• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

İyi Pazarlar herkese Ay Oğlak burcundaki seyahatine devam ediyor günün mesajlarına bakacak olursak;
06:53-10:39 saatleri arasında Ay Merkür uyumlu enerjisi devrede olacak, bu enerji ile   sosyal ilişki tempomuz  hızlanabilir, saman alevi gibi de  olsa çevre ve ilişki trafiği artabilir.  Anlamlı konuşmalar, dedikodu türü lafazanlıklar bile  yapabiliriz.  Ayrıca, telefon, mektup, e-mail  iletişimi de  yoğunlaşabilir.  Bu dönem insanları sempatik bulabiliriz   veya insanlar bizi sempatik görebilirler.
Ay u açısından sonra boşluğa girecek, dolayısı ile önemli görüşmeler, başlangıçlar ve girişimler  için uygun zaman değil tüm bunlar için 14:19’a kadar beklemeniz gerekebilir.
14:19 Ay Kova burcunda 2,5 günlük yeni yerleşim alanına giriyor, özgürlük ve akıl zamanı! Seyahat edebilir, bilimle ve teknik konularla ilgilenebilirsiniz, elektronik aletlere olan ilgi artabilir .
16:39 ‘da Venüs Kiron uyumlu açısı ile, sevdiklerinizdeki güzelliği görme ve onların psikolojik yaralarını iyileştirmelerine ve tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma yeteneğine sahip enerjilere açık olacağınız zamanlar.
16:31 - 20:53 arasında Ay Venüs ile uyumlu açı içinde olacak eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmak ,akşam yemeğinde arkadaş edinmek ve kutlamalar yapmak için, partilere ve eğlence yerlerine gitmek için en keyifli zamanlar. Yeni arkadaşlar edinilebilir veya önemli bir  romantizm başlayabilir.
20:52 ‘de başlayıp yarın gün boyu etkisini sürdürecek olan Ay Uranüs karesi hoş olmayan ani gelişen, şok eden sürprizler getirebilir. Haftanın son gününün iyi geçmesi dileği ile ,sevgiler.