• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM

KASIM


KASIM

Sevgili Başak ve yükselen Başak’lar, 31 Ekim’de Merkür sizlerin 3. evinizde geri gitmeye başlıyor ve ayın 20’sine kadar geri hareketi devam edecek. Her türlü iletişim, ulaşım ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Arabanız sorun çıkarabilir, uzun bir sürüşten önce yağınızı ve suyunuzu, lastiklerinizi vb. kontrol edin . Telefonlarınızın pillerini düzenli şarj etmeye çalışın, sizin için önemli mesajların, e-maillerin yerine gittiğinden emin olun. Bilgisayarınızı yedekleyin, virüs ve kötü amaçlı yazılım denetleyicinizi düzenli olarak çalıştırın. Kişisel iletişimde, tartışmadan karşınızdakinin bakış açısını   anladığınızdan emin olun. Tutamayacağınız sözleri vermeyin; hayır demek istediğinizde lütfen söyleyin. Ayın 20’sinden sonra Merkür düz hareketine geçtiğinde tüm bahsettiğimiz şeyler normale dönecek, merak etmeyin.
 
1 Kasım-27 Kasım arasında  Venüs Yay burcunda sizlerin  4.evinizde olacak, bu süreçte ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler olabilir. Bazılarınız evinizi dekore etmek istersiniz, bazılarınız yeni bir eve taşınmak ,bazılarınız ise evde tadilat yapmak isteyebilirsiniz. Bu transit boyunca bazılarınız vaktinizin çoğunu evde geçirmek isteyebilirsiniz.
 
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16:40 de bir dolunay gerçekleşecek 9.evinizde, yaşamınızın bu alanında gerçekleşen bir Dolunay, geleceğiniz için hedeflerinizi ve isteklerinizi, yabancı ülkeler, yabancı dil eğitimi yakınlarınız, kardeşleriniz konularını yeniden yönlendirmede yardımcı olabilir. Dolunay, daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatır, hayatınızın hangi yönden geçtiğini, hedeflerinize ulaşıp ulaşamayacağınızı konularında aydınlanabilirsiniz. Yalnız bu Dolunay Merkür geri hareketinin etkin olduğu bir süreçte dolayısı ile  Dolunayın yarattığı hassasiyet, güven ve huzur ihtiyacının arkasında  Merkür geri hareketi  etkin rol oynuyor. Bu konularda hareket etmeden ve karar vermeden Merkür’ün düz harekete geçmesini beklemek en akıllıcası olacaktır.
 
22 Kasım’da Güneş Yay burcuna sizlerin 4.evinize geçiyor, aile hayatınız ,aile ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşim ile ilgili konular önem kazanıyor. Kimilerimizin ebeveynlerinin hayatında önemli gelişmeler olabilir, ailenizin size ihtiyacı olabilir. Kimileriniz kendilerini yapılandırma sürecine girebilir. Bazılarınız evinizde prestijli misafir ağırlayabilirsiniz. Kimileriniz hayatlarında yer veya ev değişikliği yaparken , kimileriniz de ebeveynleriniz konusunda endişelenebilirsiniz. Bazılarınız da başkalarının kaynaklarından gelen paralar ya da miras konuları ile ilgilenebilir.
 
26 Kasım’da Yay burcunun 3.derecesinde saat 18.05 de bir yeniay gerçekleşecek ,Yeniay Yay burcunda sizlerin 4. Evinizde gerçekleşecek. Yeniay yeni başlangıçlar, yeni girişimler demektir. Bu yeniay ile birlikte , ailenizde ev hayatında bir takım başlangıçlar ve yenilikler olabilir. Kimileriniz evlenebilirsiniz bazılarınız çocuk sahibi olabilir bazılarınız evini yerini yurdunu değiştirebilir. Bazılarınız miras konularıyla ilgili konularda başlangıçlar yapabilir.
 
26 Kasım Venüs Oğlak burcuna sizlerin 5.evinize geçiyor. Eğlenme ,hoşça vakit geçirmekten keyif alabileceğiniz birkaç hafta sizi bekliyor. Hayattan keyif alma ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, sanat dünyasında , eğlence mekanlarında  vakit geçirmekten keyif alacağınız zamanlar. Çocuklarınızla ilgili konularda keyifli süreçler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çocuklarınız veya sevdiklerinizle yurt dışı gezileri yapabilirsiniz. Hobilerinizden ve yaratıcı çalışmalarınızdan kazanımlar elde edebilirsiniz,sevgiler.