• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Sevgili Balık ve yükselen Balıklar, 31 Ekim - 21 Kasım arası Akrep burcundaki Merkür gerilemesi sizlerin 9.evinizde olacak. Bu evdeki Merkür geri hareketi yüksek öğrenim konularında, yurt dışı eğitim, ticaret ve hukuksal konularda sizleri zorlaya bilir, uzun seyahatlerinizde veya yurt dışı seyahatlerinizde belirsizlikler de olabilir. Eğer  yurt dışı seyahatlerinizi yapmanız elzem ise de pasaportlarınızı, bavullarınızı ,uçak bil eti ve otel rezervasyonlarınızı  tekrar tekrar teyit etmeniz gerekebilir. Ayın 21’den sonra tüm bu saydığımız konularda hareketlenmeler görülebilir. Kimileriniz hayatınıza yenilikler katabilir , ufkunuzu açacak bilgiler edinebilir, kimileriniz yurt dışı seyahatlerine çıkabilirsiniz.
2 Kasım’da  Venüs Yay burcuna sizlerin 10..evinize geçiyor. Venüs’ün etkisi ile yaşadığınız olaylar ve karşılaştığınız kişiler iş hayatınız ve toplumdaki kariyeriniz için olumlu etkenler olabilir. Venüs’ün bu alandaki etkisi ile üstlerinizden destek alabilirsiniz. Bu dönemde çalışmalarınızın da karşılığını alabilirsiniz. Kişisel haritalarınızda Venüs olumlu açılar alıyorsa bu dönemde işinizde terfi edebilir, atılımda bulunarak istediğiniz konuma gelebilirsiniz.
12 Kasım’da Boğa burcunun 19 derecesinde saat 16:34 de bir dolunay gerçekleşecek,bu Dolunay, Merkür geri hareketi ile ilişkili ve sizlerin 3 -9. Ev aksınızda  yaşanacak.  Bu yüzden de  eğitimle, akademik  konularla ilgili zorluklar yaşanabilir, yurtdışı seyahatleri ,hukuksal konular veya yurtdışı ile yapılan ticaret konuları, kısa geziler, yakın çevrenizle ilişkinizde sorunlar olabilir. Merkür geri hareketi tüm bunları dolunay zamanı tekrar gözden geçirmenizi sağlıyor, geri hareket boyunca çözümler arıyor olacak ve Dolunay zamanı tüm bu konularda nihai sonuca ulaşmak için bir denge kurmaya çalışacaksınız. Tüm bu saydığımız  konulara odaklanarak neler eksik, neler gerekiyor bunların ayarlamasını yapmak gerekecek. Mars-Jüpiter olumlu açısı ise , iş ve finansla ilgili  ilişkilerinizde karşınıza çıkacak olumlu fırsatları gösteriyor. Kredi çekmek, iş değişikliğinde bulunmak, Retro bitiş tarihinden sonra  mümkün gözüküyor.
19 Kasım’da Mars gezegeni sizlerin 9.evinize geçiyor. Yolculuklar, yüksek eğitim, hukuksal konular ve yabancılarla ticari ilişkiler ya da yabancılarla kişisel ilişkilerinizde hem aktif olacağınız hem de zorlanacağınız bir dönemdir. İnançlarınızı ya da benimsediğiniz felsefeleri yenileyebilir, bağımsız çalışmalara ya da araştırmalara başlayabilirsiniz. Öğrenci iseniz  önemli sınavlara girebilir, çalışmalarınızı yayınlayabilir ya da teslim edebilirsiniz. Daha entelektüel yaratıcı olabilir  ve düşüncelerinizi başkalarına kolayca aktaracağınız bir dönem olabilir. Mars, bu evde ve Merkür retrosu da bitmemiş olacağı için yabancı ülkelerde seyahat ederken daha dikkatli olmalıyız. Ayrıca yasal zorluklar ve mahkeme davaları da olabilir.
22 Kasım’da Güneş Yay burcuna 10.evinize geçiyor odak noktanız işiniz kariyeriniz konuları olacaktır. İş hayatınızı etkileyen olaylar ön plana çıkarken, iş ilişkileriniz önem kazanır. İşte yoğun çalışma ve yenilikler olabilir. Bu dönemde çalışmalarınızla üstlerinizin dikkatini çekebilir, atılımda bulunarak istediğiniz konuma gelebilir , kariyerinizde önemli gelişmeler edinebilirsiniz.
26 Kasım’da Yay burcunun 3.derecesinde saat 18.05 de bir yeniay gerçekleşecek bu Yeniay ile kariyer ve statünüzle ilgili konular gündeme gelecektir. Kariyer ve statünüzle ilgili ne istiyor ,neyi  vizyonluyorsunuz  işte bu soruların cevabını Yay burcundaki Yeniay  ile hayata iyimser bir yaklaşımla sahip olabileceğiniz duygularla yanıt bulup yeni bir kariyer ,yeni bir statü için kimileriniz işini değiştirebilir, kimileriniz evlenebilir, kimileriniz de çocuk sahibi olabilir.
26 Kasım’da Venüs Oğlak burcuna sizlerin 11.evinize geçiyor sosyal ilişkilerinizde ve mesleki konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs’ün etkisi altında mesleki atılımlarınızda sosyal çevrenizin desteğini alabilir ve grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla daha çok toplanabilir, sosyalleşebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, sevgiler.