• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Sevgili Kova ve yükselen Kova’lar, Kasım ayının ilk 22 günü o kadar çok işinize, kariyerinize odaklısınız ki aslında kariyerinizle ilgili birçok fırsatın önünüze çıktığı, kariyer alanınızda parladığınız, görünür olduğunuz, takdir edildiğiniz hatta kıskanıldığınız bir ayda olacaksınız. Amirleriniz, patronlarınız sizi fark ediyor olacak ancak Merkür retrosu da sizi tam da buradan vuracak. Merkür Retrosu kariyer alanınızdaki işlerinizin biraz karışmasına sebebiyet verebilir, özellikle le de patronlarınızla, otorite figürleri ile ve amirlerinizle iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz,  karşılıklı yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları da söz konusu olabilir. Söylediğiniz her cümlenin doğru anlaşıldığına, attığınız her mailin doğru kişiye gittiğine, imzaladığınız her kağıdın içeriğinden emin olmalısınız.
Retro süresince bir iş aramak, iş başvurusunda bulunmak, terfi ya da zam istemek, iş değiştirmek için iyi bir zaman dilimi olmayacaktır. Kariyerinizle ilgili bu tip hedef ve planları Retro sonrasına bırakmak en doğrusu olacaktır.
Diğer taraftan sosyal statünüzü etkileyecek nişanlanmak, evlenmek ya da boşanmak gibi kararlarınızı da Retro sonrasına bırakmak isabetli bir karar olacaktır. Retro eski hesapları, eski ve çözülmemiş konuları ve de eski ilişkileri tekrar gündeminize getirebilir. Şunu her zaman hatırlamak gerekir Retro zamanında gelen tüm eski ilişkiler retronun bitmesiyle büyük bir ihtimalle geri gidecektir. Bence ilişkiyi yenilemek için bir durun bekleyin bakalım Retro sonrasında neler hissediyor olacaksınız ve o hala yanınızda mı olacak? Bu arada 4. evinize Merkür retrosunun karşıtlığını da göz önüne alarak tüm ailevi ilişkileriniz de iletişiminize dikkat etmeniz gerekmekte.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16.34 de bir Dolunay gerçekleşecek, sizlerin 4.evinizde,ailenizi, ailevi ilişkileriniz, yaşadığınız yeri, toprağınızı ve gayrimenkullerinizi anlatan evi aydınlatacak bu dolunay ışığı, ancak dolunay zamanında tam karşıt evinizden 10. evinizden Retro durumdaki Merkür’ün karşıt açısı söz konusu olacak ki, bu da bu tamamlanmaları, bitişleri, netleşmeleri anlatan dolunayın yanlış anlaşılmaları tetikleyebileceğini ve  bazı ailevi ilişkilerde kopma ya sonlanma olabileceğini anlatıyor bize. Ertelemeye çalıştığınız bir türlü çözemediğiniz ailevi sorunları gündeminizde bulabilirsiniz ve bu konu netleşebilir. Evinizde yaptırmanız gereken bir tadilat, onarım ya da değişiklik işi varsa bu tip işleri de yine retronun bitişine bırakmak gerekir.
Venüs 1 Kasım - 27 Kasım arasında Yay burcunda ,yönetici gezegeniniz Jüpiter zaten uzunca bir süredir sizin burcunuzda ve Güneş de 22 Kasım da Yay burcuna geçiyor, sizlerin yükseleninize yani 11. evinize. Merkür retrosunun bitmesiyle birlikte Güneş’in de 11. evinize geçmesi sizin sosyal yaşamınızı hayli aktif hale getirecektir. Bir yandan işinizle ilgili toplantılar, kongreler, organizasyonlar olabilir, diğer taraftan yeni sosyal platformlar içinde yer alabilirsiniz. Yeni arkadaş grupları edinebileceğiniz gibi var olan arkadaşlarınızla da bol bol görüşüp iyi vakit geçirebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizin getirileri artabilir, yeni kazanımlar elde edebilirsiniz.
26 Kasım’da Yay burcunun 3.derecesinde saat 18.05 de bir Yeniay gerçekleşecek, yine 11.evinizde.11. evinizde gerçekleşecek bu Yeniay’ı yeni sosyal gruplara dahil olmak, yeni sosyal platformlara katılmak,  arkadaşlarınızla iyi zamanlar geçirmek üzere plan yapmak için kullanabilirsiniz. Bu Yeniay size yepyeni bir ilişki bir aşk da vadediyor olabilir. Kim bilir bir arkadaş toplantısında hayatınızın aşkıyla tanışıyor olabilirsiniz. Bu yeniayda kariyer getirileriniz artabilir. Patronlarınızdan zam istemek, terfi almak ya da size para kazandıracak yeni kariyer girişimlerinde bulunmak için kullanabilirsiniz,sevgiler.