• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler, Kasım ayının ilk 22 günü odak noktanız tamamen parasal konular ve öz değerinizle ilgili konularda olacaktır. Aslında güneş 2.evinizdeyken para ile ilgili olumlu gelişmeler bekleriz. Uzun süredir beklediğiniz bir para olabilir, kendi gelirlerinizin yanında eşinizden, ailenizden, ortağınızdan gelirleriniz de söz konusu olabilir. Ancak Merkür retrosu sizin 2. evinizde gerçekleşeceğinden para akışınıza, maddi konularla ilgili yapacağınız sözleşmelere, anlaşmalara her türlü imza atacağınız belgelere çok dikkat etmelisiniz. İletişim kurduğunuz kişiler tarafından yanlış anlaşılabileceğinizi, atacağınız maillerin yanlış kişilere gidebileceğini hatırlamanız ve nu konularda da çok dikkatli olmanız gerekecek. Örneğin imzalayacağınız bir kredi sözleşmesi sizi sonradan zor durumda bırakabilir, her bir maddesiniz dikkatle okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Aslında çok da gerekli olmadan Retro zamanlarında maddi konularla ilgili adımlar atmamak en doğrusu olacaktır.
Diğer taraftan çözmeniz gereken ama bir türlü fırsat bulamadığınız, çözümlerini ertelediğiniz parasal sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir ve siz bu sorunlar konusunda efor sarf edebilirsiniz. Yine bu dönemde maddi kayıplar söz konusu olabilir. Başka bir açıdan bazılarımız özdeğerimizle ilgili bir zihin karışıklığı yaşayabiliriz. Belki de çözdüğümüzü sandığımız özgüven sorunları ile yeniden yüzleşebiliriz.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16.34 de bir Dolunay gerçekleşecek ,sizlerin 8.evinizde. 12 Kasım’da gerçekleşecek bu Dolunay da sevgili Teraziler sizin mali tablonuz üzerinde ışığını yansıtacak. Aslında bu dolunay sizlerin maddi tablonuzla yüzleşme zamanınız olacak diyebiliriz. Dolunay derecesine karşıt açı yapan Retro konumdaki Merkür sizlere maddi durumuzla ilgili konularda bazı sorunlar çıkaracaktır. Eski ve çözülmemiş maddi sorunları gündeminize taşırken, ortaklarınız, eşiniz ya da ticari müşterilerinizle, özellikle maddi konularda, iletişim sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Yaptığınız bir anlaşma bozulabilir, hiç ummadığınız bir ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yani bu Dolunay size aslında maddi durumunuzun, finansal göstergelerinizin ne durumda olduğunu, neleri doğru yaptığınızı neleri yanlış yaptığınız gösterecektir. Bu yüzleşmeyi fırsata dönüştürmek yine sizlerin elinizde.
Venüs 1 Kasım- 27 Kasım arasında Yay burcunda ,Jüpiter zaten uzunca bir süredir Yay burcunda ve Güneş te 22 Kasım’da Yay burcuna geçiyor, sizlerin 3. Evinize. Jüpiter’in uzunca süredir Yay burcunda olması ve Venüs’ün de ayın başından itibaren Yay burcunda sizlerin 3.evinizde bulunması, ticari işleriniz, eğitim öğretim konuları, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız, çocukluk arkadaşlarınız, yakın yerlere seyahatleriniz konusunda sizlere şans, bolluk bereket ve güzellikler getirecektir. Ayın 22 sinde güneşin de yay burcuna geçmesiyle birlikte odak noktanız tamamen yakınlarınıza kayacaktır. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla iyi vakit geçirmek, birlikte gündem oluşturmak ya da onların gündemlerinde olumlu rol oynamak için iyi bir zaman dilimi olacaktır. Ayrıca bu dönemde daha pozitif hissedeceğinizi, zihninizin biraz fazla çalışacağınızı, planlarınızın ve zihinsel faaliyetlerinizin iyiyi ve güzeli bulmak için olacağını da söyleyebilirim. Bazılarınız ise keyifli seyahatlere çıkabilir, akraba ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Bazılarınız yeni ve keyif alacağınız eğitimlere odaklanabilirsiniz.
 26 Kasım’da Yay burcunun 3 derecesinde saat 18.05 de bir Yeniay gerçekleşecek, 3. evinizde gerçekleşecek Jüpiter ve Venüs’ün de eşlik edecek bu yeniayı ise mutlaka yeni başlangıçlar için kullanmalısınız. Yeni bir ticari işe girişmek, yeni bir eğitime başlamak, yeni komşular edinmek, kardeşlerinizle ilişkilerinizi yeni ve iyi bir forma sokmak ve kısa ama keyifli bir seyahat planı yapmak için kullanabilirsiniz,sevgiler.