• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Ay Koç enerjisi ile geçireceğimiz hafta sonuna günaydınlar. Bugünkü gökyüzü mesajlarına bakacak olursak ;
07:01-11:28 arası saatlerde Ay Venüs uyumlu açısı ile her türlü ilişkilerimizde uyum, ahenk ve denge söz konusu, birlikte güzel zaman geçirebilecek, eğlence ve dostluk saatleridir. Gözler güzeli ve güzellikleri  arar ve bu yönde aktivitelere meyil verir. Evinizi, bahçenizi, kendinizi veya çevrenizi güzelleştirme adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

10:33 Merkür ve Plüton sekstil açısı düşüncelerinize ve sohbetlerinize derinlik ve yoğunluk katar. Daha ciddi veya gizemli konular dikkatinizi çekebilir  bu nedenle çalışma ve araştırma için iyi bir zamandır.  Astroloji veya psikoloji hakkında daha fazla şey öğrenmek istersiniz ve de çok kolay olur.
 
20:55- 22:55 Ay ve Satürn dik açısı ile duygularımızda kısıtlanma, endişe ve karamsarlık söz konusu olabilir. Ani bir depresyonun veya duygusal bir karamsarlığın ortaya çıkmasına müsait bir enerji hakim olacak. İlişkilerde  zorluklar  olabilir çünkü  bu enerjiyle içten gelen bir olumsuzluk söz konusu  bu saatlere önemli bir görüşmeniz denk gelmişse veya sevgiliniz ile görüşecekseniz  dikkatli olmakta fayda vardır ,kısa olan bu transitte bazen çok önemli ayrılıklar olması mümkündür.