• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

24 KASIM  2022 YAY BURCUNDA YENİAY “BİR UMUT IŞIĞI”
24 Kasım Perşembe  gününe geçişte 01:57’de Yay burcunda Yeniay yaşayacağız. Bu arada bugün “Öğretmenler günü “ Sevgili eğitim neferlerimizin günleri kutlu olsun tüm öğretmen arkadaşlarıma sevgiler .
Yay burcu ateş elementinden değişken bir burç bu yüzden Yeniay  zamanı şartlar değişken olabilir , her şey hızlı gelişebilir aynı zamanda şans ve fırsatlar , bolluk ve bereket  gezegeni Jüpiter Yeniay zamanı çok aktif bir rolde hem Yeniay’ın yöneticisi hem de  Yeniay’a üçgen  açıda aynı zamanda Venüs ve Merkür’e  de. Ayrıca  Yeniay’dan 1 saat sonra Jüpiter ileri hareketine başlıyor. Jüpiter’in Yeniay zamanı bu kadar aktif olması  bu süreçte yapacağımız başlangıçlar ve girişimlerde şanslı bir etki veriyor tabi bu başlangıçlar yeniaydan bir iki gün sonra olmalı artık bunu biliyorsunuz, canlar.
Ayrıca zorlu bir dönemden geçiyorsanız, zorluklar yolunuza çıktıysa, Yay  Yeniay'ı  bakış açınızı genişletecek ve  böylece hayatınızdaki  olması gereken değişiklikleri yapabilir, olaylara yaklaşma tarzınızı  yeniden şekillendirebilir ve ileride ne olacağı konusunda daha net hissedebilirsiniz. Bu süreçte Jüpiter'in bu aktif  enerjisi, en çok ihtiyaç duyulan yerde size bir umut ışığı vermek için yanınızda olacak. Yay Yeniayı 'nın size tekrar başlamak için asla geç olmadığını hatırlatmasına izin verin. Yay enerjisine ve Jüpiter'in getirdiği umut ışığının, kendi şartlarınıza göre seyahat ettiğiniz yolu aydınlatmasına ve değiştirmesine izin verin.
Yeniay’ın burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Kasım ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.