir gezegen köprüden önce son çıkış gibidir Jüpiter bu derecelerde iken aşırılıklar ile beslenir, Balık burcunda evrensel bilgeliğini daha da genişletmek, büyütmek ister ve Güneş ile üçgen açısı kendi kimliğimizi geliştirmek, hayatı hep daha fazla kucaklamanın arayışında olacağımız  zamanlar. Yatırımlar, iş anlaşmaları kişisel gelişim ile maddi gelirinizi de artırma fırsatları olabilir . Bu şanslı etki tabi ki her zaman zorlukları ve hayal kırıklıklarını engellemez, ancak aksiliklerin üstesinden gelmenize yardımcı olur. Yabancılarla yapılan işler, hukuksal konular, akademik eğitimler ,medya yayıncılık , astroloji, din ve felsefi vb. konularda Jüpiter düz hareketine geçmeden önce bize geçmişte kaçırdığımız şans ve fırsatları karşımıza çıkabilir bu yüzden bu enerjiyi iyi değerlendirin, canlar. Ay 14:14-20:15 arasında boşlukta olacak  günün ikinci yarısında yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir süreç . 20:15’te Ay Akrep burcuna geçiyor ,daha sezgisel ve tutkulu olacağımız bir sürece giriyoruz, derin araştırmalar yapmak için de kullanabilirsiniz, merak ettiğiniz bir konu ya da hazırlamaya çalıştığınız projeler için bu zamanı kullanabilirsiniz.
22 Kasım Salı; 01:54 Merkür ve Venüs Yay burcunda kavuşuyorlar sevgi ve ilişkiler hakkında düşünmeye ve konuşmaya daha meyilli olabiliriz. Venüs sanat ve güzellik Merkür el becerilerini ifade eder ikisinin kavuşumunda güzel sanatlarla ilgili becerilerinizin artacağı birkaç gün bizi bekliyor bu konularda becerileri olanlar bu enerjiyi kaçırmasınlar. Ayrıca Merkür iletişim Venüs sanat ise şiirsel anlatımlar da söz konusudur kitap , masal, şiir yazanlar için de kaçırılmayacak güzel bir kombinasyon. Gezmek, yabancılarla iletişim kurmak, sosyalleşmek, sevdiklerinizle birlikte olmak, sevgilinizle vakit geçirmek ve bilmediğiniz yerleri keşfetmek için de harika birkaç gün olabilir.  Bugün 11.20’de Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor 1 ay boyunca neşeli, keyifli daha iyimser ve coşkulu olacağımız Yay sezonunun güzel atmosferini soluyacağız.
23 Kasım Çarşamba;  Ay Akrep burcunda ilerlemeye devam ediyor, güne başlarken Ay’ın Uranüs ve Satürn ile olumsuz kontakları beklenmedik hoş olmayan durumlarla karşılaşmamıza kendimizi engellenmiş, kısıtlanmış ve depresif hissetmemize , sebep olabilir. Öğle saatlerinde Ay ve Neptün arasındaki olumlu akış ruhsal ve manevi anlamda sabahın kötümser enerjilerinden arınmamıza , kendimiz daha iyi hissettirecek etkiler veriyor. Akşam saatleri Ay ve Plüton kendimizi duygusal anlamda daha güçlü hissedeceğimiz, yüksek algı, güçlü bir sezgi ve keskin vizyonumuzla  karmaşık konuları daha iyi anlayacağımız bir süreçte olacağız. Gece bu kez Ay Jüpiter ile üçgen açıda daha iyimser ve şanslı zamanlar ufkunuzu genişletecek çalışmalar, yapılacak anlaşma ve sözleşmeleri hazırlamak  için de kullanabilir. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor 21:15-23:15 arasında boşlukta olacak ve 23:15’te Yay burcuna geçerek bir sonraki gün Yeniay için hazırlıklarına başlayacak.
