• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM

KASIM


KASIM

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar, ayın 22’sine kadar Güneş ışığını ailenizin üzerinde parlatacak sevgili Aslanlar. Aileniz, ailevi ilişkileriniz, toprağınız, eviniz, yaşadığınız yer ve gayrimenkulleriniz odak noktalarınız olacaktır. Ancak Kasım ayındaki Merkür retrosu ailevi ilişkilerinizi, zorlaştırabilir, iletişim sorunları nedeni ile ailevi ilişkileriniz zarar görebilir, ailecek birbirinizi anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ve ya bazılarınız için eski bir ailevi mesele tekrar gündeme gelebilir ve siz bu meseleyi çözmek için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Retro eski ve çözülmemiş sorunları tekrar gündeminize taşır. Yani ailenizle ilişkinizde sabırlı olmalı, ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmelisiniz. Ebeveynlerinizi kırmamaya özen göstermeniz gereken bir ay.
Diğer taraftan Kasım ayında Merkür retrosunun biteceği 20 Kasım’a kadar gayrimenkul alıp satma, ev değiştirme, evinizde tadilat yapma, ev eşyaları özellikle de elektronik eşyalar satın almak veya bozulanları tamir ettirmek için iyi bir zaman dilimi olmayacaktır. Bütün bunlar için Retro bitimini beklemek kesinlikle doğru olacaktır.
12 kasımda boğa burcunun 19 derecesinde saat 16.40 de bir dolunay gerçekleşecek. sizlerin 10.evinizde.Retro hareketinde olan Merkür’ün 4. Evinizden kariyer evinize karşıtlık yaptığı bu dolunay, sizleri kariyer alanınızda ve toplumsal statünüzle ilgili konularda etkileyecektir. Kariyerinizle ilgili sonlanması, bitmesi gerekenler sonlanacak, bitecek. Bir işten ayrılabilirsiniz ancak bilmelisiniz ki, o işin bitmesi yeni bir başlangıç demek olacaktır, sizin için. Ancak yeni bir iş aramak için bu dolunay çok da uygun bir zaman dilimi olmayacaktır zira Merkür retrosu iş aramak için uygun bir zaman değildir.
Aslında Dolunay’da kariyer alanınızda fark edilir olursunuz, parlarsınız, beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz ancak Merkür retrosunun karşıtlığında, kararlarınızı verirken, işlerinizle ilgili imza atarken çok dikkatli olmanız gerekir. Attığınız maillere, elektronik ortamda yaptığınız işlemlere de dikkat etmeniz gerekir ayrıca fikir hırsızlıklarından da kendinizi ve fikirlerinizi korumalısınız.Diğer taraftan patronlarınızla ve otorite figürleriyle de iletişiminize yanlış anlaşılmamaya özen göstermelisiniz.
Venüs 1 Kasım - 27 kasım arasında Yay burcunda ,Jüpiter zaten uzunca bir süredir Yay burcunda ve Güneş de 22 Kasım’da Yay burcuna geçiyor, sizlerin 5 evinize.Güzellik, aşk, sanat ve ilişkiler gezegeni Venüs aşk evinde, Neşeli, keyifli, iyimser olan yay burcunda. Bolluk bereket gezegeni Jüpiter aşk evinde kendi yönettiği yay burcunda ve sizi parlatan görünür olmanızı sağlayan, egonuzun temsili güneş de yay burcunda ,aşk evinizde, üstelik 20 sinde Merkür retrosu da bitiyor, uzun lafın kısası sevgili aslanlar; Kasım ayının 22 sinden sonra aşk kapınızı çalacak. Eğer hayatınızda istediğiniz şey bir aşksa doğru zamanlardasınız. Aşık olabilir, yepyeni bir ilişkiye başlayabilir yeni bir gönül macerasına yelken açabilirsiniz. Özellikle 26 Kasımda gerçekleşecek yeniay, yeni başlangıçlarınız için size iyi ve güzel ve şanslı enerjiler verecektir.
Eğer ebeveyn olan bir Aslan ya da yükselen Aslan iseniz çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte vakit geçirebilir onların gündemlerinde yer alabilirsiniz. Çocuklarınıza verdiğiniz emeklerin sonuçlarını alabileceğiniz gibi onların emeklerinin sonuçlarını ya da kendilerine yaptıkları katkıları görmeniz mümkün olacaktır.
Yeniay’da ise çocuklarınız için yeni girişimler de bulunabilir ya da onların hayatındaki yepyeni ve şanslı yeniliklere şahit olabilirsiniz.
Diğer taraftan yaratıcı yönlerinizi görünür hale getirebilirsiniz. Belki de bir tiyatro kulübüne üye olup bir oyun sergilemeye ya da yaptığınız resimleri insanlarla paylaşmaya karar verebilirsiniz. Hobilerinizin size son derece zevk vereceği bir dönem olacağı gibi riskli yatırımları abartmamakta fayda olacağını hatırlatmak isterim.
26 Kasım’da Yay burcunun 3 derecesinde saat 18.05 de bir yeniay gerçekleşecek, yine 5. Evinizde.26 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay, yeni başlangıçlarınız için size iyi ve güzel ve şanslı enerjiler verecektir. Bu yeniayda aşk kapınızda. Aşık olmak, yeni bir ilişkiye başlamak, partnerinizle harika zamanlar geçirmek için ya da yüreğinizin tatlı tatlı çarpması için harika bir zaman dilimi olacaktır. Kimileriniz evlilik teklifi alabilir ya da siz evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evleneceğinizi ya da nişanlanacağınızı açıklamak, evlilik hazırlıklarına başlamak için değerlendirilecek güzel zamanlar. Diğer taraftan eğer ebeveyn olan bir Aslan ya da yükselen Aslan iseniz çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeniay’da çocuklarınız için yeni girişimler de bulunabilir ya da onların hayatındaki yepyeni ve şanslı gelişmelere şahit olabilirsiniz,sevgiler.