• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

12 Kasım Salı günü saat 16:34 Boğa burcunda 19 derecede bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay an haritasında Koç burcu yükseliyor ve yöneticisi Mars ilişkileri anlatan Terazi burcunda olduğu için ilişkiler de gündemde olacak. Mars Terazi’de  ilişkilere uzlaşmacı bir hava vermek için Jüpiter ile işbirliği yapmış durumda ilişkilere  güç, cesaret ve iyi şans getiriyor, bu dolunayın olumsuz doğasına güzel bir anlam katıyor.
 
Dolunay kraliçesi Ay boğa burcunda, karşısında Güneş Merkür ile birlikte Akrep burcunda, Boğa’daki Ay kendine ait olanlara sahip çıkarak maddi anlamda bir şeyleri sağlamlaştırmak ,huzurlu ve güvenli olmak istiyor, somut bir şeyler elde etmeye çalışıyor  fakat karşıt açıda Güneş’in yanında geri harekette olan Merkür huzurun biraz bozulacağını, maddi konularla ilgili, yatırımlarla ilgili iletişim problemleri aksamalar, ödemelerde sıkıntılar olabileceğini, geçmişten gelen ödemelerin karşınıza çıkabileceğini anlatıyor. Ayrıca maddi konularla ilgili farkındalık sahibi olmamızı sağlıyor geçmişte para ile ilgili yaptığımız yanlış ve doğruları sorgulayabilir kendimize maddi anlamda yeni bir yol haritası çizebiliriz.
Dolunay ‘ın yöneticisi Venüs ise Yay burcunda ve haritanın 8.evine düşüyor Neptün ile de gergin bir açısı var ortaklaşa işler, yabancılarla yapılan ticari işler, eğitim, , yayıncılık,  seyahatler, internet aracılığıyla yapılan  işler yönünde bazı sorunlar  yaşanabileceğini anlatıyor dikkat etmekte fayda var. Bazılarınız da bu dönemde seyahatlere veya eğitim ve seminerlere daha fazla para harcayabilirsiniz.
 
DOLUNAY’ DA OLUMLU GÖKSEL İŞARETLER . RÜYALAR GERÇEK Mİ OLUYOR ?
 
Dolunay’ın Satürn ile uyumlu açısı;  Dolunay’ın neden olduğu sorunları çözmede sabır ve duygusal güç veriyor. Güvenilir içgüdüler ve sağduyu, kariyeriniz, maddi durumunuz  ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almanıza yardımcı olabilir. Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlara çözüm getirebilir.
 
Dolunay'ın Neptün  ile uyumlu açısı , duyarlılığınızı artırıyor, duygularınızla, diğer insanların duygularıyla ve çevrenizle daha fazla bağlantı kurmanızı sağlıyor, güçlenen sezgileriniz Merkür'ün geri dönüşünün neden olduğu olası komplikasyonlardan kaçınmaya yardımcı olacaktır ayrıca Neptün; yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü ve şefkat duygunuzu da pekiştirebilir.
 
Satürn ve Neptün olumlu açısı, çok çalışarak, mantıklı ve  gerçekçi bir yaklaşımla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz, rüyalarınız gerçek olabilir diyor fakat tüm bunları gerçekleştirmek için geri hareketin bitmesi beklemekte , bu süreçte plan, program yapmakta fayda vardır.
 
Dolunay'ın Plüton ile üçgeni ise , duygusal duyarlılık ile her şeyi daha derinden ve daha güçlü hissetmenize sebep olabilir. Yoğun duygusal tepkiler olumlu bir psikolojik dönüşüme yol açabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve somut bir hale getirmek için güçlü kişilerden de destek alabileceğinizi  anlatıyor.