• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Günaydınlar güne Ay Boğa enerjisi ile başlıyoruz huzurlu ve dingin olma arzusundayız. Günün mesajlarına bakacak olursak;
Gün boyu Merkür ve Neptün uyumlu açısının etkisi ile  hayal gücümüzün artacağı, manevi ve ruhsal çalışmalar yapmaktan keyif duyacağımız zamanlar olabilir. Dua etmek, meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir. Ayrıca sanatsal çalışmalar yapan arkadaşlar için ilham perileri devrede olacaktır diyebiliriz.
11:45 te ise  Ay İkizler seyahati başlıyor her türlü  iletişim konuları , zihinsel faaliyetler ön plandadır ve ticari konularda ilişkileri geliştirmek Ay İkizler günlerinde kolay olabilir.
Neredeyse gün boyu Ay ve Kiron arasındaki olumlu açı ile etrafımızdaki kişileri (Ay İkizler burcunda olduğu için) konuşmalarımızla şifalandırabilir, onları harekete geçirebiliriz.
17:34’te kesinleşen  Merkür  ve Satürn altmışlığı bizden daha tecrübeli ve yaşça bizden daha olgun kişilerin fikirlerinden yararlanabileceğimizi anlatıyor.
21:00 ‘da kesinleşen ama gün genelinde etkili Güneş ve Plüton uyumlu açısı ile karizmatik ve güç sahibi kişilerden fayda göreceğimiz zamanları anlatıyor. Kendimizi de çok güçlü ve karizmatik hissedebiliriz. Hepinize keyifli bir gün olması dileği ile , sevgiler.