• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM

KASIM


KASIM

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler,31 Ekim’de Merkür gerilemesi sizlerin 5.ev alanınızda yaratıcı enerjinin geri çekilmesi anlamına gelebilir, kendinizi  bu konularda ifade etmekte güven kaybı olabilir. Yaratıcılığınızı  canlandırmak için bir galeriyi ziyaret edin, sanatsal çalışma içeren her şeyi takip ederek yaratıcılığınızı canlandırmaya çalışın .Bu süreç çocuğunuzla yeniden bağlantı kurmak için harika bir zaman olabilir. Eski bir aşkınız gündeme gelebilir. Geleneksel olarak, yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için iyi zaman değildir. 20 Kasım’dan sonra Merkür ileri hareketine başlayacağı için de tüm bu konularda işlerin daha düzgün gideceğine ve iletişim ile ilgili sorunların çözüleceğine emin olabilirsiniz.
1 Kasım-27  Kasım arası Venüs Yay burcunda sizin 6.evinizde olacak, dünyaya aşırı iyimser ve sevgi dolu baktığımız bu süreçte, iş arkadaşlarınızla dostane ilişkiler yoluyla mutlu ve uyumlu bir çalışma ortamı kurmak veya çalışma alanınızı güzelleştirmek olasıdır. Romantik ve sosyal aktiviteler çalışma ortamınız etrafında dönebilir. Çalışma ve iş hayatınızda  her zamankinden daha fazla sosyalleşir, iyi bir takım ruhuna sahip olabilirsiniz. İşbirliği ve takım uyumu içeren konularda   başarılı olabilir, yetenek veya becerilerinizin özellikle takdir edildiğini görebilirsiniz.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16:34 de bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizlerin 11 evinizde olacak; sosyal gruplar ve arkadaşlık ortamları, hayattan bekledikleriniz ve umutlarınızla ilgili konularda bazı nihai sonuçlar alacağınız bir dolunay olacak, belki bazılarınız arkadaşlıklar konusunda olumlu anlamda değişim dönüşüm yaşayacaklar bazılarınız ait olduğu bir sosyal grupla ilişkisinden dolayı kendini daha güçlü hissedebilir ,bazılarınız kariyerden edilen kazançlarla daha güçlü yatırımlar yapabilir tüm bu konularda sizleri  olumlu yönde etkileyecek bir dolunay bu .
19 Kasım Mars Akrep burcuna giriyor sizin 5.evinize burada güçlü olduğu bir yerleşimde olacak, aşk, çocuklar, hobiler konularında daha kararlı ve inatçı olacaksınız. Çocuklarla, sevgilinizle yapılan aktiviteler, hobiler veya sporlar yoluyla kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için  fazladan enerji var. Aşk hayatınız için tutkulu bir zaman olabilir. Oyuna ve zevke daha fazla enerji harcayabilirsiniz.! 
 22 Kasım Güneş Yay burcuna giriyor 6. evinize odak noktanız bu döngü boyunca, sağlık, rutin işler ve çalışma hayatınız olabilir. Bu, becerilerinizi geliştirmek, organize olmak ve sağlıkla ilgilenmek için iyi bir zamandır. Düzenli rutinlerinizde iyileştirmeler yapmak için de harika bir zaman .  Yurtdışı bağlantılı işler çalışma hayatınızı olumlu etkileyebilir, çalışma ortamınızda daha iyimser tavırlar sergileyebilirsiniz.
 26 Kasım’da Yay burcunun 3 derecesinde saat 18.05’de Yeniay  gerçekleşecek. Yeniay yeni diyet rejimlerinin, sağlık rutinlerinin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zamanın habercisidir. İşlerinizi halletmek, yurtdışı ile ilgili işler için bağlantılar kurma girişimlerinde bulunacağınız , hevesle çalışarak verimliliğinizi artırmanın zamanı geldi.  
26 Kasım’da Venüs de Oğlak burcuna sizlerin 7.evinize geçiyor ,yakın kişisel ilişkilerinizi düzeltmek, bu döngüde sizi mutlu edecektir. Bekarsanız, kararlı bir ilişkiye girmek için normalden daha istekli olursunuz. Genel olarak, her türlü ilişkilerinizde  uzlaşma, müzakere ve barış yapmak için çok istekli olacağınız zamanlar,sevgiler.