24 Kasım Perşembe ; güne geçişte 01:57’de Yay burcunda Yeniay yaşayacağız. Yay burcu ateş elementinden değişken bir burç bu Yeniay zamanı şartlar değişken olabilir , her şey hızlı gelişebilir aynı zamanda şans ve fırsatlar , bolluk ve bereket  gezegeni Jüpiter Yeniay zamanı çok aktif bir rolde hem Yeniay’ın yöneticisi hem de  Yeniay’a üçgen  açıda aynı zamanda Venüs ve Merkür’e  de  ve Yeniay’dan 1 saat sonra Jüpiter ileri hareketine başlıyor. Jüpiter’in Yeniay zamanı bu kadar aktif olması  bu süreçte yapacağımız başlangıçlar ve girişimlerde şanslı bir etki veriyor tabi bu başlangıçlar yeniaydan bir iki gün sonra olmalı artık bunu biliyorsunuz, canlar. Ayrıca zorlu bir dönemden geçiyorsanız, zorluklar yolunuza çıktıysa, Yay  Yeniay'ı  bakış açınızı genişletecek ve  böylece hayatınızdaki  olması gereken değişiklikleri yapabilir, olaylara yaklaşma tarzınızı  yeniden şekillendirebilir ve ileride ne olacağı konusunda daha net hissedebilirsiniz. Bu süreçte Jüpiter'in enerjisi, en çok ihtiyaç duyulan yerde size bir umut ışığı vermek için yanınızda olacak. Yay Yeniayı 'nın size tekrar başlamak için asla geç olmadığını hatırlatmasına izin verin. Yay enerjisine ve Jüpiter'in getirdiği umut ışığının, kendi şartlarınıza göre seyahat ettiğiniz yolu değiştirmesine izin verin.
25 Kasım Cuma; Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor, sabah saatlerinde sorumluluklarımızı daha kolay yerine getirebileceğimiz ve hayatımızda bizden daha büyük veya daha tecrübeli kişilerden destek alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Sabahın ilerleyen saatlerinde kazalara ve sakarlıklara uygun bir etki var dikkatli olalım. 09:46’da Merkür Kiron arasındaki uyumlu enerji  sözlerimizle karşımızdakilerin ruhunu  iyileştirebilir  onlara cesaret ve umut verebiliriz. Saat 12:24’ten sonra yanılgılara ve aldanmalara açık enerjiler, abartılı konuşmalar, davranışlar , verilen sözleri tutamamalar söz konusu olabilir bu saatler ve sonrası herhangi bir sözleşme ve anlaşma yapmak için uygun değildir, canlar risk almayın. Ay 22:21’de boşluğa giriyor.
26 Kasım Cumartesi ; 00:18’de Ay Oğlak burcu seyahati başlıyor , gündemimizde çok çalışmak, disiplinli ve ciddi olarak çalışmak ve organize olmak daha fazla olacak aynı zamanda depresif duygular içinde karşımızdakilere karşı mesafeli  olabiliriz.  Bugün Venüs Kiron ile üçgen açıda olacak etkilerini birkaç gün hissedebiliriz, ilişkilerde merhamet, şefkat ve romantizm geçmiş ilişki yaralarının, travmaların üstesinden gelmenize etki edecektir böylece gelişmek ve geçmiş acılarınızı başkalarına sevginizi ifade etmenize yardımcı olacak derslere dönüştürmek için güzel bir fırsat veriyor olacak.
27 Kasım Pazar , Ay Oğlak burcu seyahati devam ediyor sabah saatlerinden itibaren beklenmedik güzel durumlar gelişebilir ve planlarınızı reset edebilirsiniz. Öğle saatlerinde manevi ve ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon , yoga  yapmak kendimizi iyi hissetmemize, ruhumuzu rahatlatmamıza yarayan enerjiler söz konusu. Akşam saatlerinde  Ay  Plüton kavuşumu  köklü sorunları yüzeye çıkaran yoğun  duygular verebilir. Kendimizi  belirli bir konuda takıntılı hissedebiliriz.   Kıskançlıkla ilgili sorunlar beklenmedik şekillerde ortaya çıkabilir ve bir şey veya biri hakkında sandığınızdan daha fazla sahiplenici olduğunuzun farkına varmanıza neden olabilir. Ortaya çıkan duygular üzücü olabilse de, onları ifade etmenize izin vererek, salıverilmesi gereken eski, takılıp kalmış konuların arınmasını sağlayabilirsiniz. Bu süreçte  olaylara ilişkilerinizde hasara yol açacak aşırı kontrolcü veya manipülatif tepkiler vermemeye dikkat edin. Gece saatlerinde Ay ve Jüpiter güzel enerjisi kendimizi daha iyi hissetmemize sebep olacak .İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.