• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler , 31 Ekim - 21 Kasım arası Akrep burcundaki Merkür gerilemesi sizin yükseleninizde yani 1.evinizde olacak. Akrep burcundaki Merkür gerilemesi ile kendi derinliklerinize yolculuk yapacak , bilginizin, dayanıklılığınızın, korku ve sırlarınızın, ortak maddi değerlerinizin, vicdanınızın kendinizce  sorgulandığı bir dönemde olacaksınız. Ayrıca 1.evinizdeki i Merkür geri hareketi düşüncelerinizde durgunluk olmasına sebep olabilir , karar vermeniz ve harekete geçmeniz zorlaşabilir, dikkatinizi toplamakta zorlanabilirsiniz bu yüzden bu dönemde herhangi bir konuda karar verirken dikkatli olmalısınız size tavsiyem bu dönemde isabetli kararlar vermeniz zor olacağı için düşünmek için geri planda kalın ve önemli kararlarınızı  iyice düşünüp tartın ve uygulamaya Merkür retrosu  bitince geçin. Saç kestirmek, model değiştirmek ya da estetik operasyonlar için uygun zamanlar değildir, bir aksilik çıkar ve sonuçlardan memnun kalmayabilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmiyor diye de üzülmeyin geri hareket bittiğinde her şey yoluna girecek.
1 Kasım’da  Venüs Yay burcuna sizlerin 2.evinize geçiyor. Venüs’ün etkisi ile kişisel kazançlarınızda artış olabilir. Bu dönemde maddi kazançlarınızda , başkalarından gelen kaynaklarda artış olabilir. Eğer kişisel haritalarınızda olumsuz etkisi var ise lüks için yapılan harcamalar ve savurganlık söz konusu olabilir. Bilinçaltı çalışmaları yapan yükselen Akrepler bu dönemde başarı ve gelir elde edebilir. Bazılarınız ise ortaklaşa işlerden, anlaşmalardan, davalardan kazanç elde etme şansı yakalayabilirsiniz.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16:40 ‘te bir Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 7.evinizde ve   Boğa burcundaki dolunay ile birlikte kendinizi maddi anlamda güvencede hissetmek isteyebilir , ilişkilerinizde istikrar ve güven arayışını sorgulayabilirsiniz .İlişkiniz ne   yönde ilerliyor, eşinizle, ortağınızla veya sevdiğiniz kişilerle paylaşımınız  nasıl sorularını dolunayda gözden geçirecek ve  aynı zamanda kendinizin de ne olduğunuzun ve ne istediğinizin farkına varmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Tüm bunları  gerçekçi şekilde cevaplamanız için 1.evinizdeki Merkür’ün  geri harekette olması sizin çok önemli aslında . Bir dönüşüm ve yenilenme  sürecindeymiş gibi kendinizi yeniden resetlemek gibi, fikirlerinizi düşüncelerinizi gözden geçirmek için Merkür geri hareketi size fırsat sunuyor.. Eğer ilişkilerinizde ve bu ilişkilerden dolayı sizde sorunlar  varsa merak etmeyin Mars-Jüpiter olumlu açısı bu konuların çözüme kavuşacağını ve sizlerin de önümüzdeki iki hafta içinde doğru kararlar vermenize yardımcı olacağını anlatır nitelikte. Yeter ki sizler karar vermeden önce kendiniz ne istiyorsunuz ondan emin olun  ama geri hareketin de bitmesini bekleyin. Yoksa ne istediğinizi bilmiyorsanız  hiç bir anlamı yok.
19 Kasım’da Mars gezegeni sizlerin 1.evinize geçiyor. Enerjinizde artış olurken efor sarf etmeniz  gereken olaylar hayatınızda yer almaya başlar. Bu dönemde cesaretle başlattığınız atılımlarda başarılı olabilir, yeni başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz yalnız Merkür retrosu devam ediyor bu durumu dikkate almak ve başlangıçlar için harekete geçmeden önce bin kez düşünmek gerekebilir.1.evdeki Mars geçişi aynı zamanda sinirsel gerilim oluşturacağı için ilişkilerinizde ılımlı olmaya gayret göstermelisiniz. Özellikle eşinizle, komşular, kardeşler ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat etmekte  fayda var. Ayrıca Mars enerjisi ile kazalara ve sakarlıklara açık bir zaman diliminde olabilirsiniz   hareketlerinizde biraz daha yavaş ve dikkatli olmakta fayda var.
22 Kasım’da Güneş Yay burcuna 2.evinize geçiyor odak noktanız parasal konulara yöneliyor olacak. Kariyer ve iş alanından gelen kazançlarınız konusu gündeme gelecek. Bu dönemde karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirerek gelirinizi artırabilir yeni parasal kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz . Kimileriniz egosunu tatmin etmek için savurganca harcamalar yapabilirsiniz.
26 Kasım’da Yay burcunun 3 derecesinde saat 18.05 de bir yeniay gerçekleşecek ,bu Yeniay ile parasal konularda yeni başlangıçlar ve girişimler yapabilirsiniz.  Jüpiter de bu alanda olacağı için parasal konularla ilgili fırsatlar olabilir kişisel haritanızdaki olumlu veya olumsuz etkilere göre ya maddi anlamda kazançlı ya da müsrif ve abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Kariyerinizden işinizden gelen gelirlerde artışlar olabilir.
26 Kasım’da Venüs Oğlak burcuna sizlerin 3.evinize giriş yapıyor olacak. Bu süreçte yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle olan iletişimleriniz ve ilişkileriniz size çok şey kazanabilir. Kimileriniz ticari amaçlı kısa yolculuklar yapabilir, kimileriniz eğitim ve iletişimle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Her konuda yakın çevrenizin desteğini alabilirsiniz.