• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

Günaydınlar, Ay Yengeç enerjisi ile hafta sonunun en güzel gününe başlıyoruz, aile ve dostlarla kahvaltılar yapabilir, birlikte eski günleri yad edebilirsiniz. Günün mesajlarına bakacak olursak;
Sabahın erken saatlerinde Ay ve Uranüs arasında uyumlu bir açı var ani beklenmedik hoş sürprizli bir sabaha uyanabiliriz ya da gece güzel rüyalar görebiliriz.
Öğlen saatlerinde kesinleşecek Ay ve Kuzey Ay düğümü kavuşumu kadersel bir etki yaratabilir , gelecek için önemli işbirlikleri yapacağımız kişilerle karşılaşabiliriz. Hiç bir karşılaşma tesadüf değildir unutmayalım.
Akşam saatlerinde ise Ay ve Merkür arasındaki uyumlu açı duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eden bir etki yaratır. Gerek kendinizin gerekse  başkalarının duygularına karşı daha açık olabilirsiniz.  Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir . Merkür retrosunu unutmadan duygularınızı , özellikle derin duygularınızı sözlere taşıyabilirsiniz , güzel ve anlamlı duygu yüklü şiirler veya şarkı sözleri ortaya çıkabilir .
Gece saatlerinde başlayacak ve Pazar günü tüm gün etkili olacak Ay ve Neptün arasındaki uyumlu açı  hassasiyetinizi arttırır, başkaları ile ilgilenmeyi öyle abartabilirsiniz  ki , ilgilendiğiniz kişilerin eğer negatif enerjileri  varsa onları toplayıp kendinizi  çok yorgun hissedebilirsiniz. Ayrıca rüyalarınız  netleşir, mistik, dini konulara ilgi artabilir , yalnız kalıp iç dünyanızda gezinmeyi ,meditasyon çalışmaları veya ruhunuzu besleyen şeyler yapmayı isteyebilirsiniz. Güzel bir hafta sonu olsun sevgiler..