• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


Günaydınlar ,günümüze Balık burcundaki Ay enerjisi ile başlıyoruz ; aile ve ikili ilişkilerde duygularımız ön planda, uyum ve anlayış hakim ve güvende olmak arzusunda olacağımız bir gün.
Mars ve Plüton karesinin de devam ettiği bir gündeyiz. Sakarlıklara, kazalara, manipülatif hareketlere açık zamanlar.
05:12- 09: 37 saatleri arasında Akrep burcundaki Güneş ve Balık burcundaki Ay arasında uyumlu bir açı var her ikisi de su grubunda fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissetmemizi sağlayan bir enerji veriyor. Çalışanlar iddialı bir enerjiyle işe odaklanıp çalışabilir bu saatleri iyi değerlendirebilir siniz  . Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkiler , sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir zamandır. Liderlik edebilme yeteneği , kendinizi ve hedeflerinizi  tanıtmak için de iyi  bir süreçtir.
08:15- 12:20 arasında Ay ve Satürn sekstil açısı ile derin düşüncelere dalabilir, ağır ve sakin bir hal takınırsınız. Görev ve sorumlulukların öneminin kavranabileceği ve duygusal ihtiyaçların dengelenebileceği bir zamandır.
08:36-12:38 Ay ve Neptün kavuşumu çevrenizdeki kişilere karşı hassasiyet artışı verir, birileri ile yakın olmak, hatta özdeşleşmek isteğiniz olabilir. Bu hassasiyet başkaları tarafından kötü amaçlarla kullanılabilir. Bu paylaşma açıklığınızdan faydalanarak ağzınızdan laf almaya çalışanlar olabilir. Kuşkulara ve aldanmaya açık bir zamandır. Dalgınlıklara, küçük yanlışlıklara ve sakarlık tipi küçük kazalara sebep olabilir. Mağdurlara ve dışlananlara büyük yardımlarda bulunabilirsiniz. Bu süreçte başkalarına sunduğunuz duygusal konfor iyileştirici bir kaliteye sahiptir. Hayır işi dışında sanat, moda ya da eğlence alanında bir şaheser yaratmak için ilham alabilirsiniz.
18:30-22:33 Ay ve Plüton olumlu açısı derin duygu ve hissedişleri canlandırıcı bir etkidir. Karşılaştığınız bir olayın olabildiğince derinine inmek isteği verir. Arkadaşlarınız, sevdiğiniz kişilerle birbirinize karşı olan duyguların gerçek durumunu araştırırsınız. Güzel bir gün olsun ,sevgiler.