• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM 2022

KASIM 2022


KASIM 2022

22 KASIM- 21 ARALIK  GÜNEŞ YAY BURCU SEYAHATİ VE  YAY SEZONU BAŞLIYOR !!!!!
“NEŞE VE UMUT DOLU “
22 Kasım Salı günü  11.20’de Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor Sevgili Yay burçları Zodyak’ın profesörleri doğum gününüz kutlu olsun! 1 ay boyunca neşeli, keyifli daha iyimser ve coşkulu olacağımız Yay sezonunun güzel atmosferini soluyacağız. Yay burcu ateş elementinden ve değişken  nitelikte   bu yüzden canlı ve yaratıcı , sembolünde  elindeki oku ile gökyüzünü gösteren yarı insan yarı at figürü var ve  Yay burcunun iyimserliğini , yüksek hedeflere odaklanmasını simgeliyor.
Yay sezonu Akrep sezonundan sonra bizi ferahlatıp , umutlandıracak ve daha iyimser ve neşeli bir modda hayata yaklaşmamızı sağlayacak , Güneş Yay burcuna girdiğinde iyimser, hevesli, maceracı, gerçeği arayan , neşeli,  felsefik, hoşgörülü,  bazen patavatsız, ön yargılı olma temaları ön plana çıkar.  Ateş elementi Yay’da  olan Güneş  ateş gibi harekete geçmeyi , değişken bir burç olduğu için de değişen koşullara daha çabuk adapte olabilmeyi anlatıyor.
 Güneş Yay burcundayken  başka dünyalara, yabancı kültürlere, uzak diyarlara seyahat etmek isteriz. Eğlenmek, keşfetmek, yabancılarla birlikte olmak, öğrenmek , bilgi edinmek  isteriz. Şu anki koşullarda seyahat fırsatlarının zor olmasına rağmen, keşfetmek için kesinlikle evden çok uzaklara gitmemize gerek yok bu arzumuzu sanal ortamlarda , internette yabancı ülkeleri gezerek , kültürlerini tanıyabiliriz.
Yay sezonu enerjileri  aslında   ufkumuzu ve bununla birlikte kendi deneyimlerimizin kapsamını genişletmeye teşvik eden bir süreç . Yılın bu bölümünün enerjisini akıllıca kullanmak için kendimize biraz zaman  ayırabilir ve içimizdeki yaratıcı enerji kaynağına bağlanarak içsel zenginliklerimizi keşfedebiliriz. Yaşamımızdaki sorulara yanıtlar arayacağımız bilginin peşinde koşabiliriz,
Minnettarlık ve şükretmek, içimizde olduğumuz  durumun duygusal enerjisini değiştirebilir ve yaratılış için güçlü bir temel oluşturur, Ateş, "Harekete geçin" diyor. Vücudunuza ve işinize bolca hareketle enerji verin, Daha cömert ve hoşgörülü olabiliriz.
24 Kasım’daki Yay burcundaki Yeniay da vereceği şanslı ve bereketli etkileri ile Yay sezonunu hareketlendirecek, karanlığın sonundaki ışık gibi yolumuzu aydınlatacak.
Kişisel haritalarımızda bir ay boyunca Yay burcunu kesen ev konularının neler olduğunu  www.astrodanismanlik.com  sitemizdeki “Aylık burç Yorumları” bölümünden okuyabilirsiniz , sevgiler.