• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Günaydınlar Ay Kova enerjisi ile güne devam ediyoruz ,kalabalık ortamlardan ve sosyal ortamlardan keyif alacağımız bir gün. Bu günün açılarına bakacak olursak;
Bugün başlayan Mars ve Plüton karesi ve Satürn ve Neptün sekstil açısı 9 Kasım’a kadar devam edecek. Mars ve Plüton gergin açısı acımasız ve yok edici bir enerji taşıyor,güç çekişmelerine dikkat ve  daha temkinli olmamız gereken günler ,kazalara ve sakarlıklara da dikkat etmemiz gereken bir süreç .Satürn ve Neptün sekstili  ile de hayallerimizi gerçeğe çevirebileceğimiz günler olabilir, ihtiyacı olanlara da yardım elini uzatacağımız zamanlar.
05:20-09:35 Ay ve Mars arasındaki uyumlu açısı ile aktif ve dinamik bir süreç değerlendirmek gerekiyor .İlişkilerde haklarımızı koruyacağımız ,kararlı ve net açık olacağımız zamanlar.
12:25-16:31 Ay ve Jüpiter uyumlu açısı akademik gelişmeler, yurt dışı seyahatleri, eğitim yayıncılık, hukuki konular için destek alabileceğimiz saatler.
15:43-19:30 arasında Ay ve Merkür gergin açısı iletişimde, ticari işlerde güç zamanları anlatıyor ayrıca bu saatler arası sivri dilli olabileceğimizden konuşmalarımıza dikkat etmekte ,dedikodu yapmamakta fayda var.
Bu açıdan sonra Ay boşluğa giriyor yarım kalan işlerimizi kolaylıkla halledebiliriz,sevgiler