• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


Günaydınlar sabah saatlerinde  Ay Balık enerjisi devam ediyor ancak 04:12’den 14:48’e kadar Ay boşlukta hiçbir açısı olmadan Balık burcunda kalacak. Bu süreçte yarım kalan işlerinizi tamamlayın canlar.
14:48’de  Ay Koç burcunda, öğleden sonra son derece enerjik bir süreç bizi bekliyor arkadaşlar artık spor mu yaparsınız, hafta sonu kapıda kısa bir seyahat planı mı yaparsınız sizlere kalmış. Bu 2.5 günlük süreçte Ay Koç burcunda seyahat ederken baş ağrısı ve migren canınızı sıkabilir bu yüzden çikolata ve kahveden uzak durmakta fayda vardır. Bu dönem yeni başlangıçlar için çok uygundur. Ameliyat, diş çektirme, pansuman vb. gibi  tıbbı işler daha kolay olur.
18:44 Ay ve Kiron kavuşumu ile şifalanma zamanı, meditatif aktiviteler için iyi bir süreç meditasyon, yoga, dua etmek iyi gelebilir. Ayrıca birbirimizin dertlerine deva olmak için de iyidir.
20: 06’da  Güneş ve Satürn uyumlu açısı  birkaç gün sabır, sebat enerjisi verir. Görev duygusu  ile, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zamandır.  Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir veya profesyonel tavsiyelerde bulunmak , büyüklerinize danışmak için iyi bir zamandır. Bu etki ile  başkalarının güvenini ve saygısını da kazanabilirsiniz,
20 : 56’da  Güneş Neptün uyumlu açısı bir haftaya yakın bir etkisi olacak arkadaşlar bu uyumlu birliktelik çevreye karşı duyarlılığınızı ve başkalarına karşı empatinizi artırıyor. İhtiyacı olanlara  yardım etmeye ya da sosyal organizasyonlara katılmaya ,sivil toplum örgütlerine  katılmaya istekli olabilirsiniz.
Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanın, başkalarına yardım etmenin önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Fakat bu enerji  aynı zamanda yaşamdaki istekleriniz ve kariyerinizle ilgili belirsizliklere, karmaşalara da düşülebilir bu nedenle  6 gün sürecek bu geçiş sırasında sadece  gelecekle ilgili umutlarınız ve hayalleriniz için hedefler belirleyin harekete daha sonra geçin.
Güneş ve Neptün uyumlu açısında sanatsal ve yaratıcı yetenekler daha çok vurgulanır ve bu tür projeleri başlatmak için iyi bir zamandır. Ayrıca sezgilerimize  güvenebileceğimiz bir süreçtir özellikle de rüyalarınıza dikkat ,size mesajlar verebilirler.