• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Sevgili Yay ve yükselen Yaylar, Kasım ayının ilk 22 günü sevgili Yaylar biraz içe çekileceğiniz, kendi dünyanızda kendinizle olmak isteyeceğiniz, evinizden pek de çıkmak istemeyeceğiniz, belki de iç hesaplaşmalarınızı yapacağınız, hayatınızla ilgili gidişatı sorgulayacağınız ve gelecek için planlar hazırlıklar yapacağınız bir dönem olacaktır.
Diğer taraftan bazılarınız için sağlığınızla ilgili konulara odaklanma zamanı olabilir. Gerek fiziksel gerekse ruh sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek, hastanelerde doktorlarda sorunlarınıza çare aramak durumunda kalabilirsiniz. Merkür retrosu çözemediğiniz, çözümünü ertelediğiniz bir takım sağlık sorunlarını çözmeniz için yeniden önünüze serebilir, bir takım hastalıklar yeniden nüksedebilir. Aslında Merkür aslında çare bulmak için iyi bir yerleşimdir ancak kasım ayında Retro durumundaki Merkür transitinde bulacağınız çareler pek de istediğiniz gibi olmayabilir. İstediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz ya da bir takım aksilikler yaşayabilirsiniz. Örneğin gittiğiniz doktor ya da hastane sizin hastalığınıza uygun bir teşhis ya da tedavi veremeyebilir. Yaptırdığınız testlerde hatalar çıkabilir, aletler arızalanabilir, size her şeyin ters gittiğini hissettirebilir. Farkında olup sükûnetle karşılamak en doğrusu olacaktır.
Diğer taraftan Merkür retrosu geride bırakmak istediğiniz bir takım dedikoduları, arkanızdan çevrilen işleri de tekrar gündeminize getirebilir. Duyduklarınız çok hoşunuza gitmese de farkında olmanızı sağlayacaktır.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16.34 de bir dolunay gerçekleşecek. sizlerin 6.evinizde, bu dolunay 12.evinizden Retro durumdaki Merkür’den karşıt açı alacak, yani biraz sıkıntılı bir Dolunay diyebiliriz. İşinizle, iş alanınızda, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda tamamlanmalar, sonlanmalar, netleşmeler olabilir. İş arkadaşlarınızdan işten ayrılmalar, kopuşlar ve  iş kayıpları olabilir. İşinizle ilgili çözmeniz gereken konular gündeminize gelebilir, Merkür retrosunu hatırlayarak işinizle ilgili tüm iletişim kanallarına dikkat etmelisiniz. Merkür Retroları iletişim sorunları yaratacağından iş arkadaşlarınızla doğru iletişim kurmaya, atacağınız imzalara, yapacağınız sözleşmelere ve ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeniz gerekecektir.İş başvurusu yapmak, iş aramak ya da yeni iş kurmak için doğru bir zaman dilimi olmayacaktır. Doğru olan Merkür retrosunun bitmesini beklemek olacaktır. Bu Dolunay bazılarınız için sağlığınızla ilgili vurgu yapacaktır. Sağlığınızla ilgili bazı konular ortaya çıkabilir ve sizler sağlığınızla ilgili çareler aramak durumunda kalabilirsiniz. Çalışmayan yükselen yaylar için de günlük rutinleri ile ilgili bazı zorluklar olabilir. Örneğin internetten yanlışlıkla başkasının faturasını ödeyebilirsiniz ya da arkadaşınıza atacağınız mesaj hiç gitmemesi gereken bir kişiye gidebilir.
Venüs 1 Kasım - 27 Kasım arasında Yay burcunda ,yönetici gezegeniniz Jüpiter zaten uzunca bir süredir sizin burcunuzda ve Güneş de 22 Kasım da Yay burcuna geçiyor, sizlerin yükseleninize yani 1. evinize. Ayın 22 sinden sonra 22 sine kadar yaşadığınız sıkıntıların yavaş yavaş geçeceği, son derece sosyal olacağınız, parlayacağınız, kendinizi çok daha fazla göstereceğiniz, fark edileceğiniz, beğenileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir süreç başlamış olacak. Sizin burcunuzda olan yönetici gezegeniniz Jüpiter size bolluk bereket verirken, Venüs hayatınıza sanatı ve güzellikleri dahil edecektir. İkili ilişkiler açısında gayet şanslı olacağınız, yeni birlikteliklere evet diyeceğiniz, sevgiyi hissedeceğiniz bir süreç olacaktır. Biraz çapkın bile görebiliriz sizi.
Diğer taraftan Jüpiter ve Venüs birlikte 1. evde size kilo aldırabilir, dikkat etmekte fayda var. Güzellik ve estetikle ilgili küçük müdahaleler için iyi bir fırsat, botoks yaptırmak, ufak tefek cerrahi müdahaleler, saçlarınızı değiştirmek için bu süreci kullanabilirsiniz.
26 Kasım’da Yay burcunun 3. derecesinde saat 18.05 de bir Yeniay gerçekleşecek, yine 1. Evinizde. Yükseleninizde iyicillerin etkisi altında gerçekleşecek bu Yeniay’ı, yepyeni bir ilişkiye başlamak, nişanlanmak, evlenmek ya da yepyeni bir hayata başlamak için veya boşanma işlemlerini başlatmak için kullanabilirsiniz, sevgiler.