• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

KASIM'19

KASIM'19


KASIM'19

İyi Pazarlar güne Ay Yengeç enerjisi ile başlıyoruz; ailevi temalar , şefkat ,aileyi koruma ve besleme konuları ön planda olacak. Belki ailenizle Pazar kahvaltısı yapmak hep birlikte keyif veren bir aktivite olabilir. Günün diğer mesajlarına bakarsak;
Sabahtan öğleye kadar Ay ve Plüton karşıtlığı hakim olacak, aile büyükleri ile ilgili konularda ve ilişkilerimizde baskıcı davranışlar ve güç mücadeleleri olabilir. Oğlak burcundaki Plüton aşırı hırslı tavrı ile ilişkileri zorlayabilir.
Bize  öğleden sonra  nefes aldırabilecek Ay ve Güneş arasındaki uyumlu ilişki ile duygu ve düşüncelerimizde uyum ahenk ve denge ile hem ailevi  hem de  yakın ilişkilerimizde huzuru ve sakinliği yakalayabileceğiz.
Ay günün son açısını Mars ile gergin olarak  gece saatlerinde  gerçekleştirecek. Duygusal olarak gergin ve huzursuz enerjiler devrede olacak ilişkilerde dikkatli olmak gerek.
Saat 23:14 ‘te Ay boşluğa giriyor bundan önce de gergin enerjiler devredeydi zaten belki başlayıp bitiremediğiniz bir kitabı okuyabilir ya da meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz. Sevgiler.